Chmatákov online


Fórum – Kvízová soutěž

Fórum » Archiv » Kvízová soutěž

New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Kvízovou soutěž si můžete zahrát když nejde server nebo jen tak.Pravidla jsou stručná:
Já položím otázku a vy na ni budete odpovídat.Kdo odpoví nejdřív a správně,ten má bod.
# 30.6.2007 12.04
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Vezna?
# 21.8.2007 15.27
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Kdybs řekl Sk internetu,. tak by to byl JURO, ale českého netuším :-)
# 21.8.2007 17.22
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Nikdo neznáte rADa ?
# 21.8.2007 18.24
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Vezna: Narozdíl od většiny lidí tady si on (RH) na tom vydělává. To, že ze sebe dělá magora, tvrdí nesmysly a jde proti proudu, mu jen přináší pozornost a výdělky… Vzpomeňte si třeba na Renatu Kajdžas, to je něco podobnýho.
# 21.8.2007 18.32
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Miky: Máš pravdu, ale pořád to nic nemění na tom, že je to největší kok*t českého internetu.
# 21.8.2007 20.02
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Neznam a já jsem řekl kdo je nej kkt CZ netu
# 21.8.2007 20.25
 
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Všiml jsem si tvojí odpovědi ale můžu tě ujistit, že ač bych se snažil jak bych mohl tak na pana "magistra" opravdu nemám.
# 21.8.2007 20.27
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) tak promin, já ho neznám, po pravdě největší debil CZ interunetu je:Kindlinho
# 21.8.2007 20.31
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vezna: Neznám, ale zajímá mě to. Co to je za týpka?
# 21.8.2007 20.39
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Má webblog, který je podle něho nejčtěnejší v ČR.Publikuje na něm odborné technické články (musím uznat že IT rozumí).Tvrdí o sobě že má iq 150+, dává si titul magistr (je to pouze bakalář), velmi často rád mění postoje, má velké výdělky z reklamy (teď je na jeho webu možnost zaplatit a zbavit se tak tím reklamy), v minulosti komentáře které nesouhlasily s jeho názorem editoval, teď už je jenom maže (tudíž v diskusi nenajdete jedinný nesouhlasný komentář).Nedávno vyhrál na technetu soutěž o nejhorší web.Prvně nabádal čtenáře ať pro něj hlasují, pak na technet podal trestní oznámení.Nedávno jsem na jeho webu viděl článek že končí, že už ho to nebaví.Ten tak po 3 dnech smazal a vesele jede dál jako by se nic nedělo.

Ještě bych ho rád ocitoval.On si prostě umí přiznat že je skvělý:
Tvořit dokáže jen elita. WELL.DONE je nejnavštěvovanější odborný weblog v ČR. Jméno Radek Hulán je synonymem pro celebritu, člověka v dané oblasti obecně známého. Na WELL.DONE se upírá pozornost mas, a masa je samozřejmě složená z lidí tupých i inteligentních. Inteligentní lidé to chápou, ale řada jiných (těch tupějších) si léčí své uhry, nízké IQ, nulové znalosti a poškozené sebevědomí nadávkami. Chtějí být aspoň trochu jako já. Chtějí být viděni a slyšeni. Doufají, že si získají pozornost samotného Hulána, jenže nic jiného než řev neumí, tak tedy aspoň řvou. Hulán je pro ně celý jejich život. Žijí tím, že si jich Hulán třeba někdy všimne. Když se jim to nedaří komentováním, zakládají si "anonymní" nenávistné webíky, kde svůj parazitismus a "život jen pro Hulána" veřejně prezentují.
# 21.8.2007 21.07
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jaj, mohl si říct rovnou, že je to Radek :-D.... A nemusel psát tendle koment...
Jo, Radek je nafoukanej hňup :-D
# 21.8.2007 22.13
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
BTW, rADa zveřejnili v jednom časopise: http://img205.imageshack.us/img205/6968/hulanlv3.jpg :D
# 21.8.2007 22.36
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
bigdragon: Nechtěl jsem zmiňovat jeho jméno.
Dj Miky : Díky bohu :-D

Edit:Ale neřešme už Rada.Dejte někdo nějakou otázku
# 22.8.2007 7.43
 
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
Vezna:

http://img162.imageshack.us/img162/4082/17bnt1.jpg chtel jsem si typnout Final Fantasy, ale nevedel bych ktery dil.... nebo neco se Zeldou :D

The Bards Tale bych uhadl podle napoved: RPG, 2005 a nejvtipnejsi hra, kterou jsi kdy hral :D

ani jednu z tech her jsem nehral, ale tak z doslechu... :)

no, Serious Sama jsem trosinku hral, tak podle interface bych to asi poznal (boze, ta hra ma krasnou grafiku...), to byla fajna řežba, ale Gaps me trosku predbehl no... :D

rada musi bejt peknej kokot, pak mrknu na ten jeho blog... ty vole...

Otazka: Z jakého filmu pochází věta: "Cesty? Tam kam jedeme nepotřebujeme žádné cesty!" ?

a) Cesta kolem světa za 80 dní
b) Návrat do Budoucnosti
c) Cesta do pravěku
d) Návštěvníci II: V chodbách času
e) Stroj času
# 24.8.2007 12.45
Hello! :-)
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Návrat do budoucnosti, nedávno jsem se na to díval tak si to pamatuju :-D. Je to úplně na konci a říká to profesor, když mo McFly upozorní na to že na téhle cestě nedosáhne rychlosti 88 Mil.
# 24.8.2007 12.52
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Kvízová soutěž

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.