Chmatákov online


Fórum – Pohyb skillů

Fórum » Archiv » Pohyb skillů [zamknuto]

Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prosím vás o pomoc:
Už asi měsíc možná dva se snažím vyskillit rybaření nebo těžbu a vůbec se skill nehýbe. Rybaření mám pořád jen na 16 a těžbu na 15. Je to nějaký trest? Stavá se to jen mi? Děkuji za odpověd.
# 26.4.2009 13.19
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P

Stránky: 1 2

Black_Horn
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narmo
SZ Mail Skype
Jirko fakt ani nevíš o čem mluvíš.........
# 26.4.2009 17.21
Život je HRA na píču,ale má dost dobrou GRAFIKU !!
J!RKA
uživatel
SZ
Akorát je podle mě 1:30


BTW: Vědu jsem afkoval nak za den 5 hodin... za 5 dni 18 %:-|

EDIT: On napsal aby dali růst skillu 2, ja to pochopil jako že chce 1:2 , a na oficu? Sry ale to je fakt debil



Naposledy upraveno: 26.4.2009 19.35

# 26.4.2009 19.33
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jirka: No a co jako? Být vyskillovaný za 1 den je pro nooby..
# 26.4.2009 19.35
 
J!RKA
uživatel
SZ

juramraz:Jirka: No a co jako? Být vyskillovaný za 1 den je pro nooby..





je, ale kdyz mas 1:30 tak nejsi za den
# 26.4.2009 19.36
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
1. Jsem s tebou tak trochu kámoš takže ti nalovím ryby lepším prutem (ale to sem nepatří)
2. mně se to stalo s lovcem po 250 chmatopírech jsem mně pořád 10% ochočko i po relogu. (nikdo se tím nezabíval)
# 26.4.2009 21.30
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
občas je to věc náhody, takže pilně skilluj :-)
# 26.4.2009 21.48
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

J!RKA:

juramraz:Jirka: No a co jako? Být vyskillovaný za 1 den je pro nooby..





je, ale kdyz mas 1:30 tak nejsi za den




oco ti jde.. Když vyskillíš acc za den tak co, jdeš začneš buzerovat GMko, bum Np a nesere tě to, další den uděláš další acc, ale když acc skillíš měsíc, tak si kuř, že tě bude srát když ti ho GMko zabanuje..
jeden z mnoha důvodu, proč je lepsí 1:50 misto 1:30 ..

očem je hra když dosáhneš lehce pomyslného "konce"? ..
takové wowko v podstatě nejde dohrát, pač máš porád co skillit a co zbírat.. na chmatu můžeš jen skillit, tak at to trvá..
# 27.4.2009 0.10
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Pohyb skillů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.