Chmatákov online


Fórum – Správce 2

Fórum » Archiv » Správce 2 [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Prosím správce 2,aby mi vrátil mojí zbraň o,kterou jsem přišel když nás hodil do nápravného zařízení !! Je to pro mě moc těžké vydělat a koupit si tak drahou zbraň a jen proto mu to připomínám..Jinak bych ani necekl ;-) Prosim vás pane GM,vraťte mi ji..Děkuji předem ;-)
# 20.8.2008 17.17
 

Stránky: 1 2 3

Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
a jakou broku za 900chk? lol
# 20.8.2008 17.18
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
mali ste tam ešte ostat nemal by si mať na ňu právo ...
# 20.8.2008 17.18
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
;-) Bílej..Nejsem bohatej jako vy..Já na ten bílej vydělával dlouho,a proto bych ho chtěl z5 :-( Tak vám velice děkuju pane GM..Místo kulasu jen posměšek a nadávky !! To je přístup jak k němcovi !! Kur*a to mě se*e !! Nic neudělám..Do nápraváku jdeme za nic a pak mě poděláte o bílej a vymluváte se že nemáte nic lepšího než loveckou broku ?? Takoví přístup je trochu ubohý na GMko !!

Já se jen směji :D;-) Mění se hráči ve hře ((k horšímu)),stejně tak i GMka ;-) ""ROFL""
# 20.8.2008 17.19
 
MaXiMus..
uživatel
Ve hře: MaXiMus , Dark Angelus
SZ ICQ Skype
Lol to se mi taky stalo ze sem nevine do napravaku GM mi vzal bilej ale pak mi ho vratil kdyz sem tam byl nevine prece me nebude okradat GM co by to bylo zahru kdyby GM okradali lidi... lol
# 20.8.2008 17.41
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype

MaXiMus..:Lol to se mi taky stalo ze sem nevine do napravaku GM mi vzal bilej ale pak mi ho vratil kdyz sem tam byl nevine prece me nebude okradat GM co by to bylo zahru kdyby GM okradali lidi... lol


Néé asi..Nejvíc mě naštvalo to že řekl že mi jinou zbraň nedá než-li loveckou broku..Ale proč ?? Vždyť jsem vám nic neudělal pane GM !!
# 20.8.2008 17.44
 
Správce 2
uživatel
SZ
1) nenadaval jsem
2) nevedel jsem ze se tam killit muze, driv se nemohlo
3) daval jsem ti nahradni zran s tim, ze bilou nedostanes, nechtels, tak mas smulu... predstavuj si treba, ze te nekdo killnul a vzal ji.

jo a spravce 2 neni jen muj, maji ho i ostatni GM.
# 20.8.2008 17.44
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
No jasný..Vám by se snad líbilo kdybych vás kilnul a vzal vám bílej a pak bych vás chtěl ukojit loveckou ?? NE..Určitě ne...Tak si ho nechte,když nemáte svůj..Když vám to teda udělá radost..Dělal jste si ze mě srandu přede všema...Jste suprový správce to se musí nechat...:-(:-(

Je jedno kdo za ně hraje všechno..Jsou tam GM práva a neni přece prblém si o ten bílej napsat a dát mi ho !!



Naposledy upraveno: 20.8.2008 17.48

# 20.8.2008 17.47
 
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Správce 2: Chtěl bych se zeptat na jak dlouho mam ban ip? kdy dostnu unban? když jsem o tom psal Gizmovi npasal mi ať se domluvim s Gm. děkuji
# 20.8.2008 17.47
 
BaRd
uživatel
Obrázek
SZ Mail
správce já bych mu ho vrátil ten bílý
# 20.8.2008 18.10
Obrázek
Obrázek
GM
uživatel
Obrázek
SZ Mail Jabber Skype Web
já bych mu to taky vrátil
# 20.8.2008 18.14
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
GM a Bard:Kebyže nieste tí istý tak nič nehovorím...
# 20.8.2008 18.16
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Já bych jen chtěl vědět proč mi ho nechce vrátit !! Sám se přuznal že udělal chybu,tak proč mi ho nevrátit,když se na rube může kilit ?? :evil::evil: !! Jak řikám,na ten bílí jsem šetřim hodně dlouho,byl bych moc rád pane správce 2/ pane GM ,aby jste mi ho vrátil :'(
# 20.8.2008 18.17
 
Správce 2
uživatel
SZ
Dobre, dam ti ji..
Pro ty, kdo to chteli: Az vas killne, nechodte si stezovat.
# 20.8.2008 18.21
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
totálne sračky , nepevná ruka GMka ktorý sa nechá ľahko ukecať od každého sráča no proste hnus už len kvôli tomuto sa to neoplatí hrať ...
# 20.8.2008 19.49
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Správce 2
uživatel
SZ
Nemel jsem naladu hadat se s nim a ani nemam naladu cist nejaky blbosti od pitomyho moda, tak si to laskave nech pro sebe. chyba byla na moji strane, tak jsem mu to vratil. a jestli se ti hra nezda hodna tve osoby, udelej nam laskavost a prestan spinit i forum.
# 20.8.2008 19.57
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Správce 2 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.