Chmatákov online


Fórum – Chmazka – útočení na ní a od ní

Fórum » Archiv » Chmazka - útočení na ní a od ní [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Půjdu rovnou k věci.
V pravidelch Chmazky je napsáno,že je přísně zakázáno útočit v zóně s obranou na ostatní hráče.
Udvedu příklad ze včerejšího večera. Nebudu hráče jmenovat,protože nemám screeny. Hráč A po mě střílel a hráč B ho ustavičně obživoval po tom,co jsem dával obranu. Sbíral jeho pistol a vracel mu ji. Já mám přísně zakázáno na něj útočit,čili by mě za chvíli zabili. Co jsem měl dělat,když mám přísně zakázáno na ně útočit? Odlogl jsem. Asi po 10 minutách jsem se zase přihlásil a šel jsem se uzdravit,nicméně si mě znovu našli a opakovali to. Nezbylo mi nic jiného než znovu odlognout a po několika minutách se jít znovu uzdravit. Opět jsem byl skoro mrtvý...
Ptám se tedy,proč neplatí tento zákaz i opačně?

A druhá věc - platí zákaz i co se týče trávení? Můžu trávit blbečky,co mi kradou na těžbě? Nebo ani těm se nemůžu bránit,když chci vydělávat na soutěž nebo na tavidla pro skillení výroby?

Děkuji za odpověď,která by vyřešila tento problém.
# 15.12.2008 10.25
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2 3

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Jsi uplne nromální hráč akorát jsi v Chmazce to je uplně jedno, že do tebe někdo jde.Vem zbran a jdi do enj take.
# 15.12.2008 15.27
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

aaaa:OMG...Čiro ser na náký pravidla a di do nej taky OMG...8-)
Když on může tak ty taky blbče...


lol ... martyks prosím warning lol néé JOKE .
# 15.12.2008 15.35
Obrázek
Obrázek
Obrázek
h4rdy
uživatel
Ve hře: hard,wurmishek
SZ Mail ICQ Web
phyxEek kua ty se taky nevyjadřuj nebo na tebe pošlu mí dobrý kámoše z fitka:-D
# 15.12.2008 18.32
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
tak
1) vecnych dohad mezi hraci uz si zacinam nevsimat
2) pokud se nekdo bavi zabijenim nekoho dalsiho, je to blb.. at jde o clena chmazky nebo normalniho hrace, to je vcelku jedno... melo by ale platit, ze hrac, ktery je clenem nejake organizace by mel mit zarucena nejaka zakladni prava /zakaz zabit ho, nadavat mu, krast mu veci atd./ coz ovsem plati i u ostatnich hracu, ale u clenu organizaci /ne klanu - ten je z "obyc" hracu/ by to melo byt vice kontrolovano a striktneji dodrzovano

neznam pravidla chmazky, ale kdyz nekdo nekoho killuje, nemel by si to nechat libit, ne?
# 15.12.2008 18.43
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Jednoduse, pokud nekdo na ebe utoci zautoc ty na nej. ;-)
# 15.12.2008 19.37
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
presne jak rika cola :-) ja bych to tak udelala taky :-)
# 15.12.2008 19.39
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Jen jsem chtěl dodržovat pravidla Chmazky,která jsou zde: forum.chmatakov.cz/tema/7803-pravidla-pro-cleny-a-pro-ucastnene. To o čem mluvím, je hned první bod. Poslední věta zní -

V zoně, kde obrana je je přísný zákaz zabíjení hráčů zaměstnanci chmazky.



Většinou jsem se zde však dozvěděl,že - pořád brečím a brečím , jsem trubka , impotentní kripl a pořád se do někoho navážím , že jsem kid , čůro , absolutní vyjebanec a blbec a dále,že mám tyto pravidla porušovat.....
# 15.12.2008 22.29
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
číro o nic takového se neboj ;) dneska terinečka na rubu zabijel/a (nevim v jakém to mám psát rodě :D) newiky, takže pohoda ;)
Nebyl umýsl to někam psát, tudíš nemám SS ;)..

/admini/velitelé: NERESTE TO ;)
# 15.12.2008 22.43
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Já bych byl jen velice nerad,aby se tu někdy objevil topic typu Člen chmazky mě killil a já bych si to pak odskákal.

A co to travičství? Můžu tedy zahánět jedem ty,co mi kradou kameny,ryby a podobně?
# 15.12.2008 22.54
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
sewer:tak poprve odlogni, pak logni, domedituj si, nakup co ja vim? 3 maly leky a pak jak na tebe budou utocit, tak di k nim, puzij ty leky, hod clickera, dej obrana a maz o pistol vic :D
# 16.12.2008 7.00

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Hunter_lovec : seš normální? :idea:
# 16.12.2008 12.09
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Pak ti poradim dej post do sekce chmazka ato do listina hrisniku.;-)
# 16.12.2008 14.06
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Tak a je to tam ;-) forum.chmatakov.cz/tema/7804-listina-hrisniku. Děkuju ti Coca-Cola ... i když si myslím,že pro ně dva to příliš velký trest nebude,protože pochybuju,že mají sebemenší zájem na účasti na soutěžích. Ale je mi jasné, že víc se dělat nedá. Takže ti jeěte jednou děkuju. :-)
# 17.12.2008 16.37
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
skusim hádat kdo to byl Zahy.. a BajoOo
# 17.12.2008 16.47
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A proč nejdeš k němu a pistolku mu nezebereš?

Mimochodem sebeobrana xD to je něco jiného. Ten zákon platil, že si z prdele nemůžeš zabíjet v zoně...
# 17.12.2008 17.03
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmazka - útočení na ní a od ní [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.