Chmatákov online


Fórum – Vykradení účtu

Fórum » Archiv » Vykradení účtu [zamknuto]

Idou
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype
Chtěl jsem vyřešit vykradení účtu [E]r[E]ktus na účtě mám vip nikdy jsem nikomu neřikal heslo ani ho nikam nezapisoval ani sem ho nikde nezminoval heslo je 10 místné takže to prosím nelockujte že sem si měl dat silnějíší heslo.Nikdo by to heslo jen tak neuhád jako 123456 je to nemožné uhádnout.
Mám zde screeny celé své banky nikdy z 28.3.09 ráno.
http://img17.imageshack.us/img17/5885/bankaylp.jpg
Spousta lidí ví a dosvědčí že sou ty věci moje a že sem si je i popř. od nich kupoval.
Hned druhý den jsem ráno potkal nějakého nooba 0 stáří a měl přesně všechny moje věci a vymlouval se tam že to má od kámoše.
Proto prosím o zkontrolování účtu: kolbaba a jestli má mé věci z banky a prosím o vrácení jestli je opravdu bude mít.
Svědci co ví že newbik kolbaba se pohybuje z míma věcma a tvrdí že sou jeho a přitom moc dobře ví že jsou moje at se prosím vyjádří.
Děkuji Erektus
# 30.3.2009 22.26
 

Stránky: 1 2

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
tak jo reknu to....Nasel nejake stranky na kterych byly vsechny ucty a jejich hesla....a stihl vykrast poute j3w_emtyho,erektuse a houga...protoze pak uz na kompa musel pustit sve bratry...ale stranky se mu do Historie neulozily pak to hledal jak CIP ale uz je nenasel...bohuzel ani ja ne :D
# 31.3.2009 13.50
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jaký stránky.. ? lol
# 31.3.2009 13.51
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
No prave ze uz je nemuzem najit :( Kdybych sme je nasli tak uz sme nejbohatsi na chmate a vsici by prestali hrat protoze by nemeli sve veci xD
# 31.3.2009 13.52
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Blbost...:-|
# 31.3.2009 14.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
lol stránky kde jsou hesla a účty uživatelů? :))) Tak to je fakt dobrej fór :D To jste si mohli vymyslet lepší výmluvu, aby mu změnili heslo.
# 31.3.2009 14.45
 
konipasek
uživatel
Obrázek
Ve hře: konip@asek
SZ Mail ICQ
Vym kdo vykrada ucty sam se mi na emailu priznal kdo to chce vedet tak at mi napise ja mu to pivim ale bude to jen mezi nama jj?:'(
# 31.3.2009 14.50
 
Gizmo
autor hry
SZ
Dostaneš BAN IP za to, že kryješ zloděje.
# 31.3.2009 14.51
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Vykradení účtu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.