Chmatákov online


Fórum – Nápady

Fórum » Archiv » Nápady [zamknuto]

Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
Takže sem tu skoro nový ale jako nováček mám docelá dobrý nápady na obohacení hry.

Tak začneme "Obranou" Obranu bych nechal jenom pro stáří 10 méně protože lidi nad více stáří už ví jak to ve hře chodí. A hra bez killů a jenom se skillením = nuda ! (Pro mě)
Nebo bych tu začátečnickou zonu nějak oddělil od ostatních. To by taky pomohlo.

Obratnost = Nenašel sem ani jeden způsob jak si ho zlepšovat kromě killení hráčů. A jak i mě napadlo udělám si redku a budu si ho zabíjet. Tak by bylo dobrý do hry přidat nějaké příšery nebo třeba terče na zvyšování, aby vás CH.U.J nemohli házet do NP protože děláte to, co nemáte

Odolnost = To stejný jak s obratností

NP = Zdá se mně až moc dlouhý. Měsíc ? No rozhodně bych byl pro zkrácení nebo udělat tu věc s těma dolama taky se mně zamlouvá.

CH.T.S = Nemám je rád lol. Nechal bych jenom pár trochu INTELIGENTNÍCH jedinců, protože tam znám i lidi co si myslí, že čuPka je vulgární název.

Hodně zon ale nic v nich = Když se podíváte na mapu uvidíte velké plochy ale nic v nich.Chodí se tam vlastně jenom kvůli věcem které se v nich prodávají jinak se de hned zpátky do těch základních zon.Navrhl bych je zmenšit a něco do nich dát například pro spestření

PvP zona = Něco takového bych tady hodně uvítal. Jo bojuje se na rubu a pro mě to vypadá skoro jako jediné místo kde se bojuje. A to je škoda. Vím, že to hraje hodně děcek, co když něco ztratí tak hned volaj "BAN" nebo "NP" ale to jsou jen vyjímky. Uvítal bych takovou velkou zonu jak je třeba poušť kde by se jenom bojovalo. Byli by tam nějaké ranky a za ty by se uprostřed dalo například něco koupit. Lepši zbraň,helma....



Naposledy upraveno: 18.3.2009 19.47

# 18.3.2009 19.37
 

Stránky: 1 2

M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
Obrana: Obrana jde vždy
NP:Nemáte dělat pi****ny3-(
PvP zóna:Blbost
CH.U.J:Co já vím,tak ve hře už nejsou:-|
# 18.3.2009 19.44
 
Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ

M3RkUR:Obrana: Obrana jde vždy - a to je špatně.
NP:Nemáte dělat pi****ny3-( - Je snad pi****ny skillovat obratnost hráčema protože jinak nejde a dostat NP ?
PvP zóna:Blbost - No já ti nevím zabíjení je občas to nejlepší, co ve hře jde dělat
CH.U.J:Co já vím,tak ve hře už nejsou:-| - No tak se možná přejmenovali na CH.T.S

# 18.3.2009 19.53
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Stou PvP zónou 100% súhlasím. S Fabom sme pripravovali arény 2v2 ale niesu ľudia3-( systém podobný ako na WoWKu..
Už som tu dnes navrhol world PvP ale asi to ostalo bez postupu do riešenia...
# 18.3.2009 19.56
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
S obranou jsem 100% pro, akorát se využívá.
# 18.3.2009 20.51
Áj níd mór drags! :idea:
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Obrana pro ty co maji staři jen pod deset? Blbost! Co bude delat chudak řemda na vrtu když se nemuže branit? To bych už udělal tak že když killite na rubu a vylezete k rybarne nemuzou dat obranu! At se obrana nepresnasi z lokace na lokaci. ale z 10 starim to ne
# 18.3.2009 21.03
 
Gizmo
autor hry
SZ
No nevím, obrana funguje jen v podstatě na 3 místech (v ochranné zóně taky,ne?). Ve zbytku hry není, takže jsou to defacto PvP zóny. Případně bych dodělal deaktivaci po 30 minutách, jako to bylo dříve.
# 18.3.2009 21.14
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jo to by bylo nejlepší.. ;)
# 18.3.2009 21.16
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
v chráněný není myslím, alespoň mě nefunguje....
# 18.3.2009 21.17
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Jj prtože sem killil v Pondělí a včera mi nějakej šmudla dal obranu takže ta deaktivace by byl dobrý nápadíček ;-)
# 18.3.2009 21.18
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Navrhujem pridať do hry GM príkaz pre umlčanie postavy na nejaký čas.
Napr.: .mute 60 Sam12
Znemožní účtu Sam12 písať do chatu po dobu 60 sekúnd.
# 18.3.2009 21.19
 
cronis
uživatel
SZ Mail
jj deaktivace po pul hodce je good...;-)
# 18.3.2009 21.19
 
Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
Jo po těch 30 minutách by to bylo nejlepší
# 18.3.2009 21.19
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
to je pravda, pak spameři KONEČNĚ zmlknou
# 18.3.2009 21.20
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Navrhuji dat příkaz ktery zruši určitemu člověku antispam... mě jako gm neofika hodně štve že nektere přikazy musim psat ručne několikrat jak ... ehm neco
A limit obrany, to je hrozne... :-|



Naposledy upraveno: 18.3.2009 21.33

# 18.3.2009 21.22
 
RubbishR
uživatel
SZ
Jo, dobrý nápad, taky bych to přivítal :)
# 18.3.2009 21.30
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.