Chmatákov online


Fórum – Oživenie ofiku (v rámci možností GM)

Fórum » Archiv » Oživenie ofiku (v rámci možností GM)

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Píšte sem návrhy, jak by ste oživili tento servér. Skúšal som niečo podobné v hre ale tam sa to nedá... Takže nápady sem a saozrejme, v rámci mojích možností čiže nie niečo také že mám opraviť skrývanie a podobné sprostosti, na to máte inú sekciu, to nieje ani v mojích možnostiach opravovať niečo.

Moc questov/eventov nechcem robiť, bolo by v hre moc peňazí(odmeny) a spešl predmetov a už by to nemalo takú hodnotu. A keď questy, tak navrhnite čo ako odmeny.
Všetky rozumné návrhy sú vítané.
# 23.3.2009 20.30
 

Stránky: 1 2 3 4

Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
Tady ani poradny event/questou nejde delat, pac neni poradny dungeno a zadne monstra, kdyz se do hry da dung a nak se to rozdeli na fieldy tak muze byt fak husty eventy/questy. Npr udelat tam nakeho npc kterej vas za urcitou castku prenese na misto ktere nabizi.
# 23.3.2009 20.45
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jn dungy by to chtělo. A nebo frakce :P
# 23.3.2009 20.51
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
V rámci tvých možností asi nejlepší jsou ty Questy ale je pravda že nemůžou být každý den...
Tak snad jen Udělat PVP Areny v NP, Nic jiného mě zatim nenapadá. Možná kdyby si byl jen více ve hře. A komunikoval s hráčema možná by se to taky zlepšilo (tak bych to dělal já)
# 23.3.2009 20.56
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
von je problém s qesty sou hráči
# 23.3.2009 20.57
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Sice píšeš, že Q moc dělat nechceš, ale zkusím to ;-)
Zkusím to jen velice okrajově, protože zas tak velikou fantazii nemám, tak to třeba někdo domyslí.

Moje myšlenka je takováhle - udělat takový Quest, který by nespočíval jsen v zabití někoho s několika tisíci životy nebo ve vykopání nějakého itemu.
Co taklhe quest, který by měl svůj příběh a trval třeba několik dní? Dalo by se pracovat třeba s obálkami, ve kterých by byli napsány třeba hesla, nápovědy či jiné indicie (nevím, jak se tady píšou ty "íčka":-[). A mohlo by se propojit jak killení, tak kopání, hledání a třeba i nějaké hádanky... Aby měl každý šanci a každého to bavilo

Dalo by však hodně práce to vymyslet a pak taky uskutečnit a z důvodu složitosti by to určitě muselo pořádat několik lidí a museli by se předem velice pečlivě domluvit na spolupráci.
# 23.3.2009 20.58
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Arény sú ale niesú ľudia ani záujem.. Aspoň to neprejavujú. Ale aj tak je to na hovno systém, všetko treba mať na starosti, nieje to nejak automatizované.
Ako v tom systéme hry je kopec bordelu ktorý by bolo dobre upratať ale kto to môže spraviť, jedine Gizmo.

číro: j, na starej som také podobné questy robil ale tam som mal trošku inú moc, bolo to aj lepšie na správu. Takto sa barskedy reštartne servér kôli úpravam a ja ani neviem, čo item ktorý som zakopal tam furt je :/
Robiť niečo velké a byť obmedzený príkazmy je umenie niekedy :) nevravím že sa to nedá ale mať na to chuť.. Veľa vecí si nemôžem overiť, niesu na to príkazy. Na veľa vecí by som chcel príkazy, automatizovaný systém a všeličo.. Ale moja hra to nieje, pracujem stým, čo mám a málokedy je to ľahké xD



Naposledy upraveno: 23.3.2009 21.04

# 23.3.2009 21.00
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Myslím si, že pro začátek by stačilo, kdyby jsi byl same více active a pořádal q :)
# 23.3.2009 21.02
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
No same a co skusit udělat tvoje best Questy z Chmatipírem :-D Pak každýmu dát 5k a BB
# 23.3.2009 21.02
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
no tak kdiž se e hře objeví jako posledně přiběhla k němu banda newbie a "same dáš mi chobota "same dáš kulas" von problém s qestama je ten že na ně vždy příjdou nějací rádoby kileři a začnou kilit
# 23.3.2009 21.04
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Saly: To s právami ktoré mám, nedokážem...

Khark: To ignorujem, problém je v tom, že nemôžem rozdávať odmeny za questy keby boli častejšie lebo zachvílu by bol v CHmate samí milionár a spešl itemista.
Keby sa tie ChK dali nejak užitočne utratiť, trebárs vlastný byt v obytnej štvrti mesta O_o
# 23.3.2009 21.06
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
No Same je problém že tihle "Hráči" nemaj moc autority což si ve starý měl a proč? Protože si bol každý den ve hře. Takhle jim příde že můžou dělat co chtěj.. A taky kdyš někdo podá stížnost ta stížnost se většinou přejde. Je to částečně tvoje chyba ty si GM a o tu hru by sem měl starat. Neber to jako nějaké výčítání nebo něco takovýho. Takhle já to vidím..
# 23.3.2009 21.12
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Hlavně .. Sam je na to víceméně sám :-| UDělat práva pro questery 3-(
# 23.3.2009 21.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Fabo Práva pro Questy= nastavit Hp popřípadě skin. A hlavně .vytvor... Takže by to musel být někdo komu by se dalo hodně věřit a to by rovnou mohl být GM..
# 23.3.2009 21.16
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Sam: Koukni na 1.neofik foruma na moje questy a těma by se to dalo oživit ;-)
# 23.3.2009 21.16
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Aspire: Sam psal že moc Questů dělat nechce.. Ale jo aspire má dobrý Questy..
# 23.3.2009 21.17
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Oživenie ofiku (v rámci možností GM)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.