Chmatákov online


Fórum – EMO styLe (ímOu)

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » EMO styLe (ímOu) [zamknuto]

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Obrázek

Zde budu dávat svoje výtvory, at už nakreslené na pc, nebo v realu. Spíš v realu... Taky tu zavedu diskuzi o tomto stylu, který se mi hrozně líbí. :)

Něco o emu :

EMO STYL

Emo = emocionální
Naše stránky jsou věnovány mládeži, hlásící se ke stylu emo. Nabízíme články o muzice, módě a stylu emo. Připoj se k nám, komunikuj, seznamuj se, najdi stejně smýšlející přátele ve svém městě.

Emo boys a Emo girls vyznávají osobitý styl, který je odlišuje od ostatních subkultur. Oblékají se do černé v kombinaci s růžovou, nebo jinou výraznou barvou. Klasický „Emo ohoz“ je oblečení v černo-růžové kombinaci, může být i dvoubarevný vzorek. Různé náramky a nátepníky na rukách a zápěstích, pásky s železnými pyramidkami, rukavice bez prstů, baťůžek s různými plackami Emo. Mezi Emo můžete najít kluka v úzkých džínách, ale stejně tak můžete potkat Emo mládež, která si libuje ve spoustě železných nýtů na riflích. Náramky s lebkami, nehty nalakované na černo nebo na stříbrno.
Mejkap používají jak holky, tak i kluci, Emo-makeup, to jsou černé oční stíny, ale zase ne moc bohaté. Účesy se nedělí na ženské a mužské, často můžete vidět stejné jak u kluků, tak i u holek. Patka zakrývá jedno oko, barva vlasů černá nebo tmavě kaštanová. Účes nebo rozcuch vám dává svobodu výběru individuálnosti a přitom jasně ukazuje na pravého Emo.

Historie Emo

Na konci roku 1983 se rozpadli Minor Threat a do té doby bujný život washingtonské hardcore-punkové scény začal ztrácet zápal a čerstvé myšlenky. Poslední deska Minor Threat "Salad Days", která vyšla v roce 1984 znamenala vlastně konec v životě washingtonského hardcore. Všechny kapely ve státě začaly hledat něco průkopnického v různých směrech, experimentovat a zkoušet něco nového, originálního. DRI a Bad Brains začli hrát lehký metal, 7Seconds odešli do U2 jungle-alternativ atd. Washingtonský styl se začal proměňovat a přibližoval se k melodickému rocku s punkerskou citlivostí.

př. EMO girl :

Obrázek

př. EMO boy: :

Obrázek

IN LOVE :



_________________________________________________________________________

Moje výtvory :

Obrázek
Obrázek
Obrázek
# 30.11.2008 18.11
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 23 %     Hlasovalo: 10

Stránky: 1 2 3 4 5

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jinak všichni, co si myslíte, že emo je jen o brečení a řezání, tak FU! ;-)

Jinak odpusttě si kecy typu "Děláš si prdel?", budu to automaticky mazat. Popř. dávat warny.
# 30.11.2008 18.13
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Máme jednu holku ze třídy mám o tom přehled..
# 30.11.2008 18.15
Obrázek
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ
dobry topic ja sice nemusis NEMO sorry EMO ale pekne kresliš chodis na vytvarnu? (myslim to vazne , ziadny vtip)
# 30.11.2008 18.16
Obrázek
CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
Klidně my warning dej...
Emo?Ty bych nejradši všechni vyvraždil...mame ve škole jednu takovou...chodí ze sklopenou hlavou a smutný oči jak by měla brzo zdechnout...
Naray: "Di se říznout" :-D
# 30.11.2008 18.17
KWÍ
DĚFKY
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tohle klidně řikej, je to tvůj názor. Myslel jsem že budu warnovat za spam..

G.R.A.B.B.E.R - nechodím.
# 30.11.2008 18.19
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Emo.. to jsou aspoň pořádné kundy lol
# 30.11.2008 18.19
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

CaPpy:Klidně my warning dej...
Emo?Ty bych nejradši všechni vyvraždil...mame ve škole jednu takovou...chodí ze sklopenou hlavou a smutný oči jak by měla brzo zdechnout...
Naray: "Di se říznout" :-D


:D za toto ti neda waarning to je osobne citenie ale keby ti ho dal tak je dement ale ja osobne v triede s kamosmi sikanujeme iba jedneho emaka z Obrázek 1 xD
# 30.11.2008 18.20
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
nesnášim emo , ale ten emo s kridli je uplne mega super hustej!
# 30.11.2008 18.25
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
G.R.A.B.B.E.R:Co to tady meleš za srance?Emo z 1třídy jo?Hm to musí být kolík...3-(
# 30.11.2008 18.26
KWÍ
DĚFKY
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jen další výboj naší generace který se do několika let srovná a nikdo nebude vědět kdo to byl. Emo si mohlo vzniknout v 83. roce ale stejně tak v tom případě vznikl metal v 19. století kdy nějákej skladatel dal do orchestru třímetrový kontrabasy. To se jen oběvily první prvky. A nebylo to nic než jen pár pošahanejch
Osobně sem nad tohle povznešen a tyhle Emařky, gotičky a bůhví jaký pomalovaný monstra blížící se vzhledově tomu co sme si jako malej představoval že je pod postelí se mi krasně hnusí.
Ale nic prosti gustu. Jen jsem toho názoru že je to ůpětlitení móda" když to půjde dobře. ;-)


Kdo si všiml vlně EMO po tom co prorazili ti teplometi z německa Tokio Hotel? Snad všici. od tý doby mám přehled o kdejaký zrůdnosti na lide.cz (Místnost "Co mě nejvíc pobavilo na jendom serveru) a udělal sem si na tohle názor jak všici chctějí být IN a tak sou EM(o).
Už jen důkazem je toho co všechno je najednou EMO (Např. Nightwish (Rofllllllllllllllllllll))
# 30.11.2008 18.28
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
G.R.A.B.B.E.R
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber, DC_RemdQ
SZ Mail ICQ

CaPpy:G.R.A.B.B.E.R:Co to tady meleš za srance?Emo z 1třídy jo?Hm to musí být kolík...3-(


ne ze bijeme 1 emaka z nasej triedi a v nasej triede je ida jeden akoze haluz (ach ta demencia prechadza us aj na starsich:'()
# 30.11.2008 18.29
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Kerny : Znam hafo emo lidí co zná TH, ale nejedou po její hudbě, ale max. tak po billovi, protože se jim líbí jeho style..
# 30.11.2008 18.30
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
CaPpy
zablokován
Obrázek
Ve hře: dU[R]daA
SZ Skype
Jěště tu řešte TH..transe jedny 3-(
# 30.11.2008 18.31
KWÍ
DĚFKY
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
http://evinecka.blog.cz/0706/pravidla-emo - Našel sem nějaký pravidla a teď sem z toho trochu zmatenej :)
# 30.11.2008 18.31
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
EaRo123
uživatel
SZ
EMO ot je odbra debilovina
# 30.11.2008 18.31
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » EMO styLe (ímOu) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.