Chmatákov online


Fórum – účet Terinečka

Fórum » Archiv » účet Terinečka [zamknuto]

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Prosím o smazání tohoto účtu. Zjistil na tonto účet heslo "hráč" jménem LOVEC a krade mi z něj věci, které se mu hodí, a proto prosím o smazání tohoto účtu, sice nerada, ale když se nedá změnit heslo tak je mi tento účet k ničemu když mi tam leze. K heslu se dostal mou "chybou" , psala jsem si s ním a omylem jsem mu v textu napsala heslo(mé číslo) a nevím co jsem mu udělala, že mi bere ty věci když už ví to heslo. Tak prosím o smazání účtu Terinečka..Díky moc, když Vám heslo napíšu ( myslím Medvědovi ) ještě jednou Díky:'(
# 28.9.2008 9.24
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Takže teď už mi zbývá si počkat na novou verzi že?
# 28.9.2008 10.03
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Jo asi jo
/Ale řikám zašli peníze a možná ti změní heslo/ ...
# 28.9.2008 10.03
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
:'(:'( ráda bych, ale potřebovala bych to vědět na 100%
# 28.9.2008 10.12
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Tak se zeptaj správce
# 28.9.2008 10.15
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No, zkus poprosit Medvěda, ale asi ti napíše, že sis měla dávat pozor..
# 28.9.2008 10.16
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
JJ byla to moje vina a teď za ni ponesu násladky mno :(
# 28.9.2008 10.22
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak aspoň poznáš kámoše ;)
# 28.9.2008 10.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
I to se stává, život je krutej boužel, ale nějaký heslo na hru není tak důležitý...;-)
# 28.9.2008 10.30
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
JO to je pravda, ale i tak jsem si tu našla spoustu opravdových kamarádu...Díky za to
# 28.9.2008 10.33
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
kolikrat sme tu rikali, at nikomu nedavate svoje heslo... uznavam, ze v tomto pripade to sice bylo nahodou, ale musite si davat pozor co pisete

nevim, jak to presne bude s prechodem na novou verzi - jestli bude wipe nebo ne.. nekdo rika, ze ne.. ja osobne bych pro wipe byla a to vzhledem nejen k tomuhle duvodu - aby zmizely verejnaky a zacinalo se proste odznova

prozatim
lock
# 28.9.2008 11.11
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » účet Terinečka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.