Chmatákov online


Fórum – Kvízová soutěž

Fórum » Archiv » Kvízová soutěž

New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Kvízovou soutěž si můžete zahrát když nejde server nebo jen tak.Pravidla jsou stručná:
Já položím otázku a vy na ni budete odpovídat.Kdo odpoví nejdřív a správně,ten má bod.
# 30.6.2007 12.04
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
chmatmaster:ale myslim ze si nak omezenej tim litanim..ja vim jak to myslis..ale proste nevim jak to mam vysvetlit..a na darkthulu je 90 procent komunity cechu a svk
# 25.8.2007 22.57
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
vysvetlovat to uz nemusis... vicemene to tu uz padlo :) jinak, tech CZ/SVK tam bude spis tak 99% :)
# 25.8.2007 23.19
Hello! :-)
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
Pepis: mno popravde i docela jo protoze sem toho zas moc nenahral ale veskery domaci prace ktery sme jinak s bratrem nechteli delat sem ted delal a bez kecu... 100% loajalni uklizecka! :D

WoWy: jak rikam 1. nemusim mit originalku 2. nemusim nic platit...3. na shardu protoze je free tak na debila nenarazis (SKORO nikdy) protoze nejde o vydelek, ale o to goho tam GMka chtej 3. ja sam osobne mam rad RP coz sem na ofikach skusil a vsichni si mysleli ze sem divnej... a priznam se ze po cca 2 mesicich hrani me hra omrzela protoze na LvL60 me osobne nemela moc co nabidnout.. skusil sem i chvili Burning ale tam me nastvalo uz to jak sou novy rasy boostly... takze tam sem hral jen chvili...

jak jsem jiz psal tesim se jak se vyvede Age of Conan... 1. miluju knizky od Howarda 2. hra ma bezet na DX10 a ma byt plne naturalisticka(cakani krve, oddelovani koncetin, sekani hlav... :D) jak se muzete presvedcit z nekterych videii a hlavne 3. prinasi revolucni system souboju kdy zkuseny hrac spostavou na prvni klidne zabije nesiku na padesaty... (neco ve stylu Die By The Sword kdo hral..) ale jak rykam uvidime co finalni vysledek...
# 26.8.2007 9.50
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Kvízová soutěž

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.