Chmatákov online


Fórum – Správce 2

Fórum » Archiv » Správce 2 [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Prosím správce 2,aby mi vrátil mojí zbraň o,kterou jsem přišel když nás hodil do nápravného zařízení !! Je to pro mě moc těžké vydělat a koupit si tak drahou zbraň a jen proto mu to připomínám..Jinak bych ani necekl ;-) Prosim vás pane GM,vraťte mi ji..Děkuji předem ;-)
# 20.8.2008 17.17
 

Stránky: 1 2 3

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Přišel novej GM a dělá machra? Prosímtě, každej normální člověk ví, že tahle hra je blbost, a plno lidí čekají na novou verzi. Už se těšim na new, kde prej GM bude jen chmat. a Gizmo. Ty jako GM nemůžeš dopustit aby tě hráči přechytračili, pak si s tebe udělaj novýho Sama.
# 20.8.2008 20.00
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Správce 2
uživatel
SZ
Kazdej normalni clovek mozna vi, ze tahle hra je blbost, ale jen par z nich se snazi hru udrzet na unosne urovni, coz bych rekl se vzhledem k pravidlum dari... A jestli se tesis na novou verzi proto, ze tam u GM budes mit jen svyho kamarada chmatmastera, nepatris k tem normalnim. Opet rikam, ze chyba byla na MOJI strane, tudiz jsem ji napravil, kdyby se to samy stalo napriklad zrovna tobe, vsadim se ze tady otravujes od rana do vecera at ti to vratim... takze ticho, hled si svy prace a ja si budu hledet svy.
# 20.8.2008 20.06
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Mě je u týhle hry(verze), celkem jedno, co se vní děje, klidně bych měl i ban. My jako modi. se snažíme udržovat fórko, takže tady prosim nikoho neurážej, když nevíš jak pracujeme. Chmatmaster neni můj kamarád, ale imho umí přemejšlet, a určitě bych se sním nehádal jak stebou.

Prosim už nereaguj na můj post.
# 20.8.2008 20.08
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Správce 2
uživatel
SZ
Reagovat budu, ponevadz mi vadi tohle bezduchy kecani. Ano, ja nevim jak pracujete, ale taky jsem proti vasi praci nic spatnyho nerekl, kdezto ty ses vetrel mezi moji konverzaci s zopeiem a nasledne i s martym. A ta "urazka" mirena na martyho se vubec netykala fora nebo vasi funkce, takze si nemel duvod zasahovat. A to ani nemluvim o tom, ze jsi u toho nedopatreni s killenim nebyl...
# 20.8.2008 20.26
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

Narayenko:Ty jako GM nemůžeš dopustit aby tě hráči přechytračili, pak si s tebe udělaj novýho Sama.


Dlhšie si všímam tieto tvoje narážky... Myslím, že vieš kokot o tom ako som GM-koval! Ak sa ti nepáči, že som ľuďom aj vyhovel tak sa do toho prosímťa nejeb! Ty nevieš asi ani holý kokot z toho, čo sa dialo v starej - in game! Nie tu na fóre! A keď už tí ľudia prechitráčili mňa, ako si poznamenal, tak Daddy to uviedol na správnu mieru! Je pravda, že ludia odomňa dostávali aj to dobré ale dostávali to za niečo. Sám Robben si musel svoje bany odpracovať! (on je dobrý príklad...)
Neviem, či si hral starú a je mi to jedno ale výhody a nevýhody nemal odomňa nikto! Snáď len CHBI...



Naposledy upraveno: 20.8.2008 20.29

# 20.8.2008 20.28
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
To, že mu tu zbraň vrátil bylo naprosto v pořádku. Neprávem ho potrestal - uznal chybu - odčinil. Kdo s tím má problém?
# 20.8.2008 20.29
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
Správce2: blbeček si tu akurát ty a svoje Ego si rieš niekde inde nikto nieje zvedavý na tvoje namyslené poznámky , je mi totálne u riti či si správca alebo hovno proste keď si raz debil ktorý sa hrá na velkého správcu tak nič ineé ako sračky na tvoju osobu odomňa nebudeš počuť...

PS: Zopei neposielaj mi svoje uplakané PMky



Naposledy upraveno: 20.8.2008 20.40

# 20.8.2008 20.37
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Radši řeknu že máte pravdu, nebudu tu totiž řešit tuhle nesmyslnou hádku.;-)
# 20.8.2008 20.38
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ale len si bojuj za svoje, aspoň bude srandaxD
# 20.8.2008 20.39
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Nene, vy to myslíte moc vážně, nechci mít nějakej postih :D.
# 20.8.2008 20.42
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Správce 2
uživatel
SZ
marty: Ja nezacal z niceho nic sproste nadavat aniz bych vedel o co go. Ty ses ocividne hoodne pretazenej, protoze zdravej clovek by se takhle rozhodne chovat nemel. OK, kdyz ses takovej svetaznalej, tak mi povez, co na ty veci jsem udelal spatne? To, ze jsem po svy chybe napravil to co jsem udelal? Ma se snad podle tebe chovat spravny spravce jako naprosty hovado, ktery ani nedokaze uznat svou chybu?

Jo a az budes odpovidat, snaz se udrzet na hranici jedne, dvou nadavek, jeste neni 22:00. ;)

Naray: Ja se jen snazim objasnit vam dvoum blbeckum jak se to ve skutecnosti stalo a proc neni spravny, abyste do me ryli ;)
# 20.8.2008 20.44
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Takže, ty z jednoho postu soudíš že sem blbeček ? To kdyby dělal každej, tak nevim co seš pro mě ty :).

Jinak k tomu správcovství sem se nechtěl vracet, ale když si to už nakousl. Když tohle uděláš 5x, 6x, tak si na to lidi zvyknou, a budou přemlouvat čím dál tím víc.
# 20.8.2008 20.47
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
22:00 už možeš akurát tak ísť spať , proste si sa nechal ukecať ich trápnymi plačlivými kecmi keď si mu raz tu zbran nechcel dať tým to hasne si Gm máš mať svoju autoritu a nie sa nechať uprosiť ako najväčšia socka ale Gmkuj ako chceš v podstate je mi to jedno myslím si že s týmto mám dosť skúseností ako člen aj veliteľ CH.B.I. atď čiže takýchto malých debilkov som odpaloval každý deň desiatky čo len plakali ale pritom predtým killovali atď
# 20.8.2008 20.48
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Správce 2
uživatel
SZ
2 blbecek: jestli ti v hlave uvizlo jen tohle, muzu te ujistit ze to neni jen z jednoho postu, vsimam si jak se chovas. Ale zrovna tohle nebyl zamer ty posledni vety, no coz...

2 spravcovstvi: Nejde o to, ze me premlouval, ale o to, ze jsem si az po urcity dobe vsiml, ze jsem udelal chybu (UZ POTRETI:evil:kez by to stacilo napsat jednou:'(), kdyz me nekdo premlouva at mu dam xxx je neco jinyho, nez kdyz me nekdo premlouva, abych mu vratil to co jsem mu nepravem vzal. snad uz to pochopis. snad.

marty: prace CHBI/GM/kdovi ceho jeste/ nespociva jen v odpalovani lidi ;)
a vraceni ty zbrane mi na autorite neubere, spis naopak... ale to proste clovek jako ty nemuze pochopit.
# 20.8.2008 20.52
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Už sa nehádajte lebo Vám dám všetkým warning a bude pokoj:-D
# 20.8.2008 21.00

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Správce 2 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.