Chmatákov online


Fórum – Vykradení účtu

Fórum » Archiv » Vykradení účtu [zamknuto]

Idou
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype
Chtěl jsem vyřešit vykradení účtu [E]r[E]ktus na účtě mám vip nikdy jsem nikomu neřikal heslo ani ho nikam nezapisoval ani sem ho nikde nezminoval heslo je 10 místné takže to prosím nelockujte že sem si měl dat silnějíší heslo.Nikdo by to heslo jen tak neuhád jako 123456 je to nemožné uhádnout.
Mám zde screeny celé své banky nikdy z 28.3.09 ráno.
http://img17.imageshack.us/img17/5885/bankaylp.jpg
Spousta lidí ví a dosvědčí že sou ty věci moje a že sem si je i popř. od nich kupoval.
Hned druhý den jsem ráno potkal nějakého nooba 0 stáří a měl přesně všechny moje věci a vymlouval se tam že to má od kámoše.
Proto prosím o zkontrolování účtu: kolbaba a jestli má mé věci z banky a prosím o vrácení jestli je opravdu bude mít.
Svědci co ví že newbik kolbaba se pohybuje z míma věcma a tvrdí že sou jeho a přitom moc dobře ví že jsou moje at se prosím vyjádří.
Děkuji Erektus
# 30.3.2009 22.26
 

Stránky: 1 2

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jojo white ma od cortyho ... ;-);-)
# 30.3.2009 22.29
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
HellRider
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ofik už nehraju..
SZ Mail ICQ Skype
CuzZz, nevím co všecko, protože jsem toho měl hodně, ale vim že si odemě kupoval Mysliveckou čepici, kytaru, pruhledého chobota, vánoční čapku a buben..
# 30.3.2009 22.37
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Hééj už si trapnej, stejne ti to nikdo nevrátí..3-(
# 30.3.2009 22.44
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
laddicek
uživatel
Ve hře: [EaRo]
SZ Mail Skype
jn nwm o co se porad snazi kdyz si treba das stejny heslo na neofiku jako na ofiku tak jsi mohl stim pocitat .. ale ty veci vim ze ma ..
# 31.3.2009 7.42
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Už ne ... :-D
# 31.3.2009 7.45
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Ten noob 0 stáří byl jen přechodnej učet. Teď už to bude u sebe mít někdo z pravidelných hráčů na svém učtě.
# 31.3.2009 7.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
A měl si stejný heslo na neofiku?
# 31.3.2009 7.50
 
Gizmo
autor hry
SZ
Tvoje heslo nebylo vůbec silné, protože dávalo smysl. Stačí, aby tě někdo znal a mohl ho odvodit..je úplně jedno jak dlouhé je, když lze dovodit.
Že si máte volit kombinaci písmen a čísel vás upozorňuje hra sama při zakládání účtu, takže opravdu nevím, proč by to měl některý správce řešit. Pokud chtějí, ať ti heslo změní, ale nikdo to hacknout nemohl - buď to někdo dovodil,nebo sis ho dal jako na neofiku. Opakuju znova, že hackovat hesla není z principu možné, pokud nemá útočník přístup do DB.
# 31.3.2009 9.29
 
HellRider
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ofik už nehraju..
SZ Mail ICQ Skype
Tak se nedivim, jestli měl nějaké heslo tvořící slovo :-)
# 31.3.2009 9.42
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Gizmo: WTF DB?
# 31.3.2009 12.59
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Gizmo
autor hry
SZ
Ghoom: co ti není jasné? Heslo není možné hacknout, ale teoreticky by to bylo možné, kdyby se útočník dostal k databázi třeba mailové služby nebo podobně.
Ale v praxi se to nestalo a jediné, co programy můžou, je náhodně zkoušet kombinace. Ale to už tu bylo popsáno stokrát.
# 31.3.2009 13.07
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
jj....ale ja wim kdo mu ten ucet vykradl a na heslo prisel dost divnym zpusobem az sem se divil...je to totiz kamos ze tridy...
# 31.3.2009 13.28
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Nacmik
uživatel
SZ Mail
Pochybuju že by na něj někdo zjistil jentak heslo moc dobře Erectuse znam a vůbec nemam tušení co by to mohlo bejt tak třeba mě taky vykradli asi 2 tejdny než vykradly Erectuse a vůbec nevim kdo to byl :-( je to nějaký divný :-/
# 31.3.2009 13.31
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
ja ale wim kdo vykradl erectuse a taky vim jak zjistil heslo...
# 31.3.2009 13.33
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Gizmo
autor hry
SZ
Ghoom: tak to řekni - nemusíš říkat, kdo to byl, ale jak ho zjistil. Jako pokud někam nainstaloval keylogger a nechal ho na tom PC lognout, tak to je taky možnost.
Proto máte logovat jen ze svého PC.
Zjistil heslo jinak než např. záznamem kláves nebo lstí (různé finty s posíláním emailů žádajících o změnu hesla atd. )možné prostě není - posílají se zašifrovaná a zjistit je ze serveru nelze. Kdyby ano, už dávno by někdo zjistil hesla na GM nebo na mě..
# 31.3.2009 13.41
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Vykradení účtu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.