Chmatákov online


Fórum – Chmazka – útočení na ní a od ní

Fórum » Archiv » Chmazka - útočení na ní a od ní [zamknuto]

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Půjdu rovnou k věci.
V pravidelch Chmazky je napsáno,že je přísně zakázáno útočit v zóně s obranou na ostatní hráče.
Udvedu příklad ze včerejšího večera. Nebudu hráče jmenovat,protože nemám screeny. Hráč A po mě střílel a hráč B ho ustavičně obživoval po tom,co jsem dával obranu. Sbíral jeho pistol a vracel mu ji. Já mám přísně zakázáno na něj útočit,čili by mě za chvíli zabili. Co jsem měl dělat,když mám přísně zakázáno na ně útočit? Odlogl jsem. Asi po 10 minutách jsem se zase přihlásil a šel jsem se uzdravit,nicméně si mě znovu našli a opakovali to. Nezbylo mi nic jiného než znovu odlognout a po několika minutách se jít znovu uzdravit. Opět jsem byl skoro mrtvý...
Ptám se tedy,proč neplatí tento zákaz i opačně?

A druhá věc - platí zákaz i co se týče trávení? Můžu trávit blbečky,co mi kradou na těžbě? Nebo ani těm se nemůžu bránit,když chci vydělávat na soutěž nebo na tavidla pro skillení výroby?

Děkuji za odpověď,která by vyřešila tento problém.
# 15.12.2008 10.25
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2 3

Reiser
uživatel
SZ
obranu na nej pouzit muzes ne?to zakaze myslim neni:-|,ja bejt tebou,dal bych obranu a pak at si stezuje :-P
# 15.12.2008 11.14
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Obranu jsem daval několikrát,ale když je u něj druhý,který ho neustále obživuje holí,sbírá jeho pistol a vrací mu ji,tak nemám šanci... Ani útok mu nesmím vrátit.
# 15.12.2008 11.20
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Reiser
uživatel
SZ
skus clicera a klikni pod nej a nech to at to tam klika a dej obranu a boala xD
# 15.12.2008 11.21
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Ach bože ! 3-(
Už se k tomu prosím nevyjadřuj.....
# 15.12.2008 11.26
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Reiser
uživatel
SZ
proc,neni to dobrej napad? xD
# 15.12.2008 11.44
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Reiser ne není...;-D
# 15.12.2008 13.10
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

phyxEek
uživatel
Obrázek
SZ
Omg, pořád jen brečíte a brečíte.. takovej je život..
# 15.12.2008 13.55
Obrázek

Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Tady jde o to,že on na mě útočí a já na něj útočit nesmím... Buď ať taky nesmí nebo ať já můžu!
Mimochodem nedával jsem to do komunikace se správci proto,abych zde četl tyhle bezvýznamné a nesmyslné příspěvky od někoho, jako jsi ty! :-!
# 15.12.2008 14.03
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
phyxEek
uživatel
Obrázek
SZ
čiro : Ty trubko, dokoho se navážíš ty impotentní kryple? Spíš tohle je nesmyslnej topic.. takže STFU..
# 15.12.2008 14.06
Obrázek

Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Nevím z jakého důvodu si myslíš,že jsem impotentní nebo kripl (má tam bejt "i" a ne "y";). A už vůbec jsem se do tebe nenavážel. Jde mi jen o to,že jsem chtěl nějakou uspokojující odpověď. To tvoje Omg, pořád jen brečíte a brečíte.. takovej je život.. mě teda tak nepřipadá !
# 15.12.2008 14.09
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
phyxEek
uživatel
Obrázek
SZ
Hm, to už ale není můj problém, takže muck. Už na tebe nemám náladu, mám jiný starosti než se tady hádat s nějakym kidem.
# 15.12.2008 14.41
Obrázek

Obrázek
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
:-D tak to je hustý... konečně si pochopil,že o tvé příspěvky nestojím..... Děkuju ti.:-)
# 15.12.2008 14.46
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
phyxEek
uživatel
Obrázek
SZ
Čůro : Konečně jsi pochopil, že jsi absolutní vyjebanec.
# 15.12.2008 14.54
Obrázek

Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Chmazka je uplně nomální hráč akorát se skinem může s enaní útočit kde obrana není a ona může útočit taky.To Naray řekl, že ona útočit nemůže..
# 15.12.2008 15.19
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
OMG...Čiro ser na náký pravidla a di do nej taky OMG...8-)
Když on může tak ty taky blbče...
# 15.12.2008 15.22
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmazka - útočení na ní a od ní [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.