Chmatákov online


Fórum – Jak dlouho hrajete – test

Fórum » Archiv » Jak dlouho hrajete - test [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Dnes keď som uvidel tému že je nejaký spajx z5 tak ma napadlo zistiť kto tu ako dlho hrá chmat...pretože keď spajx raz videl hrať u kamoša chmat , zaregistroval sa a po 3 rokoch sa vráti a napíše že hrá 3 roky :-D tak je to na mňa moc :-D preto by som chcel vedieť pár veci :

Aký boli v hre vtedy GM / správci ?
Aký boli vtedy v hre významný killeri ?
Aké ste mali vtedy povolanie ?
Aké tam boli organizácie/klany?
Ako dlho hráte?



Chcem touto témou vyskúšať pár hráčov ktorý vravia že hrajú 3,5 roka atď
A posúdiť aký sú tu old hráči ... ale fakt old nie tak že ste hrali old verziu ktorá sa tak nazývala....

BTW : výhovorky že si to už nepamätáte atď sem ani nepíšte...
Pozor : nová otázka



Naposledy upraveno: 22.2.2009 11.46

# 22.2.2009 11.32
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2 3 4

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Losos: Honza21 alias palanda :D pač sem měl lovce (později zabanován) a byl totálně na prd :D ..

Za honzu sem hrál častěji než on sem rád, že mi ten acc poskitl ;)
Vlado: Socky nesocky, video mluví za vše.
Methaxis byl týpek, eště pořád slyšim ten robbenuv jekon na skypu

" Vy debilovééééééé jde do nás 8 !!! chbi všichni chcipneme, serte na to AAAAAAA !!!! já nechci umřít !!!! "

metova odpoved

"drž hubu" :D
# 22.2.2009 17.27
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web

VladdyS:Tak začnem , můj přiběh se děli na 2x části..Aktivní a Neaktivní hraní..Začal jsem neaktivně a to v 6. třídě teď jsem v 9. třídě.Hráli jsme fakt newbicky.Zakladání new acc atp.1. VIP jsem si zaplatil na acc Android , ale to víte kámoši , zveřejněj acc , měl jsem khůůl heslo "cuspico" no tak jsem přišel na heslo na Mercredi "Bůček-Big Joke teď" a začal jsem jaksi killovat..Ale to víte , měl jsem full banku big leků a stříkl jsem.. xD A pak nam zabudovali internet , hrozně low ale neva začal jsem jaksi aktivně hrát..Jsem velice rád , že jsem zapádl mezi lidí jako je MethAxis a Palanda.. Potřebovali pomoct tak jsem byl takový poslíček , ale ti víte když máte takové učitelé , tak všechno jde..Pak přicházejí nejlepší časy..Spojení klanů ReSpeCt a SoCkerS a začína paráááda.. 3 vs 6 CHBI a dostanou , neuvěřitelný pocit , prostě Khůůl ..Pak už killing vychází z míry , v tehdy jsem potkal Sama (nebyl GM ale CHUJ) ale tak co první prohřešek nemíne..Zdrhali jsme přes ostrovy a když se k nám portl SÁM tak , že jsme mu bugli KULAS , a tak začal neuvěřitelně dostávat..Pak jsem potkal 2. stranu soupeřů a tím byli Chmatparta a Chaotic_Gamers.. Neuvěřitelný šulové..Samodřejmě pak přicházejí i moje první 2x duely , a to z Indykatorem který dostal jak malý , a z Pietrem který samodřejmě taky dostal..Pak přichází rostržení klanů ReSpeCt a SoCkerS a já sem držel s Methem..Potom jsem potkal jednoho z mých nejlepších kámošů Matina"Hawkina" tak jsme táhli ze SoCkama..Potom příchazí asi poslední kiling v PK městě , a po něm dostane BAN MethAxiS(Konec hraní) Bajo na Wlka , Night_Slayera a Gabsa.Po tom smutném večerů a lítostnem přemlouvání o UNBANu , jsem šel hrát test , kde mi pučil Pietro , mystika Pietroo a to začala moje Kariera v testů..Samodřejmě neměl jsem chk nic začínal jsem jako newbík , ale přišly i moje časy..Po zaplacení VIP na lovce tak já a Pietro jsme se stali nejlepší kámoši a ve dvou jsme stali proti DeadlyDancers ( No 'Respectů)..Pak Gizmo přícházi na Bug s Lovem ale nám to nevadilo pořad jsme měli Mystiky , pak jsem Lovca vyměnil za mýho druhýho mystika ..bigman.. a pak uř přicházejí nejlepší časy VladdiSe..Po chvilce se stávam jedním z nejlepších mystiků ve hře..Od té doby , co šla OLD tak se to dálo hrát ale pak už ne..Killeři nejsou nic..Na OFIKu teď si nezahraješ vůbec , lama na lamě.. Prostě když byla OLD Cho žilo :-()

Aký boli v hre vtedy GM / správci ?
Aký boli vtedy v hre významný killeri ?
Aké ste mali vtedy povolanie ?
Aké tam boli organizácie/klany?
Ako dlho hráte?

1. Gizmo (nestaral se o hru vůbec) hlavní tedy byl DJ Miky , který řešil všechny přestupky atp..
2.Když jsem začínal a běhal jsem jak lamík tak jsem jich potkal ..Nejlépe jsem vycházel z Maestrem..Pak ze SuperPirat(Pietrem) a nasledně jsem šel do počkat xD
3.Povolaní jsem měl řemda , ale nevadí , SKILLY byli neomezené a těch 10 hp méně mi nevadilo..
4.Pro mě hlavní klany , CH.B.I(rek, Gabs, Daddy Knight , Smoke a další lidí) , !$oCk3r$!(MethAxis , Night Nod , Chiq , TOM , Já), R€SP3cT(PeTT , DureX , Palanda , pak Knight a Smoke) , CHUJ(SAM , BigDragon) , Chaotic_GamerS(Indykator , Serifr , Pan Losos myslím xD) , Chmatparta (Bajo , CorteX , Pietro ) , Antichmatparta(zaniknutí)
5.Dle příběhu posuďte samí a jak mě znáte měli byste to vědět...

Mr.VladdiS ;-)



Takovej životopis :D
# 22.2.2009 17.37
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Já už jse ani nemusím vyjadřovat, pár lidí který už tento příspěvek podali mají celkem stejný příběh jako Já. Takže se ani nemusím vyjadřovat :), aby jste pak neřekli že jsem to opsal 8-).

Teď jsem jsi vzpoměl na Laufrechta (neboli Mííšu :D, jak jsem mu aspoň říkal Já).
A taky jak jsme se jednou najivně dohodli že budem Já, Bajo a Pala proti zbytku CH :D.
# 22.2.2009 18.38
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
A taky že dostali :D když jich nepřišlo dvacet :D
# 22.2.2009 20.14
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ

łPłett:Já už jse ani nemusím vyjadřovat, pár lidí který už tento příspěvek podali mají celkem stejný příběh jako Já. Takže se ani nemusím vyjadřovat :), aby jste pak neřekli že jsem to opsal 8-).

Teď jsem jsi vzpoměl na Laufrechta (neboli Mííšu :D, jak jsem mu aspoň říkal Já).
A taky jak jsme se jednou najivně dohodli že budem Já, Bajo a Pala proti zbytku CH :D.


To si řikáme z robbenem že budeme proti všem ale to by nešlo... Viď Vláďo :-D
# 22.2.2009 21.23
 
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ

palandaa:Losos: Honza21 alias palanda :D pač sem měl lovce (později zabanován) a byl totálně na prd :D ..

Za honzu sem hrál častěji než on sem rád, že mi ten acc poskitl ;)
Vlado: Socky nesocky, video mluví za vše.
Methaxis byl týpek, eště pořád slyšim ten robbenuv jekon na skypu

" Vy debilovééééééé jde do nás 8 !!! chbi všichni chcipneme, serte na to AAAAAAA !!!! já nechci umřít !!!! "

metova odpoved

"drž hubu" :D




Asi tak nejvíc v pohodě, prostě si věřil , asi to teď mám po něm..
# 22.2.2009 21.39
Obrázek
Pitcha
uživatel
SZ
Na chdáka pičíka a šukýho si nikdo nezpoměl xD
Já machrovat nebudu, začal sem hrát na testu za DD a NR, prdel byla, než se s patchama etc vše do**balo, je to škoda,..chmat byl tehdy lepší než kdejaký WoWko, CoDčko, GTAčko,....:-|
# 23.2.2009 11.38
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
hatake kakashi
uživatel
SZ

Pitcha:Na chdáka pičíka a šukýho si nikdo nezpoměl xD
Já machrovat nebudu, začal sem hrát na testu za DD a NR, prdel byla, než se s patchama etc vše do**balo, je to škoda,..chmat byl tehdy lepší než kdejaký WoWko, CoDčko, GTAčko,....:-|


šukýýý!!! Pi*ááááááá! Na vás jde zapomenout?! NIKDY! Byla s vámi sranda (tedy až po tom co jsem byl s vámi xD).. Nikdy nezapomenu, kdy jsem vás viděl oba pohromadě poprvé.. Bylo to na trhu a šli jste do mě xD

Přikládám odkaz, kde jsem si na vás stěžoval xD

http://chbi.chmatakov.cz/viewtopic.php?t=1353
# 23.2.2009 11.42
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Jak dlouho hrajete - test [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.