Chmatákov online


Fórum – účet Terinečka

Fórum » Archiv » účet Terinečka [zamknuto]

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Prosím o smazání tohoto účtu. Zjistil na tonto účet heslo "hráč" jménem LOVEC a krade mi z něj věci, které se mu hodí, a proto prosím o smazání tohoto účtu, sice nerada, ale když se nedá změnit heslo tak je mi tento účet k ničemu když mi tam leze. K heslu se dostal mou "chybou" , psala jsem si s ním a omylem jsem mu v textu napsala heslo(mé číslo) a nevím co jsem mu udělala, že mi bere ty věci když už ví to heslo. Tak prosím o smazání účtu Terinečka..Díky moc, když Vám heslo napíšu ( myslím Medvědovi ) ještě jednou Díky:'(
# 28.9.2008 9.24
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2

Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
No jo no..někteří lidi sou takový,že berou lidem věci,protože si na ně neumí vidělat nebo na ně nemají to je případ lovce..
Ale možná kdybys zaslalas nějaký pěníze tak by ti to heslo změnily.
# 28.9.2008 9.27
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Díky moc za radu, ale bohužel nevím jestli bych chtěla ještě pokračovat, jelikož toto mě celkem dost naštvalo, no né celkem , ale dost prostě
# 28.9.2008 9.38
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nj... Svět je krutý a LOVEC je debil.
Bohudík...
Btw proč se vydáváš za babu? :-)
# 28.9.2008 9.42
Áj níd mór drags! :idea:
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Co ty víš ...
... Možná je
# 28.9.2008 9.43
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Proč? Protože jsem...jednoduché ne? Tuto hru hraju já nebo brácha...střídáme se, ale já znám lovce tak jsem to tu napsala já...
# 28.9.2008 9.43
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Turrkis: Ale... Co víš ty?
Stačí si zkontrolovat pár věci a vím přesně o koho de... A pak jediná (s prominutím) baba je tu čikita :-)

Terinečka: Aha, tak to s tím bráchou mě přesvědčilo ;-)
# 28.9.2008 9.44
Áj níd mór drags! :idea:
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Nevím jak to sice myslíš, ale je to tak.(že doopravdy jsem holka), ale o to tu nejde, chtěla jsem vyřešit ten můj příspěvek.
# 28.9.2008 9.48
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
No, ono je to v podstatě dořešeno :-)
Máme další veřejňák...
# 28.9.2008 9.49
Áj níd mór drags! :idea:
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Neboj k tomuto snad nedojde i když heslo ví 2 lidi, tak se pokusím tomu zabránit a raději ho smazat
# 28.9.2008 9.52
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
...No jo za chyby se platí
.... Neměla si mu to "omylem" psát ....
# 28.9.2008 9.52
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
A eště k tomu lovcovi.:)
# 28.9.2008 9.54
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Myslel jsem si, že jsi Vladdis lol a je to docela smůla.. a Turkis, nemusíš se opičit po Jirkovi s psaním na začátku těch teček 3-( piš si ratši ty /tvoje/
# 28.9.2008 9.55
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Doporučoval bych všechny věci věnovát kamarádům, nebo jsi je někam dočasně přendat... Pokud ještě nějáké máš :-)
# 28.9.2008 9.56
Áj níd mór drags! :idea:
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
JJ jenom že, ono to je komplikovanější já mu nenapsala to heslo já mu jenom něco napsala a ono to napsané slovo je i heslo nenapadlo mě, že to může pužít
# 28.9.2008 9.56
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Já na old měl těžký heslo z zoilem tak sem ho měl uložený v pc a vždy kopiroval a někdy my to taky ulítlo,že sem to skopiroval do hry a nikdo na to nedošel:-D //
# 28.9.2008 10.00
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » účet Terinečka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.