Chmatákov online


Fórum – Chprogram a něco k chatu

Fórum » Archiv » Chprogram a něco k chatu

duch.
uživatel
SZ
Zdravím, byl jsem požádán hráči na mém serveru zda bych jim vytvořil program na zapisování poznáměk ohledně hráčů (kolik pujčil tomu hráči, na jak dlouho ho uveznil do np atd.). Existuje spoustu programů co používali, ale bohužel jim žadny nevyhovola. Tak jsem jim vyhověl ikdyž času na to moc nebylo v težkém maturitním období:). Nabízím tento program tedy i vám, třeba ho taky využijete:)

Program vidíte na screenu níže:
Obrázek

Muže se použít k mnohým učelům dle libosti. Pokud vám nějaké funkce scházejí budu rád když se o své napady podělíte ve svých komentářích níže a ja se budu snažit funkce do programu přidat.

Odkaz ke stažení:damak.cz/ChmatEdit.exe



Dále jsem četl téma ohledně chatu zde na chmatakově, nějaké chaty existují ale dle mého názoru ne moc uživatelsky příjemné. Založil jsem tedy chat u sebe na hostingu mužete tedy posoudit zda je dle vašich kritérí a může se používat do doby než gizmo dodělá zde na webu.

link: www.chmatakov.damak.cz
ps:vytíženost hostingu nehrozí..:)

Děkuji za vaše názory
Duch


Zatím plánované upravy programu:
1) Smazání záznamu
2) Aby nešel vložit prázdnej záznam(možna:) )
3) Zkusím i vyhledávání
4) Scrollovací nabídka - Půjčeno, Uvězněno..... :



Naposledy upraveno: 11.4.2009 20.08

# 10.4.2009 22.09
 

Stránky: 1 2

duch.
uživatel
SZ

Chleba_CZ:nechápu vás je 7 neoficiáůlních serveru tak proc hrajete na nelegálech?já hraju na mém licencovaném a všichni hráči hrajou na svích nelicencovaných,opravdu vás nechápu GM není vše!:evil:


Ty bohužel zase vypouštíl tolik slov ikdyž netušíš jak a co ja hodlam provozovat atd.:). Ano souhlasím stvým názorem proto planuji trošku zasadnější změny a znevýhodnit nelegalní servery:). Navíc tahle diskuze není směřována ohledně nelaglních serverech a ma jinší zaměření.
# 11.4.2009 8.33
 
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail

Chleba_CZ:na tvém serveru?máš ho licencovaný?mě se zdá že ne!


chleba tu machruješ když sis to zaplatil ale si uplnej kkt mluví o rabitovim serveru a rabbit acer a fabos by ho mněli mít a ne taky kkt jako ty
# 11.4.2009 11.17
Obrázek
girl_
uživatel
Ve hře: Cris nečekaně :D
SZ ICQ Jabber Skype Web

duch.:Zdravím, byl jsem požádán hráči na mém serveru zda bych jim vytvořil program na zapisování poznáměk ohledně hráčů (kolik pujčil tomu hráči, na jak dlouho ho uveznil do np atd.). Existuje spoustu programů co používali, ale bohužel jim žadny nevyhovola. Tak jsem jim vyhověl ikdyž času na to moc nebylo v težkém maturitním období:). Nabízím tento program tedy i vám, třeba ho taky využijete:)

Program vidíte na screenu níže:
Obrázek

Muže se použít k mnohým učelům dle libosti. Pokud vám nějaké funkce scházejí budu rád když se o své napady podělíte ve svých komentářích níže a ja se budu snažit funkce do programu přidat.

Odkaz ke stažení:damak.cz/ChmatEdit.exe



Dále jsem četl téma ohledně chatu zde na chmatakově, nějaké chaty existují ale dle mého názoru ne moc uživatelsky příjemné. Založil jsem tedy chat u sebe na hostingu mužete tedy posoudit zda je dle vašich kritérí a může se používat do doby než gizmo dodělá zde na webu.

link: www.chmatakov.damak.cz
ps:vytíženost hostingu nehrozí..:)

Děkuji za vaše názory
Duch


Ty jsi pravý duch ?
# 11.4.2009 20.07
Obrázek
duch.
uživatel
SZ
Z vědeckého hlediska asi pravý duch neexistuje. Ale z jinšího pohledu co myslíš ty, asi nejsem ten koho myslíš:).
# 11.4.2009 20.10
 
girl_
uživatel
Ve hře: Cris nečekaně :D
SZ ICQ Jabber Skype Web
Aha ty asi nejsi pravý bydlíš v anglii ?
# 11.4.2009 20.11
Obrázek
duch.
uživatel
SZ

girl_:Aha ty asi nejsi pravý bydlíš v anglii ?


Nejsem ten koho myslíš jinak bych si i ja na tebe pamatoval;-). V Anglii zatím nebydlím.

Na tyto dotazy jsou Soukrome zpravy, zde je tema ohledně programu a chatu:)
# 11.4.2009 20.15
 
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web
Taky skusím něco udělat :-)... Nevadí že to bude podobné jako to tvoje ;-) ?..Skusím to udělat aby to bylo co nejodlišnější :-)

Jinak je to dobrý :-)

# 11.4.2009 20.19

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Tohle už dávno zpracoval rabbit, akorát v jinym provedení...
# 11.4.2009 20.31
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
duch.
uživatel
SZ

.!...Aspire...!.:Tohle už dávno zpracoval rabbit, akorát v jinym provedení...



Aspire ja už tu ohledně rabbita psal, i jsem si sním ohledně toho psal na skype...ano udělal podobný program ale liší se v několika bodech.

-udělal ho spíš pro organizaci lichravře co ma na serveru-jen pujčování peněz
-dále už tento program nějak moc nešířil
-nediskutoval dále s hráči aby mu navrhovali další funkce které by tam rádi chtěli přidat

To jsou docela zasadní rozdíly, proto jsem se rozhodl vytvořit tento program a dále ho vyvýjet a přidávat do něj nápady hráčů aby byl se hodil na cokoliv atd.;-)




FeKka:Taky skusím něco udělat ... Nevadí že to bude podobné jako to tvoje ?..Skusím to udělat aby to bylo co nejodlišnější

Jinak je to dobrý



V jakém jazyce to plánuješ programovat?:), nejsem proti mužeš tvořit další programy. Budu jen rád když nás bude víc. Mužeme založit sdružení chmatákovských programatorů:)
# 11.4.2009 20.55
 
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Fórum pozastaveno jo ? :-D Jinak... když kliknu na Uložit tak se přidá další záznam :-D
# 12.4.2009 21.02
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chprogram a něco k chatu

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.