Chmatákov online


Fórum – Opravy staré verze

Fórum » Archiv » Opravy staré verze [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Takže, protože nemám moc práce (grafika do nové verze je časově poměrně náročná), rozhodl jsem se, že opravím některé problémy staré verze a vyhovím tak těm, kteří ji hrají.

Sem prosím pište problémy/bugy, které jsou známé.
# 12.10.2008 18.38
 

Stránky: 1 2 3 4 5

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
a proč se opravuej stará verze? Že by to s tou novou zase ochladlo? Doufám, že ne, Už kvůli grafikovi..
# 12.10.2008 22.35
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
To jen,aby se asi nedělal takový bordel na chmatu a,aby hráči nezneužívaly ty BUGY co tam byly ;-)
# 12.10.2008 22.37
 
Gizmo
autor hry
SZ
big: nn, ale protože do nové verze grafika dost trvá a já nemám co dělat..do staré nic nedávám, jen opravuju největší chyby..
EDIT: kua proč to píšu :D Máš to v úvodním příspěvku :)
# 12.10.2008 22.39
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Mno tak když nemáš co dělat,tak poď do hry..Já ti ukážu dvě grafické chyby co tam máme !! Jsou celkem viditelné !!
# 12.10.2008 22.41
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
giz: já nvm, bo jsem slepej? Asi jo...:-)
# 12.10.2008 22.59
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ

BigDragon v BD topicu:a teď si představ, že bych byl gm já xD


Ještě, že nejsi :-P

Mimochodem jestli nemáš co dělat tak klidně bych i přidával xD
# 13.10.2008 14.52
 
afrooo
uživatel
SZ Mail
občas se mi stává že když sem si předával věci na jinej učet tak že sem dal vec do trade pak ok na druhym ok a věc a pak to měl jen ten druhej obě věci ale nevím potřeboval bych aby jsi přišel do ochranky a já ti to ukázal ale moc se to nepovede tak 1 z 15 možná míň
# 13.10.2008 15.02
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Gizi: pokud dělám lektvar z ježka, lze ho dělat bez zkumavky, avšak zkumavku musím mít v invu, nejsem si jist jslti tak letkvar vyrobým, to se mi ještě nepovedlo, ale % to přodává :)

A dotaz: gizi, nešlo by stím F5 něco udělat ? třeba F6 pro vrázení invu zpět, postavu vrátím přechod do portalu, ale ten inv no ... :(
# 14.10.2008 16.18
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail

Gizmo:big: nn, ale protože do nové verze grafika dost trvá a já nemám co dělat..do staré nic nedávám, jen opravuju největší chyby..
EDIT: kua proč to píšu :D Máš to v úvodním příspěvku :)


KUA se nříká řiká se hambatá paní ale ještě bug

kdyz se de k chobtoj v noobi osdtrovu tak je to tam jakoby roztrhana textura
a kdyz se de z rudých ostrovu na vezencky rub tak se tam da projit pres vodu takze neprejdel okace a nikdo neni videt a dela to jeste kdyz se de od spalovny v pravo do 1.mněsta tak tam to je taky.
# 14.10.2008 16.33
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

kudka:Gizi: pokud dělám lektvar z ježka, lze ho dělat bez zkumavky, avšak zkumavku musím mít v invu, nejsem si jist jslti tak letkvar vyrobým, to se mi ještě nepovedlo, ale % to přodává :)

A dotaz: gizi, nešlo by stím F5 něco udělat ? třeba F6 pro vrázení invu zpět, postavu vrátím přechod do portalu, ale ten inv no ... :(


Lektvar jde udelat aspon ja tak nekolik lektvaru udelal...;-)
# 14.10.2008 17.28
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



MAK_obnova2
uživatel
SZ
a co ten bug, když střelím do zvířete tak mám 0% lov.
# 14.10.2008 19.06
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jo, Lov oprav Gizi, to je velice závažný bug.
# 14.10.2008 19.07
 
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
To jo, to se stává i s přesností :-| Jo a Gizi, taková drobnost, nevím jestli je to opravené, ale u terčů na skillení přesnosti šlo chodit až k terčům a ne jen k té čáře xD
# 14.10.2008 19.08
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
mak: zrejme budou chmataci milovniky zvirat ;-)
# 14.10.2008 19.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
Na to s tím lovem/přesností se podívám, to je asi dost nepříjemný :D
# 14.10.2008 19.45
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Opravy staré verze [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.