Chmatákov online


Fórum – Zdarec palec aneb old school

Fórum » Archiv » Zdarec palec aneb old school

Kokoten
uživatel
Ve hře: byl uz neni :D
SZ ICQ
Nazdar blázni :) tak co pamatuje si na mě ještě někdo ? chtěl bych poprosit jesli by mi někdo neschrnul postup chmatákova tak do pár řádků .
dík
# 30.9.2008 22.29
proste starej typek .... pk v duchodu,na vozejcku,bez nohou,bez rukou

Stránky: 1 2 3 4

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Vydelavas skillijes zabijis....Vydelavas skillijes zabijis....Vydelavas skillijes zabijis....
# 30.9.2008 22.30
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Saly to rekl krasne ale pokud nechces tak muzes vymenit kileni za "byl jsi zabit"xD
# 30.9.2008 22.34
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Franki taky si to nerekl spatne :)
# 30.9.2008 22.38
 
Gizmo
autor hry
SZ
Mám pocit, že se ptal na postup chmatákova (vývoj, změny?), ne na to, jak ho hrajou idioti.

K nové verzi viz článek, na který je odkaz v novinkách..

Jinak vítej, pokud jsi pravý :)
# 30.9.2008 22.38
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Gizi tak rekni o cem to je jinem Mozna jeste Obchodovat s hraci...
# 30.9.2008 22.44
 
Gizmo
autor hry
SZ
Saly: pochopil jsi, co jsem psal? On se neptal na to, jak se hraje, ale jak se postoupilo..
# 30.9.2008 22.46
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ale mluvim to ne na to, jak ho hrajou idioti. Jinak se to hrat neda... Snad v te nove to bude jine.
Uznavam odpovedel sem na neco jineho....
# 30.9.2008 22.48
 
Gizmo
autor hry
SZ
Postup "Vydelavas skillijes zabijis" je stereotyp všech online her, samozřejmě v CH je mnohem méně věcí, takže se k tomu člověk dostane dřív. V UO mi to trvalo cca 2 roky, pak je to jen PVP - vydělat na PVP atd.
# 30.9.2008 22.49
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
To mas pravdu. Tak nevim proc me hned oznacujes idiotem.
# 30.9.2008 22.52
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nazval jsem tak každýho, kdo to nepochopil a hraje tímto stylem čistě proto, aby otravoval ostatní.
# 30.9.2008 22.53
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
A kazdy to hraje aby otravoval ostatni... Ja osobne se drzim u Ch ze ma sve kouzlo...
# 30.9.2008 22.54
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Ja ho tak treba nehraji ja ho hral stlilem nebo s cilem abych mnel co nejlepsi postavi (skili) a pak jsme behal po chmatu kolikraat jen tak a kecal z lidma co potkal...8-) nerikam ze jsem nekilil taky ale ne furt...
# 30.9.2008 22.59
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
O tom kecani nevim moc se tam z nikym pokecat neda.... Jen ze starsima hracema a ty uz skoro vsichni skoncily.
# 30.9.2008 23.00
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
KOKOTENE ! TY PICO :D ahoj :D
Je to pravý aspoň podľa icq :D stále ho tam mám pod týmto :D ešte mu napíšem či to je on :D



chiquitka: vidim nejaky slovno na P ale nemuzu ho precist :evil:
# 1.10.2008 7.19
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Čus Kokotene, vítej back :-P
# 1.10.2008 10.19
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Zdarec palec aneb old school

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.