Chmatákov online


Fórum – Otázka ohledně VIP

Fórum » Archiv » Otázka ohledně VIP [zamknuto]

Shizoko
uživatel
SZ
Zdravím...no hele chtěl bych se na něco zeptat je mi 13 a chtěl bych si koupit VIP (tedy až se gizmo rozhodne že to bude brát i složenkama)a chci se zeptat jestli má představa o tom jak to má vypadat je správná takže : Vzal bych si složenku zjistil Gizmovo číslo ůčtu zeptal bych se fotra všechno Vyplnil zašel na poštu dal to tam něáké babě hodil bych jí tam 400 a odešel pak bych došel dom ZJISTIL bych si to gizmovo ajsko ikdyž vůbec nevím jak a řekl mu čus gizmo poslal jsem ti 400 jmenuju se xxxxx xxxxx do 5ti dnů by ti to mělo dojít pak mi please aktivuj VIP ... ? to je vše ? takhle by to stačilo nebo ještě něco ?3-(
# 16.11.2008 10.44
 
  • Měl by už gizmo zase brát prachy slouženkou a poštou ?
  • Jo určitě ! VIP potřebuju2 hlasy, 33 %33 %
  • ať si odpočine VIP počká4 hlasy, 67 %67 %
  • je mi to jedno VIP mám :p0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 6 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
ne, napišeš mu na e-mail, musíš jen bank. převodem ...... a jeste uvedes z jakyho cisla uctu si to posilal, jeslti di zadal nejakou zprávu pro příjemnce atd ... a jakou částku ..
# 16.11.2008 10.47
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Shizoko
uživatel
SZ
No to je teda fakt super ale myslíš že když mi je 13 ? tak bankovní ůčet mám ?:evil:
# 16.11.2008 10.49
 
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
a tovji rodiče nemaj omg?
# 16.11.2008 10.51
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Shizoko
uživatel
SZ
3-( jo no ... hey tak to de vlastně i preš net posílat ne ? někde na čs tam to fotřík dělá dá tam čislo prachy napíše co posílá vytiskne a kamsi pošle :D ? je to tak nebo musim do banky
# 16.11.2008 10.53
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nejprve ti musím já říct, že VIP dostaneš - jinak prostě přispěješ a nic za to nemáš, což není nic divného.
Buď z ČS nebo e-banking z domova, pokud rodiče mají..
# 16.11.2008 10.55
 
Shizoko
uživatel
SZ
aha a když už si tu prosím jsou ještě volné VIP ? asi ne co když byli jen 3 :( a jak na tebe mám zjistit icq abych se te kdyby byli volné mohl zeptat na ůčet pač mě to dost štve :( jsu tu do 4 do rána FULL v 6 rano dojdu FULL omg zrovna když jsem dostal modreho Chobota xD (ot)xD
# 16.11.2008 10.57
 
Gizmo
autor hry
SZ
ICQ už pro komunikaci s hráči nepoužívám. Volné jsou, protože když někdo řekne "do 14 dnů pošlu peníze", tak to neberu.
# 16.11.2008 10.59
 
Shizoko
uživatel
SZ
:D ok takže o ten ůčet ti mám napsat na mail a pak jak bych to všechno poslal napsal bych ti poslal jsem 400 a budeš tu mít ten převod :D ? fakt to nechápu
# 16.11.2008 11.01
 
Gizmo
autor hry
SZ
Jo. Po převedení peněz dostaneš doklad, potvrzení. To vyfotíš nebo naskenuješ a já podle toho na účtu ověřím, že to skutečně přišlo. To je celé.
# 16.11.2008 11.02
 
Shizoko
uživatel
SZ
no tak hele půjde to i přes ten servis 24 jak to dělá tatík ? pošle prachy vytiskne si fakturu bo co to je a pak to někam pošle tuším ? šlo by to tak:-Pa za jak dlouho by to došlo asi ty prachy na ten ůčet ?
# 16.11.2008 11.04
 
Gizmo
autor hry
SZ
nic tisknout nemusí, převodem přes servis24 z domova mi pak jednoduše řekneš číslo účtu, ze kterého jsi to poslal. A když to přijde, tak poznám, že od tebe..
Servisem24 to trvá tak den.
# 16.11.2008 11.06
 
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
2-3 dny
# 16.11.2008 11.07
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
DirtX: Převodem ne, to je mnohem rychlejší, server24 je ČS a v rámci banky je to někdy i během pár hodin.
2-3 dny to trvá, když jsou to různé banky.
# 16.11.2008 11.08
 
Shizoko
uživatel
SZ
;) tak jo super du to říct fotrovi ... a když pošlu 400 je za to něco navíc ? :p třeba jen chobot něakej :p ještě se musím zeptat pak ti řeknu kolik posílam ... hele a o ten ůčet ti mám napsat na mail ? nebo můžu tady soukromou zprávou
# 16.11.2008 11.09
 
Dark Smoke
uživatel
Obrázek
SZ
co já vím tak za 400 je jenom VIP a účet mu napiš na mail ;-)
# 16.11.2008 11.11
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Otázka ohledně VIP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.