Chmatákov online


Fórum – Žádost o zákaz útočení na Chmazku

Fórum » Archiv » Žádost o zákaz útočení na Chmazku [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Chtěl bych zde požádat o zákaz bezdůvodného útočení na členy Chmazky. Již několikrát se mi stalo,že jsem byl bezdůvodně napaden. A nejen já, jakožto člen Chmazky. My máme v pravidlech Zákaz útočení na hráče. Žádám,ať mají hráči ZÁKAZ útočení na nás !

Mimochodem na druhém neoficiálním serveru to tak mají... - nechci kvůli tomuhle slyšet "Tak hraj tam"

Děláme něco pro ně,abysme jim hru oživili. A když chceme skillovat (kvůli nim) tak nás zabíjejí a když chceme vydělávat na soutěže,tak nám kradou... STOP TOMU !!!

Prosím,aby z tohohle nevznikla žádná diskuze nabo dokonce něco jako chat, jak to občas bývá. Pouze zde strušně vyjádřete svůj názor k mému návrhu a hlasujte v anketě.

Doufám,že se to prosadí.
# 5.1.2009 15.55
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
  • Souhlasíte se zákazem ?
  • Ano14 hlasů, 61 %61 %
  • Ne9 hlasů, 39 %39 %
  • Celkem 23 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Už za dob Maka se povolilo killení v zónách kde nefunguje obrana, aby se tak hráči kteří nejen vydělávají ale killují zabavili i tímto..

Zákaz útok na Chmazku udělat prostě nejde..

1.) To jak psal D!e a Aspire
2.) Kdo by to dodržoval ?
# 5.1.2009 16.58
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
pan Losos: Tak to se mýlíš...
# 5.1.2009 17.03
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

hatake kakashi:

XmenT:Big Daddy: A když mně nějaký člen Chmazky bezdůvodně půjde zabít,budete to také řešit?


Pokud tě půjde bezdůvodně zabít uděláš screen a má 1 varování.. atd dokud nebude mít 3. a potom udělá pápá ;)


Meleš z hladu... Pokud do tebe půjde např ve 4.městě což je killerská zona tak to nevadí. Pokud od tebe půjde v 1. městě kde ej obrana tak má 1.varování.
# 5.1.2009 17.06
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
juricek
uživatel
Ve hře: juricek0-juricek7777
SZ Mail ICQ
dal sem ze souhlasim jako jednou sem bil na soutezi a pribehl tam chlapek a kilnul jednoho z chmnazky a vzal všechny ceny a mi meli po soutezi :'(
# 5.1.2009 17.12
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Já už jsem se rozhodl. Buď se zakážou bezdůvodné utoky na Chmazku nebo odstupuji!
# 5.1.2009 17.13
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tak vypadni. Už jsem ti řekl jak to je... ZAKÁZAT BEZDŮVODNÝ ÚTOKY PROSTĚ NEJDOU!
# 5.1.2009 17.13
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Odstup. Nejste nic extra, ayb jste nesměli být killováni... Redaktoři a moderátoři tu dělají také velkou práci a ve hře se na ně může útočit tak nechápu co by jste měli být za vyjímky... Máte systémovky a stejně stim někdo někdy dělá akorát bordel tak buďte rádi vůbec za tohle.
# 5.1.2009 17.17
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
G@nN[G]ster
uživatel
Obrázek
Ve hře: G@nN[G]ster
SZ ICQ
jj za 1. jeto chmat (hra)
2.tak když oni někoho kilujou a vyjim tim cheet zabránit tak se pak nedivte když je kilnete a až potkaji vás tak ževás taky kilnou
3. nwm !! :D
# 5.1.2009 17.53
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

XmenT:pan Losos: Tak to se mýlíš...



Asi jo, ale já se právě tímto řídil. ;-)
# 5.1.2009 17.59
Áj níd mór drags! :idea:
malcolm40
uživatel
Obrázek
SZ
jn včera na tu aukci přišla Nikolka a začala nadávat že chmazka jsou kun** a pak tam začala i killovat.Takže pro
# 5.1.2009 18.14
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Boužel, ale tohle pravidlo ani nejde jak už řekl Nara. Nikde není napsaný, že máš zakázano kilit, máš to povoleno-v souladu s pravidly. Takže závěr je takový, že vyřešeno a pravdilou boužel zavedeno nebude.

Prosím o lock. Děkuji.
# 5.1.2009 18.35
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Teď už je mi to jedno. Od Chmazky jsem odešel. Všechno mi udělal Sam. Ještě mám asi práva na systémovky, ale to může jen Gizmo. Takže až bude mít trochu času, tak mi je odebere.
Stejně si myslim, že je to nefér. Killeři se do Chmazky nepřijímají... ale co, už to není moje věc.

Můžete to tu locknout nebo třeba i smazat.
Děkuji....
# 5.1.2009 20.18
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Většina začíná být PRO , stane se někdy , že by se tu nějaký návrh prosadil? Jakýkoliv.....
# 5.1.2009 21.43
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
phyxEEek
zablokován
Obrázek
SZ
Ne, nestane..
# 5.1.2009 21.51
- I
(moje tajná věc, kterou nikdy, nikdo nepochopí..) ! Obrázek
ChkO - to je shromažďování ztracenejch existencí (c) Amber Volakis
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Myslím, že tento návrch určo neprojde. Jak sew už řeklo tento návrch je definitivne vyřešen boužel je to tak. A jestli myslíš jiné návrhy, tak třeba nedávno byl schválen ten o tom vip.;-)
# 5.1.2009 21.51
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Žádost o zákaz útočení na Chmazku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.