Chmatákov online


Fórum – Žádost o zákaz útočení na Chmazku

Fórum » Archiv » Žádost o zákaz útočení na Chmazku [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Chtěl bych zde požádat o zákaz bezdůvodného útočení na členy Chmazky. Již několikrát se mi stalo,že jsem byl bezdůvodně napaden. A nejen já, jakožto člen Chmazky. My máme v pravidlech Zákaz útočení na hráče. Žádám,ať mají hráči ZÁKAZ útočení na nás !

Mimochodem na druhém neoficiálním serveru to tak mají... - nechci kvůli tomuhle slyšet "Tak hraj tam"

Děláme něco pro ně,abysme jim hru oživili. A když chceme skillovat (kvůli nim) tak nás zabíjejí a když chceme vydělávat na soutěže,tak nám kradou... STOP TOMU !!!

Prosím,aby z tohohle nevznikla žádná diskuze nabo dokonce něco jako chat, jak to občas bývá. Pouze zde strušně vyjádřete svůj názor k mému návrhu a hlasujte v anketě.

Doufám,že se to prosadí.
# 5.1.2009 15.55
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
  • Souhlasíte se zákazem ?
  • Ano14 hlasů, 61 %61 %
  • Ne9 hlasů, 39 %39 %
  • Celkem 23 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
čiro161: Sry,ale vi máte také členy,kteří jdou do nás bezdůvodně,ve zkratce jak VY tak i MY!;-)
# 5.1.2009 15.58
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
__(o.o)__
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Web
no a co to je chmat néé
# 5.1.2009 16.05
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
XmenT: Já jsem nikdy nikoho nenapadl! Natož bezdůvodně. Maximálně trávim ty,co mi kradou na těžbě! A my máme útočení na vás zakázaný. Když tě někdo napadne,máš si stěžovat. Já si ale nedokážu představit,že by člen Chmazky zalezl například na rub nebo do kobky a začal jen tak pro srandu killit. To by měl být vyloučen...

__(o.o)__: Ano, je to Chmat. A my jsme organizece,která je tu pro vás. Proč si musíme nechat tohle líbit???



Naposledy upraveno: 5.1.2009 16.13

# 5.1.2009 16.11
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

__(o.o)__:no a co to je chmat néé


Začínáš me s*át !
# 5.1.2009 16.13
Dirtx se vrací ..
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
jsem pro prtoze nekdo na chmazku neustale utoci (arky)
# 5.1.2009 16.19
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jste nosrmál hráči jen se skinem a právy nic víc takže žádné právo nebude. Máte s eumět bránit...CHBI byla důležitější nežli chmazka astejně na ní lidi útočili...
# 5.1.2009 16.25
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Prej si o to vyloženě říkáte xD

Během pár dnů je CHTS ve hře, útok na chmazku budem trestat ;) samozřejmě bezdůvodný. ;)



Naposledy upraveno: 5.1.2009 16.36

# 5.1.2009 16.35
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Jak už řekl Aspire, jste hráči jako každý jiný a není tedy důvod, proč byste oproti nim měli být jakkoliv zvýhodňováni.
# 5.1.2009 16.42
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Přesně tak, pokud chceš být chmazka, tak musíš mít nervy. Já nervy už neměl 3x. :-P
# 5.1.2009 16.46
Áj níd mór drags! :idea:
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Big Daddy: A když mně nějaký člen Chmazky bezdůvodně půjde zabít,budete to také řešit?
# 5.1.2009 16.50
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

XmenT:Big Daddy: A když mně nějaký člen Chmazky bezdůvodně půjde zabít,budete to také řešit?


Pokud tě půjde bezdůvodně zabít uděláš screen a má 1 varování.. atd dokud nebude mít 3. a potom udělá pápá ;)
# 5.1.2009 16.52
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
hatake kakashi jenže to je o tom,že Chmazka má kíllení povolené,sám sem se ptal Narayenka...
# 5.1.2009 16.54
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Má povolenou sebeobranu. Útok asi ne :-P
# 5.1.2009 16.54
Áj níd mór drags! :idea:
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
V tom případě přemýšlím o odchodu od Chmazky. Protože veškerý svůj herní čas věnuji účelům Chmazky a tohle je pak odměna za to? Jsme sakra organizace ne? Součást hry...
Počkám,až se k tomu vyjádří vedení Chmazky a pak se rozmyslím...
# 5.1.2009 16.56
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
hatake kakashi
uživatel
SZ
11.Kilujte si kolik chcete, ale v souladu s pravidly. Útoky na Vás, musí být take v souladu s pravidly.

Toto je na webu víc nevím.. Až tu bude CC tak mu napíšu.. Poupravíme pravidlo ať to ví každý ;)

Čiro chts bude zabíjet ty co do vás půjdou ;);)
# 5.1.2009 16.57
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Žádost o zákaz útočení na Chmazku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.