Chmatákov online


Fórum – Skin čerta

Fórum » Archiv » Skin čerta [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo psal, že skin čerta je zakázaný a že ho má někdo omylem, zde uvádím screen jednoho hajzla co do mě šel :D ( když jsem si lovil chmatopíra). Na screenu jde vidět nick i skin.

http://img365.imageshack.us/img365/3595/ertnv0.jpg


Prosím o odebrání skinu :D

a sakra kdyby se o to někdo postaral :D

Gizmo:hamster: když lidi příspívaj, mají povinnost znát pravidla. Přispěl, takže je určitě četl. Navíc skin mikuláše dostat nemůže a pokud má někdo čerta, tak ho má omylem.

A že to není spravedlivé? Je to naprosto spravedlivé - porušil pravidla? Ano. Co podle pravidel následuje? ... Takže já se jen řídím pravidly. Vaše demence je tak ubohá, že už ani nechápete, k čemu ta pravidla jsou.



Naposledy upraveno: 3.8.2008 21.42

# 3.8.2008 15.36
 

Stránky: 1 2

lordec
uživatel
SZ Mail
lol on to ma dovloneny no lol
# 3.8.2008 15.59
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
eHM, někde to gizmo psal, že to má omylem v tom případě
# 3.8.2008 16.22
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Nani to žádným omylem !! Přestaň si vymýšlet !! Ten skin má můj brácha na ůčtu Wruit,jestly se to Gizmovi nelíbí,tak nám řekne sám,ale určitě si nebude stěžovat takový s prominutím BLB jako si ty !! Sám jsem z Gizmem mluvil,když mi ten skin dával ještě on !! Pak,jestly že bude Gizmo chtít,tak my si ho klidně změníme !!
# 3.8.2008 16.34
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
nevim zda se mi to jen zda nebo ne ale jako cert mi to moc neprijde
# 3.8.2008 19.24
Já jsem zákon
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
A co by to jako mělo být ?? Sněhulák ?? LOL :twisted:
# 3.8.2008 19.25
 
...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
lol?
co?
lol?:D
ne !
lol?
jo lol aha
# 3.8.2008 19.27
Obrázek
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
to opravdu nevim ale certa mi to opravdu nepripomina
# 3.8.2008 19.32
Já jsem zákon
Dark Smoke
uživatel
Obrázek
SZ

Pohy,cz:to opravdu nevim ale certa mi to opravdu nepripomina


je to čert koukni do galerie a tam je ten skin
# 3.8.2008 19.34
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Zopei: Ty drž hubu. Jednou to Giz říkal, že jsou to skiny na speciální příležitosti stejně jako čert. Jsi jen malej fracek vůbec se na mě neozívej, fakt nemám náladu na malé fracky jako jsi ty...
# 3.8.2008 21.27
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL..Jen bych rád dodal,že ty si ten malí fracek,když se takto vyjadřuješ !! Když se podivám to tvého profilu,tak vydím...Věk: 14 !! Řekl bych že jsi mladší než-li já,tak se laskavě přestaň povyšovat,přestaň mě ty blb*čku urážet a budem O.K. !! Ten skin mi dal sám Gizmo,sám my ho schválil a,když si bude přát,abych si ho sundal,nebo změnil,rád to udělám,ale takový BLB jako si ty mi nebude říkat co mám dělat !! Mě teda ne..!! A jestly se tak chováš doma nebo ke svým kamarádům,tak se tak chovej dál,ale ke mě se tak chovat nebudeš..!! :evil::evil:
# 3.8.2008 21.33
 
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Myslím si ,že má pravdu Zopei.;-)
# 3.8.2008 21.34
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Stop flame!
# 3.8.2008 21.35
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Kdo se tu nad tebe povyšuje ? Jen nesnáším fracky jako ty... Možná jsem jím sám, ale teda od tebe ten posudek brát nebudu.

Nikdo ti neříká co máš dělat, to by tu někdo musel umět číst, a jestli mám přání, aby jsi se nevyjadřoval v mém tématu, mám na to právo.

A on někde říkal, že ho má dotyčný omylem, tak sem píšu kdo ho má ! Tak mlč a nepiš jsem díky...

Tady to máš blbečku

Gizmo:hamster: když lidi příspívaj, mají povinnost znát pravidla. Přispěl, takže je určitě četl. Navíc skin mikuláše dostat nemůže a pokud má někdo čerta, tak ho má omylem.

A že to není spravedlivé? Je to naprosto spravedlivé - porušil pravidla? Ano. Co podle pravidel následuje? ... Takže já se jen řídím pravidly. Vaše demence je tak ubohá, že už ani nechápete, k čemu ta pravidla jsou.



Naposledy upraveno: 3.8.2008 21.42

# 3.8.2008 21.35
 
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Čert je skin pro zvláštní příležitost a skiny pro zvláštní příležitost by neměl mít normální hráč 3-(

Btw: Mak má (doufám :) ) určo pravdu



Naposledy upraveno: 3.8.2008 21.39

# 3.8.2008 21.38
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Sorry za OT
Ale proč pořád mate CHBI?Když už není?asi by vám to měli webmasteři sundat.:-|;-)
# 3.8.2008 21.38
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Skin čerta [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.