Chmatákov online


Fórum – Anti AFK

Fórum » Archiv » Anti AFK [zamknuto]

atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
Gizmo mám pro tebe a ostatní příběh obyčejného hráče bez VIP: Je 10:13 (22:13) a já si spustím chmatakov počkám až zmizí tabulka o gizmovi atd. a napíšu jméno "list" napíšu heslo a kliknu na "ŘIHLÁSIT"a napiše mi to SERVER JE PLNÝ ... "!!

Neví jestli to je AFKářema nebo serverem ale štve mě že člověk bez VIP se tam prostě nedostane a to většinou jen kvůli AFKářum. Tak jestli by prosím nešel dát ten program proti AFKářum už niní.

ps: nevim proč ale napsal jsem to s háčkama a čárkama:-).
# 30.8.2008 22.21
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
kurva si myslíš že giz ma prachy na platenie serveru ? keby si prispel 20000 tak máš server kde by si sa dostal furt.
# 30.8.2008 22.25
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Fronta by bola good...
# 30.8.2008 22.29
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype

Bajo:kurva si myslíš že giz ma prachy na platenie serveru ? keby si prispel 20000 tak máš server kde by si sa dostal furt.


ja mluvim o AFK pablbe a ne o velikosti serveru bez AFK by ses pripojil pomalu uz v 21:00 hod.

same nejak jsem nepochopil souvislost o fronte.
# 30.8.2008 22.30
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
njn neni to pro extrra moc lidi a hraou to lidi z celeho sveta...;-)8-)
# 30.8.2008 22.32
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Lidi neřešte AFK... ikdyby ste měli dobrej nápad(a že jich pár bylo), s gizmem to beztak nehne...
# 30.8.2008 22.35
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Protože vím jaký záměr má gizmo se "starou" verzí (nynějším testem) tak vím že tam by neopravil ani přihlášení (kdyby se přihlašovat nedalo) takže prosím moderátora o lock..
PS: počkej si na novou verzi..
# 30.8.2008 22.38
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
cekam jako kkt uz pul roku abych si zahral dobrou noc:-D.
# 30.8.2008 23.08
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Sam:To som už navrhoval ale nepamätám si ako to dopadlo:-P
# 31.8.2008 9.33
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Vítej na chmatu.
Lock
# 31.8.2008 9.40
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
to mas pravdu keby neboli afkari tak kazdy moze lognut us o 21:00
# 31.8.2008 10.58
Obrázek
pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
ja nevim co to tak resite ja si pridu ve  č v noci lognuse zahrajuis a du spat chmat nechám jestli se to muze ale afk nejsem
# 31.8.2008 12.23
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není
AfroEx
uživatel
Obrázek
Ve hře: moji kmaosi vedia kdo sem
SZ Mail
atlan tak to udelej jako ja a majesty prihlas se na chmat o 1:00 rano a muzes si zahrat treba aj trochu rozmislat ne??
# 31.8.2008 13.15
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
pepa: to bys nemel.. kdyz nejsem u kompu a nehrajes aktivne, mel by ses odlognout a dat sanci tem, co skutecne hrat chteji :-)
# 31.8.2008 13.43
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
pepa top je prave AFKERENI vis kvuli takovejm jako ty jsem zalozil tento topick na old verzy jsem se v 5:55 pripojil v 7:30 odlogl, v 21:00 pripojil a v 22:00 odlogl ale to ted nefungfuje
# 31.8.2008 14.23
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
no ja sem to udelal jenom jednou a nakonec to bilo k nicemu protoze sem po peti minutach vipnul komp tak tao delal jako vsiciostani v jednu pridu hraju do 5 a du spat
# 31.8.2008 14.52
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Anti AFK [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.