Chmatákov online


Fórum – DMNcia Moderátorů ;–(

Fórum » Archiv » DMNcia Moderátorů ;-( [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Táákže,teď jsem dostal warning za to že jsem napsal Narayenkovi že dostane :evil::twisted: !! Věci,které se netýkají hry nemůžou být odměněny warningem !! Tohle je tam DMNTní !! Ten stupidní Maniak.:evil:.On mi dá warning za todle ?? LOOL..Musím se jen smát...Jestly si myslíš Gizmo že je dobré dávat takovéto lidi jako moderátory,tak si se zpletl (TO NEBER JAKO URÁŽKU ;-):D:D) Proč to ?:evil:? Já KUR*A myslel že člověk jako je Maniak je aspoň na tolik inteligentní,že by ho todle nikdy nenapadlo,dát warning za takovou kravinu !! No očividně jsem se zmýlil a odhadoval jsem zcela špatně :evil: Doufám že mi někdo vyzvětlí,co jsem udělal tak špatného,že bych měl být odměněn warningem :evil:
# 2.9.2008 20.28
 

Stránky: 1 2

D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Co se týče toho warningu za vyhrožování - je to nesmysl. Už jen proto, že když někdo vyhrožuje nemodovi, nemá z toho nic. A rozdávat warningy jen kvůli tomu, že máte tu moc, je zkrátka trochu moc :D hanba tobě Maniaku
# 2.9.2008 21.31
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
D!ereS:Nikto sa nemá vyhrážať ani nemodovi.Pri každej PMke by mala byť ikonka nahlásiť SPAM alebo niečo podobné...
# 2.9.2008 21.34
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Áno? Tak prosim... projdi si forum a odměn stejným warningem všechny, co tu kdy vyhrožovali. Pak s tím nebudu mít problém. Nikdo za to nikdy warning nedával ale budiž. Bav se...


Jinak co se obsahu PM týče tak je to každýho věc. Uživatel si tu zprávu přečíst nemusí, když nechce.
# 2.9.2008 21.37
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
D!ereS:Ale priznaj ,že kebyže ti každý deň dojde PMka zo SPAMom plná vulgarizmom tak ti to začína trochu liezť na mozog...
edit: Pls sem už nepíš.Keď niečo tak-PM



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.45

# 2.9.2008 21.42
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
D!ereS : Zítra se s RF dohodneme, a zkusíme navrhnout Mikymu ty pravidla, ža každé pravidlo co tam bude, se bude dávat warning.
# 2.9.2008 21.44
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
To je sice hezký, ale co to má společnýho se mnou? Já, že se spletl? Já mody nevybírám.
# 2.9.2008 21.46
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Maniak10:D!ereS:Ale priznaj ,že kebyže ti každý deň dojde PMka zo SPAMom plná vulgarizmom tak ti to začína trochu liezť na mozog...


To potom musíš přiznat že asi nebudeš nejideálnější osoba na moderování. Mě třeba za celý moderování (asi dvakrát tak dlouhý jak to tvoje (není to moc ale něco jo) přišlo ais tolik spamovních nadávek že bych to spočítat na prstech ruky bezrukého, Ano. Lidi si stěžovali ale normálně. A myslím si že svojji práce dělám tak že sou s ní uživatelé spokojení. Uvědom si že to děláš pro ně.
# 2.9.2008 21.47
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Kernoll:áno robím to pre nich a oni sa mi za to takto odplácajú?Mimochodom nemoderoval som len tu moderujem ešte doteraz na  http://www.csmapping.eu/ a mal som vlastnú stránku o CP a to hrali väčšinou deti ktoré z nadávok poznali maximálne tupec...
# 2.9.2008 21.49
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Vidíš, tady by se podívaly do tvýho podpisu a hned znají další lol
# 2.9.2008 21.51
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
D!ereS : lol

Prostě každej někdy udělá chybu, a každej dostává druhou šanci, nemůžete mu ukousnout hlavu za jednu věc. (To říkám proto, abych skončil tuhle nesmyslnou debatu, ne proto, že si myslim že Maniak něco udělal špatně)



Naposledy upraveno: 2.9.2008 21.52

# 2.9.2008 21.51
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Ale to žes už něoc moderoval neznamená že máš na moderování něčeho jinýho (ne že bys na tole neměl. Pokud se dojkážeš ovládat je to pohoda). Já bych si celkem ani netrouf na moderování některých for ka chodím páč bych na to prostě inteligenčně neměl.
# 2.9.2008 21.52
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
D!ereS:lol
Kernoll:Netvrdím ,že mám nervy z ocele ale to predsa nemá nikto
# 2.9.2008 21.54
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
kdyby jsi změnil moderátorskou taktiku tak by ti třeba taky nechodilo několik vulgárních PMek denně.
# 2.9.2008 21.57
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Problém je vtom, že si uživatelé nepřipustí, že porušili pravidlo. Pak tedy začnou spamovat "PROČ SI MI HO DAL" apod.
# 2.9.2008 22.00
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Kernoll:To čo povedal Naray nemám k tomu čo dodať*Sudkyňa sa postavila buchla kladivom so stôl zo slovami:"Odročujem súdne konanie vo veci nespravodlivo pridaného warningu na neurčito"**Sudkyňa odchádza zo súdnej siene a obžalovaný Maniak ide spať*
# 2.9.2008 22.03

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » DMNcia Moderátorů ;-( [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.