Chmatákov online


Fórum – EMO styLe (ímOu)

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » EMO styLe (ímOu) [zamknuto]

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Obrázek

Zde budu dávat svoje výtvory, at už nakreslené na pc, nebo v realu. Spíš v realu... Taky tu zavedu diskuzi o tomto stylu, který se mi hrozně líbí. :)

Něco o emu :

EMO STYL

Emo = emocionální
Naše stránky jsou věnovány mládeži, hlásící se ke stylu emo. Nabízíme články o muzice, módě a stylu emo. Připoj se k nám, komunikuj, seznamuj se, najdi stejně smýšlející přátele ve svém městě.

Emo boys a Emo girls vyznávají osobitý styl, který je odlišuje od ostatních subkultur. Oblékají se do černé v kombinaci s růžovou, nebo jinou výraznou barvou. Klasický „Emo ohoz“ je oblečení v černo-růžové kombinaci, může být i dvoubarevný vzorek. Různé náramky a nátepníky na rukách a zápěstích, pásky s železnými pyramidkami, rukavice bez prstů, baťůžek s různými plackami Emo. Mezi Emo můžete najít kluka v úzkých džínách, ale stejně tak můžete potkat Emo mládež, která si libuje ve spoustě železných nýtů na riflích. Náramky s lebkami, nehty nalakované na černo nebo na stříbrno.
Mejkap používají jak holky, tak i kluci, Emo-makeup, to jsou černé oční stíny, ale zase ne moc bohaté. Účesy se nedělí na ženské a mužské, často můžete vidět stejné jak u kluků, tak i u holek. Patka zakrývá jedno oko, barva vlasů černá nebo tmavě kaštanová. Účes nebo rozcuch vám dává svobodu výběru individuálnosti a přitom jasně ukazuje na pravého Emo.

Historie Emo

Na konci roku 1983 se rozpadli Minor Threat a do té doby bujný život washingtonské hardcore-punkové scény začal ztrácet zápal a čerstvé myšlenky. Poslední deska Minor Threat "Salad Days", která vyšla v roce 1984 znamenala vlastně konec v životě washingtonského hardcore. Všechny kapely ve státě začaly hledat něco průkopnického v různých směrech, experimentovat a zkoušet něco nového, originálního. DRI a Bad Brains začli hrát lehký metal, 7Seconds odešli do U2 jungle-alternativ atd. Washingtonský styl se začal proměňovat a přibližoval se k melodickému rocku s punkerskou citlivostí.

př. EMO girl :

Obrázek

př. EMO boy: :

Obrázek

IN LOVE :



_________________________________________________________________________

Moje výtvory :

Obrázek
Obrázek
Obrázek
# 30.11.2008 18.11
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 23 %     Hlasovalo: 10

Stránky: 1 2 3 4 5

CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
Co řikám...
11. Stále se tvař smutně

12. Když jdeš po ulici, koukej do země
"Demencia"
# 30.11.2008 18.33
KWÍ
DĚFKY
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ten člověk, co dělal ty pravidla, je totální dement. Je to tak jak píšou lidi, bud seš nebo nejseš emo, jak to cítíš, a žádný pravidla neexistujou.

Ale stim pismem yak tam ye to ze mas psat misto j - y , v - w , ch - x, znam hodně lidí co tag píšou. xD
# 30.11.2008 18.36
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
No jo sou to dementi bych je vypleskal aby se probudili.
# 30.11.2008 18.37
KWÍ
DĚFKY
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Tak EMO sam osobne o nem nic moc nevim , jo cetl jsem si par clanku, ale hodne slozite na muj mozecek. Ne ted vazne:
Podle mne:
EMO nic moc aspon pro mne ne, nic mi to nerika a pak bych rekl, ze je t celkemdost smutny aspon ne nekterych tech fotkach a popirech jak tu nekdo psal ze maji na skole holku co jse jen "smuti", tole pro mne neni holka s holou musi bejt zabava a smich, proste a jednoduse pro mne EMO lidi nejsou lidi, myslim ze to jsem rekl psatn, spise tak ze EMAre/rky nejak nemusim nemusim se snemabavit a to mi staci, staci mi jak se na ni podivam a mam dost, myslim ze by toto mnely snad ZAKAZAT, nebo by to mnelo bt snad trestny :-D ale at si kazdyhledi sviho a zamete si prvna pred sim prahem. Takze zaver je to ze emare nemmusim ale nejak extra mi nevadi.

JInak Naray: moc pekny kresby (myslim ty na papire)
# 30.11.2008 18.38
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
A jak je to s tou bisexualitou? :) Ono přecijen když vidíš na ulice emopár , je velice težké poznat zda jde o dívky, chlapce, nebo kombinace obou pohlaví. Už nejednou sem se dočetl že EMO komunita to přestala rozlišovat :)
# 30.11.2008 18.39
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
D: Ty tvoje pravidla jsou parodické... :-)

D!ereS: vážně? :D
# 30.11.2008 18.43
Áj níd mór drags! :idea:
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
D: no, asi jim to je něják šumafuk http://www.youtube.com/watch?v=AUpw68AcviU&feature=related :-)
# 30.11.2008 18.43
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Takovejch pravidel muzes najit vsede mnoho, ja v jendom casaku etl, ze to neni o techto pravidlech, ale vse je o citech. Takze nevim jak se treba takova 13-leta holka rozhoduje a vi jaky ma ty super city.;-)
# 30.11.2008 18.45
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

D!ereS:A jak je to s tou bisexualitou? :) Ono přecijen když vidíš na ulice emopár , je velice težké poznat zda jde o dívky, chlapce, nebo kombinace obou pohlaví. Už nejednou sem se dočetl že EMO komunita to přestala rozlišovat :)


No ono je to právě proto že je těžký to rozeznat. Pak to není trapný když zjistíš že to není to pohlaví cos myslel.xD

Naray: Jasně že s TH to není že se to všem líbí. několik ujetejch němčourů tak ale začalo. A jakmile už nepotřebuješ "hudební základnu" tak se může EMOr začít šířit i mimo hudbu.:-P
# 30.11.2008 18.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Kernoll: taková sázka do loterie jo? :D "Kua co to tam...... no to je jedno" :D



Naposledy upraveno: 30.11.2008 18.59

# 30.11.2008 18.52
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

22. Obuté můžeš mít jen číny, nebo sk8ové boty. Nejlepší je když máš růžové Konversy. Děvčata mají při teplotě nad 28°C povolené žabky (černé, řůžové, červené nebo proužkované)



Bych chtel videt nejakou emarku nekde kde celej det sviti a vecer v 8 hdin kdyz sluko zaiza je 35 ve stinu....:-D

42. Řež si něčím ostrým do ruky v místě, kde máš náramky, ale nesnaž se nějak moc, aby ti zakrývaly jizvy



Tak to uz je mo, lidi co jse rezou jsme vzdy odsuzoval a vzdy budu, pro ne nejsou ormalni.


A jinak celkove ty pravidlajsou staveny tak akorat na hlavu.
# 30.11.2008 18.55
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fero :-D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ban IP :-/
SZ ICQ Skype Web
Naray pudeš na Emo ? Pudu z tebou.. xD
# 30.11.2008 19.03
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
19. Doma se večer namaluj a obleč a nafoť minimálně 60 fotek v koupelně tak, aby za tebou byla vidět záchodová mísa a na stěnách by měly být kachličky (ne sádrokartón). Musíš se fotit sám. Potom všechny uveřejni na VampireFreaks nebo MySpace

Proč EMO styl odsuzuje sádrokarton? :O

// Tulo: Až vás někdo požene, ty neutečeš xD
# 30.11.2008 19.04
 
Fero :-D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ban IP :-/
SZ ICQ Skype Web
Já se nenechám.. xD
# 30.11.2008 19.07
Obrázek
Prochin
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naruto kun
SZ ICQ
Jo Velkej Tata.. ten ví.. Ten ví vše.. on je všeznalec..
my všichni jsme lamy jen Velkej Tata je všeznalec..

Velkej Tata je EMO



Naposledy upraveno: 30.11.2008 19.12

# 30.11.2008 19.10
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » EMO styLe (ímOu) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.