Chmatákov online


Fórum – Nápady

Fórum » Archiv » Nápady [zamknuto]

Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
Takže sem tu skoro nový ale jako nováček mám docelá dobrý nápady na obohacení hry.

Tak začneme "Obranou" Obranu bych nechal jenom pro stáří 10 méně protože lidi nad více stáří už ví jak to ve hře chodí. A hra bez killů a jenom se skillením = nuda ! (Pro mě)
Nebo bych tu začátečnickou zonu nějak oddělil od ostatních. To by taky pomohlo.

Obratnost = Nenašel sem ani jeden způsob jak si ho zlepšovat kromě killení hráčů. A jak i mě napadlo udělám si redku a budu si ho zabíjet. Tak by bylo dobrý do hry přidat nějaké příšery nebo třeba terče na zvyšování, aby vás CH.U.J nemohli házet do NP protože děláte to, co nemáte

Odolnost = To stejný jak s obratností

NP = Zdá se mně až moc dlouhý. Měsíc ? No rozhodně bych byl pro zkrácení nebo udělat tu věc s těma dolama taky se mně zamlouvá.

CH.T.S = Nemám je rád lol. Nechal bych jenom pár trochu INTELIGENTNÍCH jedinců, protože tam znám i lidi co si myslí, že čuPka je vulgární název.

Hodně zon ale nic v nich = Když se podíváte na mapu uvidíte velké plochy ale nic v nich.Chodí se tam vlastně jenom kvůli věcem které se v nich prodávají jinak se de hned zpátky do těch základních zon.Navrhl bych je zmenšit a něco do nich dát například pro spestření

PvP zona = Něco takového bych tady hodně uvítal. Jo bojuje se na rubu a pro mě to vypadá skoro jako jediné místo kde se bojuje. A to je škoda. Vím, že to hraje hodně děcek, co když něco ztratí tak hned volaj "BAN" nebo "NP" ale to jsou jen vyjímky. Uvítal bych takovou velkou zonu jak je třeba poušť kde by se jenom bojovalo. Byli by tam nějaké ranky a za ty by se uprostřed dalo například něco koupit. Lepši zbraň,helma....



Naposledy upraveno: 18.3.2009 19.47

# 18.3.2009 19.37
 

Stránky: 1 2

khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail
s obranou souhlasim newbici píšou obrana jak šílený
# 18.3.2009 21.50
 
Chikiták
uživatel
SZ Mail Skype
Obratnost = jj rekill je asi jediný způsob tak ty panáci na skillení nejsou špatné

Odolnost = To stejný jak s obratností

A ty příkazy Mute fakt bomba:-):-)
# 18.3.2009 21.58
lol
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Odolku aspon postupně naskilíš kdežto asi těžko budeš ve 4 s 30 obratkou:D
# 18.3.2009 22.10
 
Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
Napiště někdo Gizmovi jestli ta deaktivace po 30 minutách bude už v další verzi hry
# 19.3.2009 18.37
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
V new určitě bude nevim proč by mu měl někdo psát3-(
# 19.3.2009 18.43
 
rizol
uživatel
Obrázek
SZ
Obrana by měla fungovat jen 20 minut a mužou do tebe kilit ale když tě zasáhnou tak můžeš kilit už jeho,protože si začal a stratil by věci jeho mínus nemá vrtat do druhých to je 1příklad.2by mohl být takoví,že by obrana fungovala jen kde se vydělává a 3možnost ta pro kileři arénu kde mezi sebou můžou zápasit.
# 19.3.2009 18.54
 
majaschlinger
uživatel
Obrázek
Ve hře: golemtak123
SZ Mail
velice dobry napad s obranou ale remda to ma blbiii bych rek ze by treba remda mohl davat obranu vzdy ale bojda a ostatni jen po tech 10 odehranych
;-);-):-D:-)
# 21.3.2009 8.24
:-|;-):-[lol:-!3-(:-P8-):-O:evil::twisted::idea:xD:-):-D:-(:'([img][/img]
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Řemda ma i tak kopec výhod a to, že by jste jemu obranu dovolili a ostatnim ne je trochu diskriminace, když už obrana zrušena, tak pro všechny



Naposledy upraveno: 21.3.2009 13.56

# 21.3.2009 8.26
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Já se těšim na novou místo obraný NPC nice...
# 21.3.2009 8.32
 
Mavik
uživatel
Obrázek
Ve hře: DoLLaR
SZ Mail Skype
Stou deaktivací by to bylo fakt dobrý... :-)
# 21.3.2009 8.58
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Já teda akorát k CHTS.
Nevim proč by měli mít tolik HP kdyš je jich tolik. Kdyby byli jako CHBi tak by to bylo Zupa..3-(
# 21.3.2009 9.08
 
khark
zablokován
Obrázek
Ve hře: khark
SZ Mail

SaLy:Já teda akorát k CHTS.
Nevim proč by měli mít tolik HP kdyš je jich tolik. Kdyby byli jako CHBi tak by to bylo Zupa..3-(


chbi šla aspon zabít ale tady proti nim bi museli naběhat půlka serveru
# 21.3.2009 10.19
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
No ani nemůže pač je hned naházej do NP.. Což je dost nespravedliví... Chápu proč maj HP Gm ale Ch policie..
# 21.3.2009 10.24
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.