Chmatákov online


Fórum – Zdarec palec aneb old school

Fórum » Archiv » Zdarec palec aneb old school

Kokoten
uživatel
Ve hře: byl uz neni :D
SZ ICQ
Nazdar blázni :) tak co pamatuje si na mě ještě někdo ? chtěl bych poprosit jesli by mi někdo neschrnul postup chmatákova tak do pár řádků .
dík
# 30.9.2008 22.29
proste starej typek .... pk v duchodu,na vozejcku,bez nohou,bez rukou

Stránky: 1 2 3 4

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Moc si o sobě myslíte, pane Chmohamede Chmarahu Kokotí :D
# 16.10.2008 18.34
 
Kokoten
uživatel
Ve hře: byl uz neni :D
SZ ICQ
tssssss :-P
# 16.10.2008 23.01
proste starej typek .... pk v duchodu,na vozejcku,bez nohou,bez rukou
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
tebe neznam KOKOTEne
# 17.10.2008 16.33
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Protože jsi noob... (ani já ho neznám :-))
# 17.10.2008 16.40
Áj níd mór drags! :idea:
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ale to není KOKOT ale Kokoten, Lorde.. Já ho znám z historek a vyprávění od CiByho lol Možná sem ho ve hře někdy viděl.. lol
# 17.10.2008 16.42
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Lordík Drinian
uživatel
Ve hře: Lord Daughter
SZ Mail Skype
no jo ale ja už chmat hraju asi nóó přibližně asi tak nóó 2,5 roku a tebe fobosi znám možná si na mě pamatuješ myslim že v tý starý verzi jsem byl remdakiller;-)

na icq jsem chmat-týpek ale jsem tak trochůů nóó nemužu se na icq dostat
# 25.10.2008 16.08
hele lidi tady na chmatě je to takhle takžesi to pls [b][i]PŘEČTĚTEpotřebuju pomoc s nějakejma sreenama zapomoc na jeden screen bude nějaka věc za cenu nad 100 nebo 100Chk (jestli se vam to zda malo tak 2 minuty za to snad obětujete)pls pls potřebuju s tím [b][i]pomoc/b]

jestli nepomuzete a ja vam dam obměnu ak se vam stane špatná věc (jaká to neřeknu protože pak by jste se proti tomu mohli ubránit)
monalisaCZboy
uživatel
Obrázek
SZ
ne nepamatuju
# 28.10.2008 20.52
 
Fabos111
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Tak tu ani nepiš, ty tvoje posty stojí za to.. Bezvýznamný SPAM 3-(
# 28.10.2008 20.52
ObrázekObrázekObrázekObrázek-Ach, Pane Losos :'(
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Cože?

Ehm....Vzpomínám,vzpomínám,vzpo...... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cože ? Cože ? OMG.....Joooooooo,,,,,,uŽŽŽŽ,,Vííííííííííím ;) Ko,ko,ko,kokoten ;) Zdravim...




Naposledy upraveno: 28.10.2008 21.51

# 28.10.2008 21.31
 
CiBy36
uživatel
SZ
ZOpei, co to meleš za hovna? Kokoten hrával ještě, když chmatákov osidloval kaktus, což ty si zažít ani s roční rezervou nemohl, tak tady nemel sračky..
# 28.10.2008 21.49
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
asi tak ... zopei už som sa ťa raz pýtal kto bol vtedy killer a nevedel si , povedal si tých killerov ktorý hrajú aj teraz :D:D
# 29.10.2008 7.01
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Vy jste debílci...Víte velký kulový..Já neřikám že jsem takový sratý hráč jako vy,ale na kokotena si pametám !! Bojo....V tom řpípadě jsi nooba ty,protože jsem jmenoval i tebe !! Blbeče...
# 29.10.2008 8.21
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jooooooo.... čus... tebe si pamatuju.. Pamatuju si i tu fotku jak jsi tam vyfocený s tou katanou nebo čím..:-D vítej..
# 29.10.2008 8.38
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
A ty si měl jaký nick ve starý?
# 29.10.2008 8.52
 
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
bojovnik:vydela prutem na zbiju, zbijou vydelava na broku, hromadu naboju, dyku, medit. naskilluje:obratnost,prestnost,meditace a de kill.
lovec:veme prut, bude skilllit a prodavat ryby,veme ochocovadlo, naskilli 40 a de vydelavat na hnedych,pak si koupi dyku,kus, az bude mit naskillenou obratku (60 ) a lov (100) tak si koupi harpunu a killi
remda:proste vydelava, skilli kupuje veci, moc si nezakilli
lecitel:nasetri na dyku (coz ma tezke) a naskilli obratku
pak ziska nebo nasetri na ozivku a obvazy a bude skillovat leceni, na to ma tezke vydelat na to
pobuda:vydela na dyku broku a hromadu naboju,naskilli obratku a prestnost, pak si koupi skryvatko a medit,naskilli skryvani a meditaci,koupi revolver pro pobudy a killi,pak si muze koupt pytel a krast
mystik:vydela na ochocovadlo,naskilli 40 ochocka,nasetri na bleskovku a hromadu penez,koupi bleskovku a bude skillit mystiku

EDIT: tohle ti snad staci ne?
# 5.11.2008 7.28

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Zdarec palec aneb old school

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.