Chmatákov online


Fórum – pocit při hraní chmatákova

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » pocit při hraní chmatákova

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Určitě jste měli někdy dobrý pocit z chmatákova že ho hrajete. Mylsím to tak že jste ho hráli rádi s radostí a určitě jste u toho poslouchali i hudbu.

Ja to zažil také a bylo to před rokem a trvalo to asi 4 měsíce.
Chodil jsme k babičce, tam jsem měl klid a hrál jsem si ho. vždycky jsem si hodil gmouse a psál domácí úkol a měl jsem z chmatákova dobrej pocit.
byl jsem spokojený,prostě nevím jak to popsat. ty večery ve chmatu bylo žůžo. ale teď už to není ono a nevím proč. Asi proto že ti ,kteří po večerech seděli smenou na chmatu a bavili se na těžbě že už nehrajou. Např. John,vlnas a plno dalších.
Je mi to hrozně líto a snad to v nové verzi bude tak jak před tím rokem.

Taky jsem rád seděl po škole ve škole na počítačích a hrál tam chmatákov zatím co se ostatní třídy učili.
Vždycky jak zazvonilo celá naše třída letěla na pc a potom jsme tam byly do 4 hodin.
ty zimní odpoledne ve škole taky dobrý pocit. hudba naplno a hraní.
Ale teď? Kde ty časy jsou. jedinní kdo teď běhá na pc jdou primáni kteří hrajou club penguin.
a je mi to líto moc líto. Doufám že gizmo tu verzi udělá dobrou aby se to vrátilo do starých kolejích?

1. Taky jsi měli takový pocit? Vypiš nám ho zde.

2. jakou hudbu si při chmatákovu v té době rád poslouchal?

ja poslouchal http://uk.youtube.com/watch?v=Rt46loppSyU&feature=related



Naposledy upraveno: 2.9.2008 15.05

# 2.9.2008 15.01
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
  • měli jste někdy takový pocit
  • ano14 hlasů, 88 %88 %
  • nikdy a lituju toho1 hlas, 6 %6 %
  • nikdy a nelituju toho1 hlas, 6 %6 %
  • Celkem 16 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

CiBy36
uživatel
SZ
Pocity při prvnim půl roku hraní (Začátek prázdnin 2005) jsou nepopsatelné... To byla chmatáskovská-virtuální rodina... Prostě fakt super zážitky, i když jsme se tam valili s CPS, tak jsme se měli všichni rádi :'( Prostě chmatákov je v dnešní době o ničem, není to vývojem... je to váma, kreténama...
# 2.9.2008 20.13
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
To co bylo,už nikdy nebude !! To co bylo,nejde vrátit !! Měl jsem to rád..Dny co jsme spolu hrávaly..!! Večery co jsme AFKoval ;-):D:D:D;-) Stará verze jako něco,na co nejde zapomenout !! Vraťe mi Samíka a starou verzy a budu vám líbat i prd*l ;-):D:D:D;-)
# 2.9.2008 20.19
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

CiBy36:Pocity při prvnim půl roku hraní (Začátek prázdnin 2005) jsou nepopsatelné... To byla chmatáskovská-virtuální rodina... Prostě fakt super zážitky, i když jsme se tam valili s CPS, tak jsme se měli všichni rádi :'( Prostě chmatákov je v dnešní době o ničem, není to vývojem... je to váma, kreténama...


Čo dodať... K tomu že sme sa mali radi dodám len toľko, že večšina sme neboli buzeranti:-P Ale inak má pravdu...
# 2.9.2008 20.24
 
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
no já mám jen dobrej pocit u killingu :-[
# 2.9.2008 21.12
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Retrouš
uživatel
Ve hře: Uz nehraju
SZ Skype
Aspire:Ano ja si na to pamatuji.Byl jsme i člen DD(Tehdy za účet Retro men).Bylo to vyborne na rubu se v poklidu mohlo tezit sranda byla i u rybarny kdyz tam bylo par rozumnych lidi co chytaly ryby povídaly si různé vtipy proste pohoda no.....Nebylo to tam jako ted ze kdyz se tam ukradla ryba(v minule verzy)tak se jen slusne domluvily a hraly dal ne jako v soucasne verzy a nakonci minule verze ze kdyz mu ukradly rybu hnedka si zacaly nadavat(cur///,kok//,atd....)Proste byla to větší sranda....:(
# 3.9.2008 7.07
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Já hrál tak 4 měsíce tu poctivou starou..to bylo ještě když ses vpoho logl bez VIP ,ale vyhazovalo te to mezi lokacema :)
Jinak si pamatuju když už měl být konec starý tak jeden typan nam dal penize a lovecky a vsechno a sli sme killit..je i video:
http://www.youtube.com/watch?v=b1z9Dee_4Ik&feature=related
# 3.9.2008 7.12
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Teraz pocity mám rôzne , tento chmat má vôbec nebaví pretože je to len o killení , dúfam že nový chmat prinesie viacej radostí... ale komunita ľudí sa nikdy nezmení.

Najlepšia bola verzia keď som začínal , ľudia ako night_slayer , jurobezmena , sam , ciby , drlik , psycho , a veľa ďalších boli normálny ľudia ktorý to hrali pre zábavu a nie pre killing.

Toť môj názor.
# 3.9.2008 14.13
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Warrior FoR GlorY
uživatel
Obrázek
Ve hře: WarrioR for VY
SZ ICQ Skype Web
Mě pocit hry přináši killeni :( Sice ja wim ze na to nejste ale v OLD prostě Super Nezapomenutelny udalosti jak R€sp€cT a !$ock€r$! roznasi v baru LAMY z Chmatparty (BajoOo Pietroo CoRteX pak jeste Martin atd..) vcetne z CHBI a to jsme byli jen 3 nekdy aj vic ale to nas bylo max 5. Nejvice jsem killil s mejma ucitelama Chmatu jako pro Killeni a to byli MethAxiS a Palanda(Pett taky ale ten me ucil nacitat lekarny ale taky mu dekuju protoze lekarny nacitat na 15 HP neumi tak kazdy nebo skoro nikdo) sice ted Chmat nehrajou ale pred rokem kdyz jsme mel mizerny net tak pro me to byl zazitek jako svine.Treba okamzik kdyz jsem mel nejlepsi pro me tehdy zbran loveckou brokovnici kterou sem si vykilli z reka a pucil jsem ji Palovi a on ji hodil na stul a ona se bugla mel jsem vztek ale zase nadruhou stranu radost protoze s tema klukama nas nikdo nedaval a to jsem mel v ruce sniperku.Vim ze se to nevrati ale kdyby se to vratilo tak si myslim ze kamosi a ostatni Playeri By dekovali Gizmovi jako svine myslim ze bysme se schodli na tom ze jak Gizmo chce zpustit 2 verze najednou tak ze by jela uplne tak nejnovejsi a OLD protoze to bylo Mega Super.Newim kdo ma zalohu Sam rika ze neco ma tak jestli by to slo tak rikam jeste jednou ze bysme vam byli vdecny jako svine i kdybych si musel zaplatit VIP jeste jednou stejne bych to hral..

K topicu přináši mi dobře když Killim!BTW:Jak vite ze CoRteX vyhral soutez o best Killera v Chmatu tak to neni pravda kdyby to bylo podle pravdy tak si myslim a dokonce vim ze by to byl BajoOo nebo Palanda(nebo ja) :'(

edit:Nebo ta chvile kdyz Sam na nas vlitl jako CHUJak a my jsme mu zdrhli na ostrovy a on nevedel heslo tak si sehnal heslo a vlitl tam a nas bylo asi 5 a stali jsme na truhle a kosili jsme to do nej a on Dostaval protoze nemohl strilet ale Samik R€Sp€cT ;) :D
# 3.9.2008 14.49
OZBIN - Organizace za BAN IP NATIONSOVI
NationsiVYPADNI Z Chmatu
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Líbí se mi když píšeš o "roznášení lam z chmatparty" a v podpisu máš Chmatparta leader.xD je to jen slovíčkaření ale taky dobrý:)
# 3.9.2008 15.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
KEr... To je prostě Vladdis :-| Ten už s Chmatpartou není 3-(
# 3.9.2008 15.04
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Robben ja chcem podotknúť že chmatparta nebola :D vtedy bol len respect a sockers a ja som sa priklonil k respectu a až potom keď tieto bitvy skončili tak som založil chmatpartu :D
# 3.9.2008 15.04
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Warrior FoR GlorY
uživatel
Obrázek
Ve hře: WarrioR for VY
SZ ICQ Skype Web
OMG ale kdyz jsem hral ja tak Byli jsme prote vam LAMS Z CHP a CHBI Sry fabOS ale ty si nehral
# 3.9.2008 15.07
OZBIN - Organizace za BAN IP NATIONSOVI
NationsiVYPADNI Z Chmatu
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Tak ti chvíle byly naprosto nejlepší,ale to už byl skoro konec.Hrál jsem již dříve a to bylo uplně nejlepší to se psal rok 2005,a bavilo mě i když jsem těžil zbíječkou :).Jsem skillil remdu i bojovníka z radosí.A vneposlední době mě bavilo když jsme učil Robbena načítat leky to jsme se u toho oba nasmály :).Nepopsatelné chvíle!3-(
# 3.9.2008 15.08
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

Warrior FoR GlorY:edit:Nebo ta chvile kdyz Sam na nas vlitl jako CHUJak a my jsme mu zdrhli na ostrovy a on nevedel heslo tak si sehnal heslo a vlitl tam a nas bylo asi 5 a stali jsme na truhle a kosili jsme to do nej a on Dostaval protoze nemohl strilet ale Samik R€Sp€cT ;) :D


Na to si pametám, bugly ste mi gulometxD
# 3.9.2008 18.11
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
ja mel nekdy pocit že se mi chce na zachod :-D
# 3.9.2008 18.11
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » pocit při hraní chmatákova

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.