Chmatákov online


Fórum – DMNcia Moderátorů ;–(

Fórum » Archiv » DMNcia Moderátorů ;-( [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Táákže,teď jsem dostal warning za to že jsem napsal Narayenkovi že dostane :evil::twisted: !! Věci,které se netýkají hry nemůžou být odměněny warningem !! Tohle je tam DMNTní !! Ten stupidní Maniak.:evil:.On mi dá warning za todle ?? LOOL..Musím se jen smát...Jestly si myslíš Gizmo že je dobré dávat takovéto lidi jako moderátory,tak si se zpletl (TO NEBER JAKO URÁŽKU ;-):D:D) Proč to ?:evil:? Já KUR*A myslel že člověk jako je Maniak je aspoň na tolik inteligentní,že by ho todle nikdy nenapadlo,dát warning za takovou kravinu !! No očividně jsem se zmýlil a odhadoval jsem zcela špatně :evil: Doufám že mi někdo vyzvětlí,co jsem udělal tak špatného,že bych měl být odměněn warningem :evil:
# 2.9.2008 20.28
 

Stránky: 1 2

[ReSa]R!X
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
no jo no takový už sou tady lidi ,,, ale tak co ,,, ale zase new tema si zakladat nemusel ;-)
# 2.9.2008 20.29
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
hele moderátory nevybírá gizi ale dj miky:-)

jinak to je pěkná blbina dávat za tohle warning. už to přehání :-)
měli yb dávat warning jen za to čeho se týká hry nebo pravidel
# 2.9.2008 20.29
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Hele do celké skupiny se nenaváže ano? :-|

Jinak máš pravdu IMHO to Naray přehání s tím jak hrozně chce být podobnem BDmu...
# 2.9.2008 20.30
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
[ReSa]R!X
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
no přeba mluvit sproste to je mimo pravisdla ale tak to nemyslel přeba jako tak a jako že uplne ze to myslel vazne proste jakoby z Prd*le :D :-O
# 2.9.2008 20.31
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No jo máš pravdu, všichni moderátoři jsou ale uuuuplně blbý miky je vybral naslepo, ty jsi ten chudáček co má pravdu a máme tě litovat bo co kua? Kdybych byl mod tak už se na chmat nepodíváš
# 2.9.2008 20.31
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Ten warn som ti pridal preto,že ti ho chcel pridať Naray ale za ňho som ti ho dal ja.A okrem toho kebyže sa niekto koho osobne poznám vyhráža bitkou tak mu warning pridám na max
# 2.9.2008 20.33
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype

Kernoll:Hele do celké skupiny se nenaváže ano? :-|

Jinak máš pravdu IMHO to Naray přehání s tím jak hrozně chce být podobnem BDmu...


Nemyslel jsem tím vás všechny..Jen třeba BD,Naray,a bohužel i Maniak mě tak ser*u !!

MAK: Njn...Ty prostě ty DMNTe nepřestaneš !! Neřešim tě..Jsi DMNT !! Nemluf a nevyjadřuj se k mím postům !!

Hele víte co ?? Vy jste uplně blbí !! Vy co si myslíte,že když máte pár měsíců chmatu za sebou a máte za jménem "Moderátor" že jste nějací kingové ?? Jste NIC,pouhé NIC !! Tímto jsem myslel ty 3 co jsem se o nich zmiňoval !!
# 2.9.2008 20.34
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Proč furt fňukáte? Můžete si za to sami, a když už chcete si z někým něco vyřizovat nebo mu nadávat dělejte si to přes PM a nezakládejte neustále topiky takzvaně "o ničem..." . Jinak už jen za tyto spamy se smajlíky sis warnig zasloužil: http://forum.chmatakov.cz/tema/6547-pocit-pri-hrani-chmatakova/str-3#p116264 ...
# 2.9.2008 20.35
Informace o novém PSP Go.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ano však jasné, my jsme debilové, ty jsi ultra chytrý génius století, který se vyjadřuje jak postižené dementní děcko s iq menší než 0. Di si zahrát na maminku a tatínka demente. Fakt kdyby bylo mín jako ty chmat by byl krásnej.
# 2.9.2008 20.35
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
jj a hlavne si dávaj pozor na svoju osratú detskú riť aby sa náhodou niekedy nestalo niečo tebe toš vše lol

edit: a ty si myslíž že keď sa vyžívaš v hre a zabíjaš tam deti ktoré by si rady zahrali a máš tam nejakých imaginárnych kamarátov tak stým môžeš ísť do riti a stým "nemluf" ste už tiež totáne trápny proste malé deti ...
# 2.9.2008 20.35
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Maniak10:Ten warn som ti pridal preto,že ti ho chcel pridať Naray ale za ňho som ti ho dal ja.A okrem toho kebyže sa niekto koho osobne poznám vyhráža bitkou tak mu warning pridám na max


A TO už je proti pravdilům protože to nikdo nezakazoval.:-|
# 2.9.2008 20.38
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Asi tak, krenoll má pravdu.
A co se mě týče, můžete mě nesnášet, je mi to vcelku fuk. Já po vás chci jediné, chovejte se slušně, když ne k sobě navzájem, tak ke GM a moderátorům -> a to samé platí (pokud jsem je doteď nekontroloval, tak začnu) i o moderátorech. Jakmile uvidím, že někdo z moderátorů je vulgární na někoho jiného, okamžitě ho sesadím..
tím přísnější ovšem budu i na ostatní, že...

BTW: pokud uvidím, že někdo díky tomuhle chce někoho očividně vytočit, tak to samozřejmě odnese dotyčnej rejpalista...

Za to, jestli mě naray napodobuje nemůžu. netvrdím, že ano a je mi to jedno..
# 2.9.2008 20.51
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jinak v pravidlech které každý prohlašuje za přečtené před založením účtu je zakázaná sprostá mluva ale pokud je zahvězdičkovaná tak zakázaná není. Navíc je tam odstavec hlásající zákaz porušování zákonů České republiky (A to platí i pro slováky:-P) a pod ten spadá vyhrožování. Nebrasl bych ale tohle "dětské" vyhrožování za příliš vážný přestupek a už vůbec bych ho nepovažoval za potřebný warningu.;-)
# 2.9.2008 20.57
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Odjakživa jsem byl takovej podobnej bdmu(GM v UO apod.), mám prostě rád když se chovaj lidi slušně, a podle toho se pak já chovám knim. Pro slušnýho člověka udělam vše, pro sprostýho vůbec nic.

Na fórku jako v topikách jsem sprostej "nikdy" nebyl, takže se nemám čeho bát.

To že ti pošlu jednou za čas urážejicí PM, protože si mě spamoval každej den několika zprávama, je už jen tvůj problém.

Já bych ti ten warning předtim nedal, aspon vidím, že Maniak je kamarád, a chce mě bránit.:-)
# 2.9.2008 20.59
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
IMHO nadávání přes PM je uplně to stejný. WARN NA TEBE!:twisted:xD
# 2.9.2008 21.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » DMNcia Moderátorů ;-( [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.