Chmatákov online


Fórum – Opravy staré verze

Fórum » Archiv » Opravy staré verze [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Takže, protože nemám moc práce (grafika do nové verze je časově poměrně náročná), rozhodl jsem se, že opravím některé problémy staré verze a vyhovím tak těm, kteří ji hrají.

Sem prosím pište problémy/bugy, které jsou známé.
# 12.10.2008 18.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5

KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Gizík: no zrychly trochec LOV aj v realu to bylo rychlejší protože teď lovec nemá šanci a ochočovaní je mu k ničemu a oprav prosím aby z jednoho stromu si MOHL SEKAT NEOMEZENE! PRosím
# 14.10.2008 19.50
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
ja poznám ešte jeden bug , volá sa že robben a stále tu prúdi na tom chmatakove a robí bordel
# 14.10.2008 21.38
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
a ja taky poznam jeden bug ale ten se musi hned opravit jinak to prekroci meze : jmenuje se to Blažej Madáj a startovni pozice u něj je vylízat každýmu GM řitní Díru * POZOR Do sucha



Naposledy upraveno: 15.10.2008 17.55

# 14.10.2008 23.57
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

KeSHT:a ja taky poznam jeden bug ale ten se musi hned opravit jinak to prekroci meze : jmenuje se to Blažej Maďaj a startovni pozice u něj je vylízat každýmu GM řitní Díru * POZOR Do sucha


Nejdřiv sem myslel že se tim myslí bajo, ale v tý části s lízáním sem si uvědomil, že máš dost legrační jméno xD
# 15.10.2008 0.15
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Big Daddy: :D:D Mno...O Robbenova jméňě bych ani nepochyboval,ale by na to řekl Bajo ;-)
# 15.10.2008 0.43
 
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Big Daddy: dobrý LAMS který upravuje příspěvky
# 15.10.2008 6.29
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jestli myslíš ten tvůj, keshite, tak ten jsem editnul já, aby nebyl tak ulhanej. Teď je všecko co v něm píšeš pravda. xD
# 15.10.2008 11.08
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
tady sem našel 1 chybu
http://img359.imageshack.us/my.php?image=chybavchmategk7.png
# 15.10.2008 11.41
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
namam moc casu ale kdyz jsem minule na tezbe kilnul kamose a pod nim stal modry kamos byl cerveny (porad jsem videl jmeno kamose ktery je cerveny) klikal jsem a najednou to kilulo toho modreho a to jsem videl cervene jmeno tak jsem prisel o chmatosaura, medit, atd.
ty veci me neboli tolik jako to ze je dostal ten spatny clovek.
ps: nevim jestli je to bug
# 15.10.2008 16.23
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Jinak Gizmo, děkuji ti za opravy, hned se bude hrát lépe a s "klidem" :)
# 15.10.2008 17.00
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
KeSHT
uživatel
Obrázek
SZ Mail
OMG BiGDragone jsem KESHT ne KESHIT SmallDragne :D
# 15.10.2008 17.56
Obrázek
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Kesht: Rychle si všímáš.. Podle mě je to záměrně..

Jinak zádný závažný bugy neznam..
# 15.10.2008 18.02
Obrázek Obrázek Obrázek
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Mont!k : omg :D smaž AVG :D a nainstaluj si Avast... :D, jinak takovýhle chyb bylo více, storv ve vodě, vylete břehy atd... ale to jsou detajly, né závažné problémy ;)
# 15.10.2008 18.21
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
DieXx
zablokován
Obrázek
Ve hře: DieXx
SZ
Když jste duch dáte klikera a date se objevit a zneviditelnit a tak to dělá furt mrtě rychle (když mate klikera) a to pak hrozně laguje
# 18.10.2008 17.02
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

kudka:Mont!k : omg :D smaž AVG :D a nainstaluj si Avast... :D, jinak takovýhle chyb bylo více, storv ve vodě, vylete břehy atd... ale to jsou detajly, né závažné problémy ;)


já mám avast i AVG ale stejně mě je to jedno toto není moj PC je to strejduv PC a já kdyby byl muj tak mám antivirus NOD32 ;-)
# 18.10.2008 17.11
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Opravy staré verze [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.