Chmatákov online


Fórum – Města a dobrodružství

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Města a dobrodružství

New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Když už mluvíme o těch městech a oblastech,napadli mě dva nápady.V Chmatákově máme velice rozšířené oblasti travnaté a pouštní.Potom máme oblast podzemní,zimní(ledový ostrov)a oblast kamennou a hliněnou.Chtělo by to zpestřit.Podle mě je celý Chmatákov jako z 19. a 18. století.

Chtělo by to něco dobrodružného.Takže bych udělal oblast deštných pralesů a oblast neobvyklého mrazu,kde by byli týpí jako ostrovy,a každý by si je mohl koupit.Poslední věc,která mě napadla,je udělat Chmatákovské indiány,takže bych postavil v Chmatákově obchod s indiánskými potřebami(jméno prodavače:Vinnetou,typické jméno).Prodávala by se tam indiánská čepice s peřím,winchester,tomahawk a laso.

.A teď jsem si vzpomněl ještě na jednu oblast,která by se mohla udělat.Divoký západ bez žádných hranic,bez žádné obrany.Divoký západ pro statečné.Zkrátil bych ten příšerně obrovský pouštní ostrov,a půlku z něho bych udělal ten divoký západ.

A do deštných pralesů bych třeba po měsíci ukryl něco vyjímečného,třeba poklad nebo něco neuvěřitelného.Třeba archeologický zázrak.

Jinak bych ještě udělal do nové verze po výmazu účtů povolání Indián.



Naposledy upraveno: 2.7.2007 17.15

# 29.6.2007 20.58
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD

Stránky: 1 2 3 4

pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Podle mě to není špatný nápad, kowbojové y byli jako chmatopýři(NPC), ale měli by asi nějakou střelnou zbraň.
# 1.7.2007 16.25
 
.:exSunny:.
uživatel
SZ
Hmm pěkný nápad no,ale ještě by se tam mohl koupit skin jak ve městě že by si vypadal jak indián.Ale zase by to pak bylo blbé kdyby ten skin pak byl ve městě atd..
# 1.7.2007 17.02
 
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Příjemce:exSunny
--------------------------
Celou dobu tu mluvíme o skinech,a ty teď začneš mluvit o tom,že bys chtěl aby se ve městě prodávali skiny.
# 1.7.2007 17.06
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jenže skiny patří na plastickou chirurgii....
Takže někdke ve westernovém městečku tě asi nepřešijou. Resp novej xicht se nedělá na vrátnici :-)
# 1.7.2007 17.39
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Big Dragon ma pravdu :-DToto je asi jediny napadktory sa bude realizovat no aspon to tak vypada sorry ze nepisem s mekcenmi a dlznami
# 2.7.2007 9.44
veselak1
uživatel
SZ
ja by som pridal pirátsky ostrov
# 25.7.2007 19.10
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
veselask: No... K tomu ti nemůžu nic říct :). Dočkej času , jako klasa husu.....
# 25.7.2007 19.18
Obrázek
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Veselák:Jestli si chces hrat na piraty jdi na poust tam kde se kupuji piratske satky je tam stara lod di kni kup si satek piratsky a predstavuj si ze si jack sparrow:D
# 25.7.2007 19.21
Informace o novém PSP Go.
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
k tem skinum: proc by nemoh dostat chmatak novej skin na divokym zapade ? indosi by ho mohli skalpovat :D

k tem dzunglim a májům: to uz tu bylo (viz kroniky) jen se ceka az spider doda grafiku, vzhledem k tomu ze na tom uz dela 3/4 roku to bde jiste bomba! :P

ostrov pokladu beru ale divokej zapad se mi nelibi nic co by se dalo pouzit poradne pro CH spis veci nerealizovatelny(muj osobni nazor)
# 25.7.2007 19.29
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Pepis
uživatel
SZ ICQ
Miluju Divokej západ takže nechte to na znalce :-P :

Rad bych aby byly na prodej kolty ;-) potom winchestrovka, a laso samozřejmě sombero indijanske peři tomahawk a skalpovaci nuž :-P

Lasem by se dalo ochočovat prostě bys ho vyhrhl ńa zviřee a kdyby ses trefil je tovje ;-) bylby na to new skill ale šance hrozně mala

Skalpovacim nožem bys mohl nekoho skalpovat a von by měl kdyby se ti to podařilo zakrvacenou hlavu :-) a musel by si to za poplatek vopravit v nemocnici ;-)

Skiny by byly indian a kovboj a pistolnik to znamena:

Indian: polonahej tmavej peři na hlavě a tomahavk v ruce většinou to by byl typicky indsman
Kovboj: Sombero laso většinou ryfle a košile
Pistolnik:Většinou tave oblečeni chladny vyraz ve tvaři atd :-)

winchestrovka normalni palna zbran
kolt taky podobny magnum ale vypadal jako kolt
Tomahawk prostě tomahawk sekera na ento ;-)

ps: na ten divokej zapad by nemohl vstoupit nikdo z věcmi novšimi to znamena s kulasem a mobilem aby jsme zachovali hranici věku vyroby

prostě miluju divokej zapad ;-)

Na divokem zapadě by byl rub těžba a nova vec claimy pro t kdo nevi těžiska zlata vite že za dob divokeho zapadu byla zlata horečka prostě bys kupil krumpač a kopal zlato
# 26.9.2007 17.46
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
nepíšeš to trochu pozdě?xD
# 26.9.2007 18.01
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
možna jo ale ja hraju CH sotva měsic a toho sem si nevšim takže dopisuju ;-)
# 26.9.2007 18.16
 
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
Jeto moc dobrý napad ja bych souhlasil, ale jde oto jestli by to spider nakreslil a gizmo schvalil3-(
# 26.9.2007 18.23
Obrázek
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
jj je to good ale ten zapad aby byl na new ostrove já ho moc nemusim...;-)
# 26.9.2007 18.27
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
jj aj podla mna je to super napad
# 26.9.2007 18.52

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Města a dobrodružství

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.