Chmatákov online


Fórum – CHBI

Fórum » Archiv » CHBI [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ahoj, mohli by jste mi říct jak to bude s CHBI? velitel rek tu má IP ban ( asi má společnou IP) a marty říkal, že netuší tak jak to s ní bude? :) díky.
# 15.7.2008 19.26
 

Stránky: 1 2 3 4

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Já byhc je i možná znovu obnovil, nebylo by to špatné. Ale udělal bych příliš obtížná pravidla, pro příjetí nového člena.
# 15.7.2008 21.36
Simulátory všech kategorií.

DieXx
zablokován
Obrázek
Ve hře: DieXx
SZ
malinko to zneužil Cibulka xD
# 15.7.2008 22.12
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ježiš ti tam dávno nebyli. Nevím o nikom kdo tam byl, že by něco zneužíval.
# 15.7.2008 22.13
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ciby toho nezneužil.. 3-(
# 15.7.2008 22.14
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
jn dementi vyhrali u Gizma nechal sa ukecať trápnymi sračkami s ich huby ale na dobrú stránku nehladel nikto aj tak zachvílu bude zase plno organizácí ktoré budu nejaké výhody mať atď , viem že odkedy som tam pôsobil na vyžšom postavení sa tam nedostal nikto kto by zneužíval postavenie atď a bez imunity by to aj tak nemalo zmysel keďže tým jebkom ktorý tam teraz "hrajú" (robia bordel) dohovoriť nestačí a tak vyhrala demencia nad rozumom a rozpravky je koniec ...
# 29.7.2008 18.58
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Gizmo nešlo v první řadě o zneužívání těch pravomocí, ale o to, že někdo s pravomocemi je 'něco víc' než obyčejný hráč, dalo by se říci i nadřazený.
# 30.7.2008 1.08
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
to aby sa zrušili GM atď nie lebo to že to nie sú hráči si nenapísal ...
# 30.7.2008 11.02
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
GM normálně nehrajou a nezasahujou do hry.
# 30.7.2008 11.04
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
To nevíš,jestli GM nehrajou či jo.Můžou si udělat vlastní účet a hrát,když je hra baví.
# 30.7.2008 11.07
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
nehrajú ale zasahujú , CH.B.I. do hry tiež zasahovala len prirodzene a bola to súčasť hry pokial debilkovia nezačali vyskakovať a žebrať u Gizma aby sa zrušilo CH.B.I. lebo majú výhody
# 30.7.2008 11.08
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
CH.B.I. byla jen obrana pro nováčky.S lepšími killery nic neudělala.Na CH.B.I. bylo plno stížností tak proto se i zrušila.Ber to tak,že oni chtěj hrát,a maj svůj styl hry kterým jim jen tak někdo nevymluví.

Když tě CH.B.I. zabil,tak většinou spamoval dál v duchovi.Na CH.B.I. sis nemohl nic dovolit,protože by tě jinak sundal,tož byla nadřazenost.

CH.B.I. stejně jako jiná organizace má být vyspělejší "klan" chytřejších uživatelů,a ne člověk,co ovlivňuje hru.

Protože normální uživatel může normálního uživatele slušne urážet,a ten druhý ho nemůže zabít,protože by jinak dostal obranu.CH.B.I člen by to třeba nesnesl,a zabil by ho.
# 30.7.2008 11.12
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ty voe! řekni mi jedinou stížnost na CHBI! nějak si nevzpomínám, že by byla na CHBI stížnost, že bezduvodně killuje či co.
Nikdy se mi nestalo aby mi někdo spamoval jako duch, nikdy!
prej s lepšími killery nic neudělala? to jsou mi novinky, že se mi nestalo abych killera nakonec nedostal at byl sebelepší, vždy přestal otravovat ostatní.
# 30.7.2008 11.25
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Třeba minule meda šel sem do nej vladis já a este nedko mnel 10k hp dostal pak mnel 5ok hp dostal pak 15ok hp dal nás a pak sme ešte dostaly banána.. lol
# 30.7.2008 11.29
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
nebo na me..sel martykos bezduvodne kdyz sme se shromazdovali na trzce aby sme nabehli do 4. zacal do me sit s 5k HP kdyz me killnul tak sem na nej nabehl ja a skoro ho sundal...ale frajer odlogl a nakonec sem jeste dostal napravak...
# 30.7.2008 15.13
Já jsem zákon
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Pokud je mi známé tak byl v té době v pozici grafika ( jak měl 5k hp)
# 30.7.2008 15.50
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » CHBI [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.