Chmatákov online


Fórum – CHBI

Fórum » Archiv » CHBI [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ahoj, mohli by jste mi říct jak to bude s CHBI? velitel rek tu má IP ban ( asi má společnou IP) a marty říkal, že netuší tak jak to s ní bude? :) díky.
# 15.7.2008 19.26
 

Stránky: 1 2 3 4

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ano tak tak.. brali každého mamrda 3-(
# 30.7.2008 20.55
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
chmakuza delala hovno?no vidim ze koukane jen na tu stranku kdyz tam byli asi jenom dva cleni...co si pamatuju aktivni chmakuzu tak byla proti killerum vysazena maximalne...ale toho si nevsimate...pak se na to postupne kazdej vysral kvuli stiznostem jak je tam killujeme atd a teprv pak prestala chmakuza zasahovat pac ve dvou se to opravdu neda...a ty pomlc fabos...to tvoje bezduvodny killeni v 1. pod imunitou...no radsi bych se moc neozival...
# 30.7.2008 21.01
Já jsem zákon
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
ježiši jáí se ozývat budu ;) PojĎ na chmat, killnu tě i teď bez imunity, ta mi byla u prdele ;)
# 30.7.2008 21.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
opravdu?u prdele?no vypadalo to uplne jinak kdyz si killoval jak si mohl v blue zone kdyz si mel imunitu...jinak koncim s OT takze bye;-)
# 30.7.2008 21.07
Já jsem zákon
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tjn, každý kdo přišel, byl hned mrtvý, že jo? lol u té banky jsem stál jen já živý, ty pič*, ty tvoje kecy nikoho nezajímaj, si tady vymýšlíš kraviny a stejně ti to je k hovno, no možná mě zahy vyhodí z CHBI ;)
# 30.7.2008 21.10
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Dost,jinak bych musel dávat warning.
# 30.7.2008 21.11
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Big Daddy: Jo ty posední týdny, co jsem hrál si pamatuju. Nebylo to k zvládnutí a bd mi musel dávat 5k hp a chodili jsme jen my dva. :)
# 30.7.2008 21.22
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » CHBI [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.