Chmatákov online


Fórum – Jak dlouho hrajete – test

Fórum » Archiv » Jak dlouho hrajete - test [zamknuto]

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Dnes keď som uvidel tému že je nejaký spajx z5 tak ma napadlo zistiť kto tu ako dlho hrá chmat...pretože keď spajx raz videl hrať u kamoša chmat , zaregistroval sa a po 3 rokoch sa vráti a napíše že hrá 3 roky :-D tak je to na mňa moc :-D preto by som chcel vedieť pár veci :

Aký boli v hre vtedy GM / správci ?
Aký boli vtedy v hre významný killeri ?
Aké ste mali vtedy povolanie ?
Aké tam boli organizácie/klany?
Ako dlho hráte?



Chcem touto témou vyskúšať pár hráčov ktorý vravia že hrajú 3,5 roka atď
A posúdiť aký sú tu old hráči ... ale fakt old nie tak že ste hrali old verziu ktorá sa tak nazývala....

BTW : výhovorky že si to už nepamätáte atď sem ani nepíšte...
Pozor : nová otázka



Naposledy upraveno: 22.2.2009 11.46

# 22.2.2009 11.32
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2 3 4

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Aký boli v hre vtedy GM / správci ? Gizmo, Dj miky
Aký boli vtedy v hre významný killeri ? pK_Ciby ( zrovna přišel) F.D, bajo, a pár týpků které si nepamatuju ( jediné si pamatuju jak vtrhlo pár lidí k bance s sekerama a zabili všecky snad xD byla prdel) nebo jak s bájem jsme vždycky spolu killili a jeden bral dýku, druhej killil
Aké ste mali vtedy povolanie ? a jo ted mi došlo něco xD takže povolání psát nebudu.
Aké tam boli organizácie/klany? Chmataparta, pak klan toho F.D
Ako dlho hráte? Taky si nepamatuju. Ale někde kolem roku 2006 to bude ( však se jukněte na datum registrace a odečtěte něco)

( ti killeři byli po verzi o vánocích. Před ní si to vůbec nepamatuju, jen ty sekery že byli rychlé jak svin. )



Naposledy upraveno: 22.2.2009 16.25

# 22.2.2009 12.42
 
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Ono tu je náhodou plno lidí co hrajou dýl jak Bajo, viď. :)



Naposledy upraveno: 22.2.2009 13.15

# 22.2.2009 13.03
Obrázek
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
v OLDU:
jen ve staré.


Aký boli v hre vtedy GM / správci ?Gizmo DJ Miky
Aký boli vtedy v hre významný killeri ?Bajo Pk_Ciby Eminem Agron a dál nevím
Aké ste mali vtedy povolanie ?řemda
Aké tam boli organizácie/klany?!Respect! a jiný si nepamatuju.
Ako dlho hráte?když skončila stará sem přestal asi na 3měsíce a od té doby hraju nevím jak dlouho to je přibližně 0/5 roku.
# 22.2.2009 13.11
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ

J.o.n.a.s:Ono tu je náhodou plno lidí co hrajou dýl jak Bajo, viď. :)


Pwned xD
# 22.2.2009 13.34
 
xHALucinaTORx
uživatel
Obrázek
SZ
[quote=]Aký boli v hre vtedy GM / správci ?
Aký boli vtedy v hre významný killeri ?
Aké ste mali vtedy povolanie ?
Aké tam boli organizácie/klany?
Ako dlho hráte?



1. To si pamatuju jen DýDžej miky
2. Bajo, Night Slayer, sniper40 alijas camping-sniper alijas palanda, david 05, jack sparrow, cerna wdowa a další...
3. Já si omylem dal vip na lovce který byl dřív nap*ču.
4. chmatparta, chbi, počkat :D, anti chp, sockers, ke konci pak respect a eště nějaký...
5. Chmat znám od palandy a začal sem s ním chvíli po tom co ho začal on, nevím jak je to dlouho...
# 22.2.2009 14.03
ObrázekObrázekObrázekObrázek
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ
Tak začnem , můj přiběh se děli na 2x části..Aktivní a Neaktivní hraní..Začal jsem neaktivně a to v 6. třídě teď jsem v 9. třídě.Hráli jsme fakt newbicky.Zakladání new acc atp.1. VIP jsem si zaplatil na acc Android , ale to víte kámoši , zveřejněj acc , měl jsem khůůl heslo "cuspico" no tak jsem přišel na heslo na Mercredi "Bůček-Big Joke teď" a začal jsem jaksi killovat..Ale to víte , měl jsem full banku big leků a stříkl jsem.. xD A pak nam zabudovali internet , hrozně low ale neva začal jsem jaksi aktivně hrát..Jsem velice rád , že jsem zapádl mezi lidí jako je MethAxis a Palanda.. Potřebovali pomoct tak jsem byl takový poslíček , ale ti víte když máte takové učitelé , tak všechno jde..Pak přicházejí nejlepší časy..Spojení klanů ReSpeCt a SoCkerS a začína paráááda.. 3 vs 6 CHBI a dostanou , neuvěřitelný pocit , prostě Khůůl ..Pak už killing vychází z míry , v tehdy jsem potkal Sama (nebyl GM ale CHUJ) ale tak co první prohřešek nemíne..Zdrhali jsme přes ostrovy a když se k nám portl SÁM tak , že jsme mu bugli KULAS , a tak začal neuvěřitelně dostávat..Pak jsem potkal 2. stranu soupeřů a tím byli Chmatparta a Chaotic_Gamers.. Neuvěřitelný šulové..Samodřejmě pak přicházejí i moje první 2x duely , a to z Indykatorem který dostal jak malý , a z Pietrem který samodřejmě taky dostal..Pak přichází rostržení klanů ReSpeCt a SoCkerS a já sem držel s Methem..Potom jsem potkal jednoho z mých nejlepších kámošů Matina"Hawkina" tak jsme táhli ze SoCkama..Potom příchazí asi poslední kiling v PK městě , a po něm dostane BAN MethAxiS(Konec hraní) Bajo na Wlka , Night_Slayera a Gabsa.Po tom smutném večerů a lítostnem přemlouvání o UNBANu , jsem šel hrát test , kde mi pučil Pietro , mystika Pietroo a to začala moje Kariera v testů..Samodřejmě neměl jsem chk nic začínal jsem jako newbík , ale přišly i moje časy..Po zaplacení VIP na lovce tak já a Pietro jsme se stali nejlepší kámoši a ve dvou jsme stali proti DeadlyDancers ( No 'Respectů)..Pak Gizmo přícházi na Bug s Lovem ale nám to nevadilo pořad jsme měli Mystiky , pak jsem Lovca vyměnil za mýho druhýho mystika ..bigman.. a pak uř přicházejí nejlepší časy VladdiSe..Po chvilce se stávam jedním z nejlepších mystiků ve hře..Od té doby , co šla OLD tak se to dálo hrát ale pak už ne..Killeři nejsou nic..Na OFIKu teď si nezahraješ vůbec , lama na lamě.. Prostě když byla OLD Cho žilo :-()

Aký boli v hre vtedy GM / správci ?
Aký boli vtedy v hre významný killeri ?
Aké ste mali vtedy povolanie ?
Aké tam boli organizácie/klany?
Ako dlho hráte?

1. Gizmo (nestaral se o hru vůbec) hlavní tedy byl DJ Miky , který řešil všechny přestupky atp..
2.Když jsem začínal a běhal jsem jak lamík tak jsem jich potkal ..Nejlépe jsem vycházel z Maestrem..Pak ze SuperPirat(Pietrem) a nasledně jsem šel do počkat xD
3.Povolaní jsem měl řemda , ale nevadí , SKILLY byli neomezené a těch 10 hp méně mi nevadilo..
4.Pro mě hlavní klany , CH.B.I(rek, Gabs, Daddy Knight , Smoke a další lidí) , !$oCk3r$!(MethAxis , Night Nod , Chiq , TOM , Já), R€SP3cT(PeTT , DureX , Palanda , pak Knight a Smoke) , CHUJ(SAM , BigDragon) , Chaotic_GamerS(Indykator , Serifr , Pan Losos myslím xD) , Chmatparta (Bajo , CorteX , Pietro ) , Antichmatparta(zaniknutí)
5.Dle příběhu posuďte samí a jak mě znáte měli byste to vědět...

Mr.VladdiS ;-)
# 22.2.2009 15.15
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Hele já hraju déle jak vladdys... Já to věděl. Na androida si pamatuju... Neustálý rekill a později veřejňák, prostě kůl redka. A RESPEKT se SOCKAMA? Možná proti CHBI... Ale jinak Sockers byly ty největší lamy co vždy dostaly jak nic. Chaotic_gamers (SeryfrCZ, Indykator, já a později klayer_cz), potom RESPEKT (DuReX, Honza21 a už nevím kdo... Později BS) vs Socky (20 lidí nakempených v PK městě, které 3x střelíš a už odlogujou)
Takže když jsme naběhli do 4. města 10 socek odloglo a těch dalších 10 jsme dali jak nic... Potom jen odcházeli duchové a psali "lagy jak cyp" apod. Prostě klasické výmluvy. xD
# 22.2.2009 15.24
Áj níd mór drags! :idea:
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ
řekni kdy jsme naposled dostali myslíš to nadherné video , kde já jako jedinej jsem zůstal bojovat , kde NOD srabácky odlogl a Corty byl AFK a vás tam bylo cca 5 - 6 ..No Nevadí Losos , vždycky jste dostali , proč si myslíš , že indykator to přestál hrat..? :-D
# 22.2.2009 15.26
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Nejlepší ze všech byl Laufrech.xD
# 22.2.2009 15.26
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ

XmenT:Nejlepší ze všech byl Laufrech.xD



Jj Lauf docela týpek pak měl acc Solgier , teď jsem s ním po 2 letech kecal na ICQ :-D
# 22.2.2009 15.28
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Vladdys: Indy přestal hrát, protože z chmatu už vyrostl :P
XmenT: heslo batman? xD

EDIT: Vladdys, jestli myslíš tohle video - http://www.youtube.com/watch?v=zrosGqKRshE

Tak to byla úplná normálka a to ti potvrdí každý... Samozřejmě, že ne chlapci se Socek.



Naposledy upraveno: 22.2.2009 15.30

# 22.2.2009 15.28
Áj níd mór drags! :idea:
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ
Myslím si , že ani ne , vím že už mě to tak taky přestalo bavit a běhal jsem z Chaotici do ReSpectů , a financoval to Indy , ale jak furt dostavali.Radší šli na to CSko
# 22.2.2009 15.30
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
SeryfrCZ a Indy paří Trackmaniu :-P
# 22.2.2009 15.32
Áj níd mór drags! :idea:
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
1.Byl tam DJ Miky :D..
2.Pamatuju na jack_sparrowa :D
3.Bojovník
4.Například tam byli ChmatGamblers..nedávno sem ještě někde viděl web :D..snad najdu
5.Hraju něco málo přes dva roky..
# 22.2.2009 15.34
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Aký boli v hre vtedy GM / správci ? - Gizmo
Aký boli vtedy v hre významný killeri ? - xeroxxxD
Aké ste mali vtedy povolanie ? - Bolo možno 5 skillov...xD
Aké tam boli organizácie/klany? - Al-Chmajda, ChmatGamblers a Punkers:-P
Ako dlho hráte? - aktívnejšie som začal týždeň pred dátumom registrácie na fórum...
# 22.2.2009 15.57
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Jak dlouho hrajete - test [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.