Chmatákov online


Fórum – Pohyb skillů

Fórum » Archiv » Pohyb skillů [zamknuto]

Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prosím vás o pomoc:
Už asi měsíc možná dva se snažím vyskillit rybaření nebo těžbu a vůbec se skill nehýbe. Rybaření mám pořád jen na 16 a těžbu na 15. Je to nějaký trest? Stavá se to jen mi? Děkuji za odpověd.
# 26.4.2009 13.19
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P

Stránky: 1 2

Jirka999
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saint
SZ Skype
Navrhuju dát rychlost skillů 2
# 26.4.2009 13.19
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Je to náhodě...jedině,že bys měl něco s účtem o čemž pochybuji.
# 26.4.2009 13.21
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Jirka999
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saint
SZ Skype
Zatížený účet :)
# 26.4.2009 13.21
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

Jirka999:Zatížený účet :)

O čem mluvíš?
# 26.4.2009 13.26
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Jirka999
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saint
SZ Skype
No když máš zatížený účet tak se ti jako by hůř věci dělají na neofiku se mi to stalo třeba Lama mi stála 9000 chk a jeden lvl těžby sem dělal 2 hodiny
# 26.4.2009 13.27
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

Jirka999:No když máš zatížený účet tak se ti jako by hůř věci dělají na neofiku se mi to stalo třeba Lama mi stála 9000 chk a jeden lvl těžby sem dělal 2 hodiny

Je to o náhodě,buď se ti zvýší a nebo ne a šance je tuším 1:50.
# 26.4.2009 13.29
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Jirka999
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saint
SZ Skype
No ale zatížení je něco jiného na Milanovém serveru stála Lama i 2604936 chk a DC 374924 apod..
# 26.4.2009 13.30
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
To se nastavuje přes server, mluvíš o něčem jiném...

K tématu : Já měl vyskillenou těžbu za 28h, buď skilliš jen občas, ale měsíc je blbost... za víkend doma bys to dal..
# 26.4.2009 13.32
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Gizmo
autor hry
SZ
Jirka: mluvíš kraviny. Na neoficu buď změnili ceny, nebo si měl takový počet killů, že si měl takové ceny. Ale téměř jistě to bylo tím, že změnili GM ceny.
Nic jako zatížení účtu neexistuje.
# 26.4.2009 13.33
 
Jirka999
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saint
SZ Skype
Ale ty ceny třeba na Milanovem serveru se tak poházeli
# 26.4.2009 13.34
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Mno občas se používá 3-5 hodin deně na chmatu z toho skilím 1,5 hodiny :)
# 26.4.2009 13.41
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zvedlo se 1 % na rybárku! Takže to asi jen chce vydržet buh vi jak dlouho
# 26.4.2009 14.50
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
J!RKA
uživatel
SZ

Jirka999:Navrhuju dát rychlost skillů 2


1:2? na oficu? debil nejsi?
# 26.4.2009 15.13
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
nebo by to mohlo být na XP to by mohlo být taky dobrý
# 26.4.2009 16.21
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Tady je rychlost myslím 1:50 a podle mě to je tak akorát...3-(
# 26.4.2009 16.57
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Pohyb skillů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.