Chmatákov online


Fórum – Otázka ohledně VIP

Fórum » Archiv » Otázka ohledně VIP [zamknuto]

Shizoko
uživatel
SZ
Zdravím...no hele chtěl bych se na něco zeptat je mi 13 a chtěl bych si koupit VIP (tedy až se gizmo rozhodne že to bude brát i složenkama)a chci se zeptat jestli má představa o tom jak to má vypadat je správná takže : Vzal bych si složenku zjistil Gizmovo číslo ůčtu zeptal bych se fotra všechno Vyplnil zašel na poštu dal to tam něáké babě hodil bych jí tam 400 a odešel pak bych došel dom ZJISTIL bych si to gizmovo ajsko ikdyž vůbec nevím jak a řekl mu čus gizmo poslal jsem ti 400 jmenuju se xxxxx xxxxx do 5ti dnů by ti to mělo dojít pak mi please aktivuj VIP ... ? to je vše ? takhle by to stačilo nebo ještě něco ?3-(
# 16.11.2008 10.44
 
  • Měl by už gizmo zase brát prachy slouženkou a poštou ?
  • Jo určitě ! VIP potřebuju2 hlasy, 33 %33 %
  • ať si odpočine VIP počká4 hlasy, 67 %67 %
  • je mi to jedno VIP mám :p0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 6 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
j přes muj to trvalo 2-3 dny :)
# 16.11.2008 11.11
Obrázek
Obrázek
Obrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Shizoko : jednoduše běž na Českou Spořitelnu k hotovostní přepážce (Vklad na učet od 0 do 200000 kč) a počkej frontu a až tam budeš řekni že chceš vložit peníze na učet 1840880113 a učet je na jméno Petr Roudenský , pak řekni kolik a dej ji peníze..Ona ti dá stvrzenku kterou , naskenuješ/vyfotíš a pošleš jí Gizmovi , chmatakov@chmatakov.cz. On se rozhodné a dá TI VIP / nedá..

Jinak Gizmo po ICQ komunikuje jen s kámoši jako já xD (JOKE)
# 16.11.2008 11.12
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Správně, druhá možnost je jak řekl Vladdis, ale je to delší a musíš tam jít..A dodávám, že je to za to jen VIP.

Kdo pošle bez domluvy, VIP nedostane.

Očekávám tedy pouze 1 platbu od Shizoko.
# 16.11.2008 11.13
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Otázka ohledně VIP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.