Chmatákov online


Fórum – Oživenie ofiku (v rámci možností GM)

Fórum » Archiv » Oživenie ofiku (v rámci možností GM)

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Píšte sem návrhy, jak by ste oživili tento servér. Skúšal som niečo podobné v hre ale tam sa to nedá... Takže nápady sem a saozrejme, v rámci mojích možností čiže nie niečo také že mám opraviť skrývanie a podobné sprostosti, na to máte inú sekciu, to nieje ani v mojích možnostiach opravovať niečo.

Moc questov/eventov nechcem robiť, bolo by v hre moc peňazí(odmeny) a spešl predmetov a už by to nemalo takú hodnotu. A keď questy, tak navrhnite čo ako odmeny.
Všetky rozumné návrhy sú vítané.
# 23.3.2009 20.30
 

Stránky: 1 2 3 4

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
UDělat práva pro Qestera, tak jak psal saly, HP atd .. a aby mu GM povolil, jaké ID itemů může používat .. 3-( Tak by se usnadnila práce .. Sam by se nemusel věnovat takovýmto věcem :-)
# 23.3.2009 21.17
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Saly: Nechcem moc rozdávať odmeny a keď odmeny niesu, tak sú kecy typu "na hovno q" "vyhodil som 100k na lieky, zbrane a co z toho"...3-(
# 23.3.2009 21.20
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
No to jo ale myslím že by se to muselo udělat tak že by gizmo nastavil jaká Itemy může použít. A kdyby mu povolil VIP tak by to bylo riziko a Quest kde by ti padla Lama nebo kulas. To by tě zas tak nebavilo.. To spíš že by Sam udělal Q postavi a jen byl jim da Hp a nejaky veci a hlidal by to..


Samíku: Autorita no. Tohle se bigdragonovi nikdo neodovážil říct.. A kdyš tak mu dal Np..
# 23.3.2009 21.20
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
A nebo to udělat jednoduše udělat nějaký příkaz,kterým by se dalo nastavit chmatopýrovi hp např 10000hp a questerovi by stačilo jen tohle právo + dost chk, které po q podle zásluh odměnil hráče ;-) :-P

BTW:saly nesrovnávej bigdragona ze samem.. :D



Naposledy upraveno: 23.3.2009 21.24

# 23.3.2009 21.22
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
j, questera vykradnú ako mi na starej vykradli postavu s ktorou som dával odmeny a ekonomika z toho bola v prdelixD
# 23.3.2009 21.24
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Zahy: Ale Sam nechce dávat CHk ani odmenz...

Nebo mě napadlo že by bylo týdně např 4 Questy a každý hráč by dostával body a na konci měsíce 3 nejlepší by dostali odměny... Body podle zásluhy.. Ale bylo by to hodně náročné..
# 23.3.2009 21.24
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
NEmáš mít heslo Sammyk lol
Saly:Jenže ty kretény by to nebavilo .. 3-( By zas psali, kolik věcí mají v <> .. MAjí umět killit a když je zle, utéct :D
# 23.3.2009 21.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Fabos: xD

S těma Questerama to je na prd... Se zas vykradou, nebo budou ochotně sami rozdávat.
# 23.3.2009 21.26
Áj níd mór drags! :idea:
Gizmo
autor hry
SZ
Dungeon..dělat dungeon s NPC potvorami do staré se mi nechce..ale udělat prostory dungeonu s pár NPC prodavači (questovními) bych mohl, pokud to někdo navrhne..nemám tolik času, ale poslední 2 týdny se na staré verzi udělalo dost velkých změn, takže ještě jedna by se dala.
# 23.3.2009 21.28
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Fabo: Už sem se lekl že si mi řekl kretén :-D

No tak by to bylo jen pro ty co by to bavilo...Alespoň větší šance na výhru :-D

Gizmo: Můžu tedy něco vymyslet?
# 23.3.2009 21.28
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Saly: To stými bodmi je celkom dobrý nápad ale neviem, jak by to brali ľudia v praxy.
# 23.3.2009 21.30
 
Gizmo
autor hry
SZ
Saly: pokud to nebude nijak extra komplikované nebo rozlehlé přes 10 obrazovek..jde spíše o architekturu.
Jako můžu tam dát NPC co bude ubírat 100 hp na jednu ráno v malém prostoru..ale nemám grafiku.
# 23.3.2009 21.30
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Tak tady je dost šikovných zatím by to mohlo být v PXA..


Tak já něco vymyslim... A může to být něco typu zabít obludu a že zní něco vypadne a čím víc srdcí tím bohatější odměna?
# 23.3.2009 21.33
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

SaLy:Aspire: Sam psal že moc Questů dělat nechce.. Ale jo aspire má dobrý Questy..


Na tom forku jsou hlavně questy dělané pro týmy a takové dlouhodobé...Stačilo by, kdyby Sam, řekl, že chce pomohl bych mu něco vymyslet a ty Saly víš, že to celkem zvládám :-D
# 23.3.2009 21.36
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Aspire: Jo zvládáš...


Ale kdyby gizmo udělal NPC s 7k Hp který by ubíralo 100 Hp a byl by to systém Agra.. Že by zněj vypadlo Srdce a to by se odneslo obchodnikovi. A čím víc srdcí tím bohatější odměna a obluda by se oběvovala 2 krát za hodinu... To byla bomba. A třeba nějaký Guardi OUjee.
# 23.3.2009 21.40
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Oživenie ofiku (v rámci možností GM)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.