Chmatákov online


Fórum – Žádost o UNNP *

Fórum » Archiv » Žádost o UNNP * [zamknuto]

hatake kakashi
uživatel
SZ
Táákže..

Hned zezačátku bych prosil aby tu nepsal nikdo kdo s tím nemá nic společnýho

Byl q..Logl jsem do hry a kámoš hned na skypu že mám jít na q ostrov..Přišel jsem tam za účet a zjišťoval jsem o co jde..Přišel tam cortex a začal dostávat od baja a zahyho a musel odlognout..Zavolal jsem mu na skype abych mu řekl kdy může lognout a přišel jsem s účtem roumi abych mu půjčil meditku..Zahy a bajo dostali a šli si koupit léky..Jenže zahy objevil cortexe s meditkou v ruce a šel do něj. Cortex musel odlognout (neměl vůbec hp). Lognul meditnul cca 180 hp a zase do něj jde zahy. Pomáhám cortexovi ale i tak není šance (17 lov fun). Cortex odlogl já ujel.Logl cortex měl tak 20 hp a šel do něj nějaký newba kůlem kterého jsem zabil (medit byla moje 3-() .šel si stěžovat a dostal jsem nápravák spolu s cortexem a na dotaz za co mi méďa napsal cituji: stěžovali si ostatní že do nich chodíte
... Nemohl jsem..Zahy do nás šel ale přece jenom je to samův miloučkej zahoučineček a bajoušek takže je nechal..Po q jsem si stěžoval (i při q) ale sam mě ignoroval. Nakonec z toho je 3 dení NP takže bych prosil abych dostal Un.
Vše. 3-(3-(

http://img98.imageshack.us/img98/2659/brecim1zr2.png



Naposledy upraveno: 15.12.2008 16.04

# 14.12.2008 20.48
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
stop nadavkam :-)
# 15.12.2008 13.02
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ježiši zahy a bajo mají pravdu Neo_Cortex a RouMi nekilili vůbec Q postavu a dělali tam jen samé píčovi*y!!Jediný kdo kilil byl bajo,zahy,L_O_L,Palandaa,remda14...
# 15.12.2008 13.21
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

phyxEek
uživatel
Obrázek
SZ
Banána na čelo.

( Chiq : Neber to osobně :D )


chiquitka: v pohode ;-)
# 15.12.2008 14.00
Obrázek

Obrázek
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype

hatake kakashi:

Zahy..:

hatake kakashi:Já bych byl aktivní..Prosil jsem tě o unnp ale nedostal jsem.. :-!



Ty jsi fakt vymaštěný pičus :twisted: !.. ehm ty by jsi byl aktivní? Jo dobré řeknu ti to asi tak já, bajo, l_o_l, dollar, corse a remda14 nikdo jiný s náma nekillil od začátku q NIKDO! Na začátku q měla q postava 20k hp a ty jsi přišel, až měl cca 6 nebo 7k hp.... tak když jsi nebyl aktivní od začatku ( a ve hře jsi byl, jen jsi ochčoval chmatopýry) tak jsi tam neměl ani lézt když měl 6k hp takovou " POMOC" jsme od tebe nepotřebovaly! Btw: šel jsi tam jen pobrat věci ;-)


Nevím kdo je tu píčus kokotku..
1. byl bych aktivní
2. Asi tam nejsem když o q nevím ne? Demencia
3. Přišel jsem když měla 16K noobe
4. Pobrat věci? Ehm nevím kdo šel furt do kozzla ty newbie..Si low



Když jsi chttěl být aktivní, tak proč jsi místo ochočovaní chmatopýru nešel killit hned od začátku? nevymýšlej si, že jsi ve hře nebyl, když jsi na rudém ostrově ochočoval pýra ;-) :P a když měla 16k hp q postava tak jsi určitě nepřišel přišel jsi když měla cca 6k hp .... vůbec bych prosil vyjádření TERINEČKY tá to ví jak to bylo :P
# 15.12.2008 15.19
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Zahy..:

hatake kakashi:

Zahy..:

hatake kakashi:Já bych byl aktivní..Prosil jsem tě o unnp ale nedostal jsem.. :-!



Ty jsi fakt vymaštěný pičus :twisted: !.. ehm ty by jsi byl aktivní? Jo dobré řeknu ti to asi tak já, bajo, l_o_l, dollar, corse a remda14 nikdo jiný s náma nekillil od začátku q NIKDO! Na začátku q měla q postava 20k hp a ty jsi přišel, až měl cca 6 nebo 7k hp.... tak když jsi nebyl aktivní od začatku ( a ve hře jsi byl, jen jsi ochčoval chmatopýry) tak jsi tam neměl ani lézt když měl 6k hp takovou " POMOC" jsme od tebe nepotřebovaly! Btw: šel jsi tam jen pobrat věci ;-)


Nevím kdo je tu píčus kokotku..
1. byl bych aktivní
2. Asi tam nejsem když o q nevím ne? Demencia
3. Přišel jsem když měla 16K noobe
4. Pobrat věci? Ehm nevím kdo šel furt do kozzla ty newbie..Si low



Když jsi chttěl být aktivní, tak proč jsi místo ochočovaní chmatopýru nešel killit hned od začátku? nevymýšlej si, že jsi ve hře nebyl, když jsi na rudém ostrově ochočoval pýra ;-) :P a když měla 16k hp q postava tak jsi určitě nepřišel přišel jsi když měla cca 6k hp .... vůbec bych prosil vyjádření TERINEČKY tá to ví jak to bylo :P


To kok*tku ( sry chiq ) přešti si za 2.

# 15.12.2008 15.53
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

G.R.A.B.B.E.R:

Sam #12:Cortexovy boli tie vecy odobrané a právom... Boli rozdeleneé medzi najaktívnejších účastníkov questu.


Taky bačov ja som mu tam ubral asi 300hp 2vojimi dykami a nedal si mi ani jebnut* prut


300 z 20000...
# 15.12.2008 16.05
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
G.R.A.B.B.E.R: a za jaký nick jsi tam byl :-O?
hatake kakashi ja jsem si 2. přečetl a odpověděl jsem ti :P... ty jsi o Q vĚděl tak se nedělej ;-)
# 15.12.2008 16.11
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
jn kakashi , išli sme okolo teba asi 5x ak nie viac... a prišiel si keď mal okolo 6-8 k ...
# 15.12.2008 16.13
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
jn Bajooo přece takovej "king" ten umí všechno, fakt zaslouží si to ... 3-(
# 15.12.2008 16.18
Obrázek
Obrázek
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
zahy a hatake: prectete si pravidlo 8! :twisted:
# 15.12.2008 18.23
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Chiq: Sry :-[ a dík za lock ;)

Same: už to jsou 3 dny prosím un np

# 17.12.2008 9.56
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Žádost o UNNP * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.