Chmatákov online


Fórum – Žádost o UNNP *

Fórum » Archiv » Žádost o UNNP * [zamknuto]

hatake kakashi
uživatel
SZ
Táákže..

Hned zezačátku bych prosil aby tu nepsal nikdo kdo s tím nemá nic společnýho

Byl q..Logl jsem do hry a kámoš hned na skypu že mám jít na q ostrov..Přišel jsem tam za účet a zjišťoval jsem o co jde..Přišel tam cortex a začal dostávat od baja a zahyho a musel odlognout..Zavolal jsem mu na skype abych mu řekl kdy může lognout a přišel jsem s účtem roumi abych mu půjčil meditku..Zahy a bajo dostali a šli si koupit léky..Jenže zahy objevil cortexe s meditkou v ruce a šel do něj. Cortex musel odlognout (neměl vůbec hp). Lognul meditnul cca 180 hp a zase do něj jde zahy. Pomáhám cortexovi ale i tak není šance (17 lov fun). Cortex odlogl já ujel.Logl cortex měl tak 20 hp a šel do něj nějaký newba kůlem kterého jsem zabil (medit byla moje 3-() .šel si stěžovat a dostal jsem nápravák spolu s cortexem a na dotaz za co mi méďa napsal cituji: stěžovali si ostatní že do nich chodíte
... Nemohl jsem..Zahy do nás šel ale přece jenom je to samův miloučkej zahoučineček a bajoušek takže je nechal..Po q jsem si stěžoval (i při q) ale sam mě ignoroval. Nakonec z toho je 3 dení NP takže bych prosil abych dostal Un.
Vše. 3-(3-(

http://img98.imageshack.us/img98/2659/brecim1zr2.png



Naposledy upraveno: 15.12.2008 16.04

# 14.12.2008 20.48
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jakej méďa?
# 14.12.2008 20.52
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ťuťuňuňu...3-(
# 14.12.2008 20.55
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Medveď Q nerobil
Cortex do mňa šiel prvý s válečnou , terinečka potvrdila
Ty si sa pridal potom keď sme sa bránili my

Dovidenia
# 14.12.2008 20.56
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A co z toho vyplívá? nedělejte při questech kokotiny a chovejte se jak máte. A na Sama si hubu neotvírejte, ty questy se samy nedělaj.
# 14.12.2008 21.23
 
CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype

Zahy..:ťuťuňuňu...3-(


ťuťuňuňu..:-D
# 14.12.2008 21.32
KWÍ
DĚFKY
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Daddy : to hovorím ... robili debiliny a teraz to všetko hádžu na sama , ale keď zase sam skončí tak nebude poriadny gm a všetci ho budu chcieť z5
# 14.12.2008 21.33
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jo a ještě hatake kakashi ( roumi,kakashi) si otvira hubu na sama, že je jeho vina, že věci pobrali noobi... 3-(
# 14.12.2008 21.37
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Hey dyk jak to hrajou , že bych se tam taky kouknul na CHO :-D
# 14.12.2008 22.04
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
1. méďo sry..Včera si byl q postava ty a myslel sem že dneska taky.
2. Neotvírám si hubu na sama
3. Noobové nic neměli..Vzal to cortex
4. Začli jste si vy. Já pomohl cortexovi protože neměl šanci a stejně sem nikoho ani jednou nezasáhl..
5. Zahy no a co že jsem i kakashi,roumi? Se mám posrat? LoL udělej se z toho že víš kdo ve hře jsem..
6. Jeho vina je, že to vzal cortex za novej účet..Kdyby nedostal NP za sebeobranu tak by to pobral i za neo_cortexe
7. I kdyby jste si nezačli vy (i když jste si začli), tak ste stejně zabili tolik lidí co tam šlo že jste měli dostat NP taky..
# 14.12.2008 23.41
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Cortexovy boli tie vecy odobrané a právom... Boli rozdeleneé medzi najaktívnejších účastníkov questu.
# 14.12.2008 23.45
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Já bych byl aktivní..Prosil jsem tě o unnp ale nedostal jsem.. :-!
# 14.12.2008 23.45
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Sam #12:Cortexovy boli tie vecy odobrané a právom... Boli rozdeleneé medzi najaktívnejších účastníkov questu.


lol .. tak to je mooooooooc :evil:

# 15.12.2008 6.26
Obrázek
Obrázek
Obrázek
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

Sam #12:Cortexovy boli tie vecy odobrané a právom... Boli rozdeleneé medzi najaktívnejších účastníkov questu.


Taky bačov ja som mu tam ubral asi 300hp 2vojimi dykami a nedal si mi ani jebnut* prut
# 15.12.2008 7.50
Obrázek
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype

hatake kakashi:Já bych byl aktivní..Prosil jsem tě o unnp ale nedostal jsem.. :-!



Ty jsi fakt vymaštěný pičus :twisted: !.. ehm ty by jsi byl aktivní? Jo dobré řeknu ti to asi tak já, bajo, l_o_l, dollar, corse a remda14 nikdo jiný s náma nekillil od začátku q NIKDO! Na začátku q měla q postava 20k hp a ty jsi přišel, až měl cca 6 nebo 7k hp.... tak když jsi nebyl aktivní od začatku ( a ve hře jsi byl, jen jsi ochčoval chmatopýry) tak jsi tam neměl ani lézt když měl 6k hp takovou " POMOC" jsme od tebe nepotřebovaly! Btw: šel jsi tam jen pobrat věci ;-)
# 15.12.2008 9.57
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Zahy..:

hatake kakashi:Já bych byl aktivní..Prosil jsem tě o unnp ale nedostal jsem.. :-!



Ty jsi fakt vymaštěný pičus :twisted: !.. ehm ty by jsi byl aktivní? Jo dobré řeknu ti to asi tak já, bajo, l_o_l, dollar, corse a remda14 nikdo jiný s náma nekillil od začátku q NIKDO! Na začátku q měla q postava 20k hp a ty jsi přišel, až měl cca 6 nebo 7k hp.... tak když jsi nebyl aktivní od začatku ( a ve hře jsi byl, jen jsi ochčoval chmatopýry) tak jsi tam neměl ani lézt když měl 6k hp takovou " POMOC" jsme od tebe nepotřebovaly! Btw: šel jsi tam jen pobrat věci ;-)


Nevím kdo je tu píčus kokotku..
1. byl bych aktivní
2. Asi tam nejsem když o q nevím ne? Demencia
3. Přišel jsem když měla 16K noobe
4. Pobrat věci? Ehm nevím kdo šel furt do kozzla ty newbie..Si low
# 15.12.2008 13.00
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Žádost o UNNP * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.