Chmatákov online


Fórum – Anti AFK

Fórum » Archiv » Anti AFK [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Gizmo mám pro tebe a ostatní příběh obyčejného hráče bez VIP: Je 10:13 (22:13) a já si spustím chmatakov počkám až zmizí tabulka o gizmovi atd. a napíšu jméno "list" napíšu heslo a kliknu na "ŘIHLÁSIT"a napiše mi to SERVER JE PLNÝ ... "!!

Neví jestli to je AFKářema nebo serverem ale štve mě že člověk bez VIP se tam prostě nedostane a to většinou jen kvůli AFKářum. Tak jestli by prosím nešel dát ten program proti AFKářum už niní.

ps: nevim proč ale napsal jsem to s háčkama a čárkama:-).
# 30.8.2008 22.21
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
aspon to ze ten komp ma vice rozumu nez ty lol:-P
# 1.9.2008 16.28
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
[ReSa]R!X
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Takže to co řikal sam ote fronte toby bylo vpohode že by vám server preba nspsal jste 184 v pořadí :D a po 184 by se vám to nalognulo :D např. :-P
# 1.9.2008 16.33
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
resa r!x ja osobne bych to bral ale bylo by to takhle kdyzbyste nezmackl behem 10sec. prihlasit tak by vas to pak hodilo zase na konec fronty a pustilo toho za vama a zase kdybyste mackal neustale v pravidelnych intervalech tak by te to po 3 pokusech vratilo na konec fronty (kvuli autoklikum)
# 1.9.2008 16.38
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Majesty666
uživatel
Obrázek
Ve hře: Že by Majesty123 :-D
SZ ICQ
ATLAN :Gizmo mám pro tebe a ostatní příběh obyčejného hráče bez VIP: Je 10:13 (22:13) a já si spustím chmatakov počkám až zmizí tabulka o gizmovi atd. a napíšu jméno "list" napíšu heslo a kliknu na "ŘIHLÁSIT"a napiše mi to SERVER JE PLNÝ ... "!!


Nebude to tim že tam "ŘIHLÁSIT" vubec neni ??3-(
# 1.9.2008 19.45
[img][/img]
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Majesty: Děláš jak kdyby si nikdy neudělal chybu 3-(
# 1.9.2008 20.03
Obrázek Obrázek Obrázek
Majesty666
uživatel
Obrázek
Ve hře: Že by Majesty123 :-D
SZ ICQ

honza44:Majesty: Děláš jak kdyby si nikdy neudělal chybu 3-(



Jo delam ale vis jak sranda xD
# 1.9.2008 20.06
[img][/img]
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Majesty: Mě to moc vtipný nepřišlo..
# 1.9.2008 20.07
Obrázek Obrázek Obrázek
NEO RX375
uživatel
SZ Mail
Nwm jestli to tu bylo nečetl jsem příspěvky ale je to dobrý nápad ylo by třeba na místě aby to vykoplo každého kdo delší dobu není aktivní (5-10min)xD
# 1.9.2008 20.34
Obrázek
www.porse.cz/Knight_Online_download_3102.html Vynikající hra:-)
[url]www.knightonlineworld.com[/url]registrace do hry
Co voda to potok. Co Karus to kokot
Scorpio
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scorpio
SZ Mail
Jj to je pravda aspon by to vyhodilo ty co nechaj Chmat zaplej kdyz dou do skoly bych dal tech 10 min. bo musis obcas na vecko A pod. Je totiz pravda ze to by se nemelo kdyz nejsi dlouho u pc tak nemas na Chmatu co delat. A autoklikare ve hre normalne killovat a je to jedno kde je to a kdo je to. Alespon se tak uvolni misto pro jine. Je to blby kdyz mas po dlouhe dobe cas si zahrat a mas plnej server, ale co chces delat? Kdyby system vyhodil AFKa, fajn ale stejne by misto nej logl nekdo jinej. Si vyber B-)
# 1.9.2008 20.54
Zjistilo se že slzy Chucka Norrise by mohly léčit rakovinu. Problém je v tom že Chuck nikdy nepláče.
...PiXeE...
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no komu by to prislo vtipne protoze kazdej neni dokonalej
# 1.9.2008 20.57
Obrázek
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Mám řešení
1.Kup si VIP
2.Přečti si knihu "Drž hubu" kapitola 3.,žalm 8. "Drž hubu" :D
# 1.9.2008 21.15
Obrázek
Michal Wojnar
uživatel
Obrázek
SZ
hej vy se máte ani sem nevěděl že se můžu na chmat přihlásit v 1:00 hodin ráno :-D
# 4.9.2008 16.33
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
a proc bys nemohl? nekdo to tu snad zakazuje? :-O3-(
# 4.9.2008 16.46
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
já taky běžně chodím na chmat v 1 ráno když mám čas nebo když se vzbudím ale jinak příjdu ze školy a dám si clicker na přihlašování pujdu ven příjdu a už sem na chmatu:D nebo si to co chvili kontrolovat a dívat se na telku.
# 4.9.2008 16.51
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
bejt tebou, nevytahovala bych se, ze pouzivam clicker...
# 4.9.2008 17.00
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Anti AFK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.