Chmatákov online


Fórum – Chprogram a něco k chatu

Fórum » Archiv » Chprogram a něco k chatu

duch.
uživatel
SZ
Zdravím, byl jsem požádán hráči na mém serveru zda bych jim vytvořil program na zapisování poznáměk ohledně hráčů (kolik pujčil tomu hráči, na jak dlouho ho uveznil do np atd.). Existuje spoustu programů co používali, ale bohužel jim žadny nevyhovola. Tak jsem jim vyhověl ikdyž času na to moc nebylo v težkém maturitním období:). Nabízím tento program tedy i vám, třeba ho taky využijete:)

Program vidíte na screenu níže:
Obrázek

Muže se použít k mnohým učelům dle libosti. Pokud vám nějaké funkce scházejí budu rád když se o své napady podělíte ve svých komentářích níže a ja se budu snažit funkce do programu přidat.

Odkaz ke stažení:damak.cz/ChmatEdit.exe



Dále jsem četl téma ohledně chatu zde na chmatakově, nějaké chaty existují ale dle mého názoru ne moc uživatelsky příjemné. Založil jsem tedy chat u sebe na hostingu mužete tedy posoudit zda je dle vašich kritérí a může se používat do doby než gizmo dodělá zde na webu.

link: www.chmatakov.damak.cz
ps:vytíženost hostingu nehrozí..:)

Děkuji za vaše názory
Duch


Zatím plánované upravy programu:
1) Smazání záznamu
2) Aby nešel vložit prázdnej záznam(možna:) )
3) Zkusím i vyhledávání
4) Scrollovací nabídka - Půjčeno, Uvězněno..... :



Naposledy upraveno: 11.4.2009 20.08

# 10.4.2009 22.09
 

Stránky: 1 2

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Vynikající práce
# 10.4.2009 22.11
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
mě se to teda líby ale je to na gizmovy
# 10.4.2009 22.34
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

khark:mě se to teda líby ale je to na gizmovy

Gizmo není webmaster
# 10.4.2009 22.50
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
To sa mi hodí:-D
# 10.4.2009 22.58
 
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
Pár nápadů...
1) Smazání záznamu? (nikde sem na to nepřišel)
2) Aby se nemuselo psát tak by tam mohlá být scrollovací nabídka - Půjčeno, Uvězněno..... :-)
3) Aby nešel vložit prázdnej záznam...
4) V čem si to dělal? (sám psal?)
# 10.4.2009 22.59
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Remorseless: Dodám - poprípade si pridať vlastné možnosti ako len "Pujčeno", "Prepustený" atď.. Chcem si tam dať svoje:-P
# 10.4.2009 23.01
 
Mumoshek
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Sam vše svoje že? :D
# 10.4.2009 23.14
Mám zarach na počítač!!! Nejspíš neodepíši!!!
Jamba umba umba...
1. Ludia sadnite si rovno rovno rovno a budete jesť ho a ho a hovedziu polievku na drevenom tanierku, hovedziu polievku na drevenom tanierku...
2. Stará baba kričí kričí kričí, že jej tečie z pi a pi a z pitvora do dvora bystra voda studená, z pitvora do dvora bystra voda studená...
3. Pod mostom sme stáli stáli stáli, ludia na nás sra a sra a s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli, s radosťou čekali, dočkat sa nás nemohli...
4. V reštauraci U Lva U lva U Lva, sedí stará ku a ku a kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny, kuchárka v kuchyni, naťahuje hodiny...
5. Otec robí dvere dvere dvere, syn mu na ne se a se a sekyrku podavá, robí sa že pomáhá, sekyrku podavá, robí sa že pomáhá...
6. Ked som išel rovno rovno rovno, stupil som na ho a ho a hókejku drevenú Súlove vyrobenú, hókejku drevenú Súlove vyrobenú...
7. Strielal som raz z kuše kuše kuše, trafil som do pu a pu a púpavy zelenej, pri potoku rastenej, púpavy zelenej, pri potoku rastenej...
8. Videl som raz Jura Jura Jura, ako z okna ču a ču a čumí sa do hory, či tam niekde nehorí, čumí sa do hory, či tam niekde nehorí...
9. Stažoval sa Oto Oto Oto, že mu smrdí ko a ko a koberec v pivnicí žerú mu ho červíci, koberec v pivnicí žerú mu ho červíci...
10. Poslala list tebe tebe tebe, že na tebe je a je a jeden týžden mala preto ťa aj čakala, jeden týžden mala preto ťa aj čakala...
11. Anča je moc hrdá hrdá hrdá, nechce s každým mr a mr a mrkvičku polievat, čučoriedky oberať, mrkvičku polievat, čučoriedky oberať...
12. Kradol Fero burák burák burák, privrzol si ču a ču a čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku, čudesnú topánku, odrel si tam aj hánku
13. Keď ta Jožo chytí chytí chytí, strčí ta do ri a ri a ribníka malého napoly vyschnutého, ribníka malého napoly vyschnutého
14. Pri poslednej vrbe vrbe vrbe, Jano Ancu dr a dr a drží ju za ruku, dáva jej ponúku, drží ju za ruku, ponúka jej SEX
:P
duch.
uživatel
SZ

Remorseless:Pár nápadů...
1) Smazání záznamu? (nikde sem na to nepřišel)
2) Aby se nemuselo psát tak by tam mohlá být scrollovací nabídka - Půjčeno, Uvězněno..... :-)
3) Aby nešel vložit prázdnej záznam...
4) V čem si to dělal? (sám psal?)





1) ok to není problem
2)tu mi trošku více ješte objasni
3)jn to mně taky napadlo ale nemohl jsem si vzpomenout už jak se to ošetřuje
4)sam jsem to psal v delphi 7, bral jsem to jako opakovaní když z toho v květnu maturuji:)

Sam:
Remorseless: Dodám - poprípade si pridať vlastné možnosti ako len "Pujčeno", "Prepustený" atď.. Chcem si tam dať svoje:-P


- jak přesně by si je chtěl přidavat, pokud mi pošleš nějaký obrázek který nakreslíš třeba v malovaní to mi řekne víc než tento popis:)
# 10.4.2009 23.21
 
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
2) Třeba hned na seznam.cz/ máš u přihlášení v scrollovací nabídce @seznam.cz, @email.cz, ... tak to samý, ale aby si to tam lidi mohli dát sami.. :-)
Obrázek
# 10.4.2009 23.26
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
duch.
uživatel
SZ
ok, už chapu jak to myslíš, zkusím stím něco vymyslet:)
# 10.4.2009 23.29
 
Remorseless
uživatel
Obrázek
Ve hře: LineAge ][
SZ ICQ Skype Web
A pak taky... pro pořádný GMka ( :-D ) vyhledávání :-D
# 10.4.2009 23.31
Byl jednou jeden REMOREK. Ten hrál hru MYBRUTE. Koncovka je COM. :-D
Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Víš nechci se tě dotknout ale toto už udělal Rabbit z 1. neof. a toto mi připadá jako přesná kopie...

VIZ--->http://forum.chserver.cz/viewtopic.php?t=139

+ Ještě nezoficiálněný prográmek který bude propojen se serverem a když napíše nic a dá uvěznit (v tom programu) tak to dotyčného šoupne do NP... Čekal až nepojede server na hamachi teď už tam nejede ale ještě to nedal :/
# 11.4.2009 7.48
Jsem zpět, jste rádi? lol
Chleba_CZ
uživatel
SZ
na tvém serveru?máš ho licencovaný?mě se zdá že ne!
# 11.4.2009 8.23
 
duch.
uživatel
SZ

Diexx2:Víš nechci se tě dotknout ale toto už udělal Rabbit z 1. neof. a toto mi připadá jako přesná kopie...

VIZ--->http://forum.chserver.cz/viewtopic.php?t=139

+ Ještě nezoficiálněný prográmek který bude propojen se serverem a když napíše nic a dá uvěznit (v tom programu) tak to dotyčného šoupne do NP... Čekal až nepojede server na hamachi teď už tam nejede ale ještě to nedal :/




Ano ja vím že Rabbit taky něco dělal ale později už v tom nepokračoval a neudělal tam editaci zaznamu a možnost jen vložení častky....hodně hračum tam spustu věcí chybělo ja chci tento program dále rozvíjet proto jsem zde psal aby jste psali kometáře co tam chcete navíc jako Remorseless a Sam:)


Chleba_CZ:
na tvém serveru?máš ho licencovaný?mě se zdá že ne!



Tak to tě bohužel musím vyvést z omylu:). Můžu se zeptat z čeho tak usuzuješ? Příšte si informace ověř než mně budeš osuzovat, ja mam vždy vše v pořadku;-).



Naposledy upraveno: 11.4.2009 8.29

# 11.4.2009 8.24
 
Chleba_CZ
uživatel
SZ
nechápu vás je 7 neoficiáůlních serveru tak proc hrajete na nelegálech?já hraju na mém licencovaném a všichni hráči hrajou na svích nelicencovaných,opravdu vás nechápu GM není vše!:evil:
# 11.4.2009 8.27
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chprogram a něco k chatu

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.