Chmatákov online


Fórum – Skin čerta

Fórum » Archiv » Skin čerta [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo psal, že skin čerta je zakázaný a že ho má někdo omylem, zde uvádím screen jednoho hajzla co do mě šel :D ( když jsem si lovil chmatopíra). Na screenu jde vidět nick i skin.

http://img365.imageshack.us/img365/3595/ertnv0.jpg


Prosím o odebrání skinu :D

a sakra kdyby se o to někdo postaral :D

Gizmo:hamster: když lidi příspívaj, mají povinnost znát pravidla. Přispěl, takže je určitě četl. Navíc skin mikuláše dostat nemůže a pokud má někdo čerta, tak ho má omylem.

A že to není spravedlivé? Je to naprosto spravedlivé - porušil pravidla? Ano. Co podle pravidel následuje? ... Takže já se jen řídím pravidly. Vaše demence je tak ubohá, že už ani nechápete, k čemu ta pravidla jsou.



Naposledy upraveno: 3.8.2008 21.42

# 3.8.2008 15.36
 

Stránky: 1 2

MAK_obnova2
uživatel
SZ
No, ono až bude mít miky čas sundá i chmakuzu a z webu ( v menu) sundá CHBI chmakuzu a CHSRO
# 3.8.2008 21.39
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Děkovat mi nemusíš,protože já sem budu psát do tý chvíle než jsem nedá někdo LOCK !! A je to jen moje věc,jestly jsem budu psát nebo nie !! Řikal jsem už 2x že mi ho Gizmo schválil a JESTLY BUDE CHTÍT ABYCH HO SUNDAL,TAK HO KUA SUNDÁM...Teď už mě začínáš štvát..Primitive...N*ser se do toho co je mezi mnou,skinem,a Gizmem !!

V tom případě si ho rád změním !
# 3.8.2008 21.40
 
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Tak si dej jinej skin..ať je klid..máš tu na výběr toliik pěkných skinů.;-)
# 3.8.2008 21.41
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Za další hádky budou %.
O blbostech v téhle sekci jsem snad psal dost janě, nebo ne?
# 3.8.2008 21.42
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
OK...Takže bez hádek..Prosím nějakého správce o změnu skinu !! Kdyby to teda šlo a a pokud stim Gizmo bude souhlasit..Mám schválený skin IP 24 (trestanec) Chtěl bych ho na ůčet Wruit !! Pokud ovšem nesouhlasíte se změnou skinu,necháme si tento !! Děkuji
# 3.8.2008 21.49
 
ludacris8
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nepoviem :D
SZ Mail ICQ Web
jj mas pravu maku on killuje aj s weeddyz na rubu
# 4.8.2008 8.53
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí....
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Skin čerta [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.