Chmatákov online


Fórum – Města a dobrodružství

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Města a dobrodružství

New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Když už mluvíme o těch městech a oblastech,napadli mě dva nápady.V Chmatákově máme velice rozšířené oblasti travnaté a pouštní.Potom máme oblast podzemní,zimní(ledový ostrov)a oblast kamennou a hliněnou.Chtělo by to zpestřit.Podle mě je celý Chmatákov jako z 19. a 18. století.

Chtělo by to něco dobrodružného.Takže bych udělal oblast deštných pralesů a oblast neobvyklého mrazu,kde by byli týpí jako ostrovy,a každý by si je mohl koupit.Poslední věc,která mě napadla,je udělat Chmatákovské indiány,takže bych postavil v Chmatákově obchod s indiánskými potřebami(jméno prodavače:Vinnetou,typické jméno).Prodávala by se tam indiánská čepice s peřím,winchester,tomahawk a laso.

.A teď jsem si vzpomněl ještě na jednu oblast,která by se mohla udělat.Divoký západ bez žádných hranic,bez žádné obrany.Divoký západ pro statečné.Zkrátil bych ten příšerně obrovský pouštní ostrov,a půlku z něho bych udělal ten divoký západ.

A do deštných pralesů bych třeba po měsíci ukryl něco vyjímečného,třeba poklad nebo něco neuvěřitelného.Třeba archeologický zázrak.

Jinak bych ještě udělal do nové verze po výmazu účtů povolání Indián.



Naposledy upraveno: 2.7.2007 17.15

# 29.6.2007 20.58
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD

Stránky: 1 2 3 4

Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
good nápad ale asi tě uškrtim za tu rybárnu na CHBI foru...:-D:twisted::-D
# 26.9.2007 21.25
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

Pepis
uživatel
SZ ICQ
Hele ty bys ses k tomu nedostal ješzě než by ses ke mě přiblizil na 5kroku měl bys kulku z meho revolveru v těle :-)
# 27.9.2007 17.00
 
Ellis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ellis
SZ Mail ICQ Web
Heh,tohle není tak úplně špatnej nápad... Westernový městečko by bylo přinejmenším příjemný povyražení a prales by hře určitě prospěl. ;-)
# 29.9.2007 19.21
Michal123.V
uživatel
SZ
Skvělý!Třeba zrovna ten kolt,byl by horší a levnější než magnum.Bylo by to skvělý!
# 18.10.2007 17.20
 
rutor
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
kdyz by me gizmo trochu vyucil tak bych mohl pomoct s celou mapou i napady
# 19.10.2007 14.52
[img]www.chmatakov.cz/428635130/rutor/dot.gif[/img]
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
jo jistě, gizmo tak má čas na kraviny....
# 19.10.2007 16.55
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
A) myslím že když už by to šlo, tak by Gizmo určitě nechal stavět někoho, kdo už tu je trochu dýl...
B) Říkal jsem mu to na zařátku léta...
C) Nejde to jinde, než na serveru...
# 19.10.2007 17.33
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Města a dobrodružství

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.