Chmatákov online


Fórum – ZCELA NOVÝ CHMATÁKOV

Fórum » Archiv » ZCELA NOVÝ CHMATÁKOV [zamknuto]

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
Takze prave sme se ja a Giz rozhodli vzhledem k tomu ze se vytvari uplne nova verze chmatakova aplikovat vsechny napady a koncepty a vytvorit tak novou verzi chmatakova. nebude to jen zmena systemu hrani ci nove predmety... jina mapa, grafika, prostredi proste UPLNE JINY CHMATAKOV. Vzhledem k tomu ze zaciname jak se rika od 0 bude to trvat dlouho ale ocekavejte super pecku! ;-)

o vyvoji budem pravidelne informovat...

edit: 25.7. - XP neboli zkusennosti: radi bychodm do hry zavedli XP ale ne ve forme jak znate z jinych her. Nabyte XP by se vam stradali az budete mit dost muzete navstivit nejakeho NPC mistra a ten vas nauci za urcity pocet vasich XP nejakou dovednost.. treba utok ze zalohy, presny vystrel, mistrovskou hlaven pusky atd.. melo by jit o zcela novy prvek davajici jeste vetsi variabilitu vasim postavam.

edit: 28.7. - Mame navrzenou mapu Newbie ostrova (dale NBI) jen co nam nekdo udela grafiku hodime do hry a zacneme delat na sklillech vecech atd.. brzy by mohly bejt prvni screeny.


edit: 29.7. - Sepsal sem dohromady skilly, napady, abilitky, predmety atd.. a mam sraz s Gizem, tam zjistime co a jak pude a dame se do prace.
Takze po dnesni schuzce s Gizmem jsme na tom s hlavnimi zmenami takto:
zmena rozliseni, k zivotum a mane pridana jeste energie (kazda akce bude ubirat energii, doplnit pujde potravinami a odpocinkem) zvetsen batoh, choboti budou mit kazdy jinou rychlost, zmena chatu, pokud odlognete behem boje zemrete, zaveden loot kdyz zemre hrac nebo NPC zustane po nem mrtvola a mnoho dalsiho, jedina vec jenz v tuto chvili brzdi praci je grafika jenz se nam tezce nedostava...


edit: 31.7. - navrh noveho batohu a menu postavy:
http://img165.imageshack.us/img165/2517/chmatvn6.png

edit: 1.8. - udelal sem NEKOLIK navrhu pro batohy a statbary byl bych rad kdyz se vam fantasy nezamlouva aby ste si vybrali z techto. Vzdy PRVNI statbar a DRUHY batoh (priklad chmatmaster - 3 / 1)
img410.imageshack.us/img410/9527/statbaryze1.jpg

edit: 5.8 - dnes jsme vymysleli jak systemove udelat, aby monstra utocila na hrace, ktery je nejvetsi hrozbou. Takzvane AGRO.

edit: 9.8. - zavedeno rozdelovani skillu pri tvorbe postavy(primo ve hre by bylo prilis slozite)
upraveno napravne zarizeni, uz nepujde jen o trest ve forme zevlackeho ostrova. Novy pracovni tabor budou chmaturanove doly a trest bude meren ne na cas, ale na praci. Na tezeni chmaturanu nebude zadny skill tedy postavy s tezbou nebudou mit zadnou vyhodu, v dolech nepujde mluvit a tezba vam bude ubirat HODNE energie takze necekejte praci na pul hodiny... uvedomte si ze je to trest za neco co ste podelali.

takze staty (Zivoty, Mana a Energie) budou zavysle na skillech. bojove zvysi zivoty magicke manu. vsechny skilly zvysuji energii. vse samozrejme v omezene mire...

na Ostrove novacku (dale jen NBI) bude moznost resetovat postavu. (tj. znovu si rozvrhnout skilly)

obrazek z tvorby postavy: Obrázek



Naposledy upraveno: 9.8.2008 23.00

# 24.7.2008 12.35
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 813 14 15 16 17

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Yeah už se nemůžu dočkat..Kdyby jste potřebovali pomoct s čímkoliv tak pm ;)
# 25.7.2008 12.58
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Neřikal jsem že,když řeknu svůj názor,tak že mi hned všichni začnete nadávat ?!?!?! Já jsem neřekl,že nechci,aby tam nebyly hlavičky..No dobře..zase máte pravdu..Přiznávám CHYBU a OMLOUVÁM SE !! Já snad nepovažuji čepičky jako část oblečení ?? To jsem nikdy neřekl !! Už držim hubu !! Doufám že se vám to kluci povede (Věřim vám) ;-)
# 25.7.2008 13.15
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Zopei: Už fakt přestaň spamovat nebo dostaneš warning. V každém topicu je téměř každý třetí příspěvek tvůj.
# 25.7.2008 13.18
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
A co je na tom že jsem aktivní na forku..Nebo že odepisuji lidem co psaly něco o mě ?? Není na tom nic špatného a určitě to neberu jako spamm !! :evil: Zase se někdo našel,kdo prostě musí pořát rejpat..Teď se naštveš a dáš mi warning,jen za to že jsem zase odepsal a řekl svůj názor..!!
# 25.7.2008 13.22
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Ne, nedám. :)
Ale vidím tvoje příspěvky opravdu všude, občas jsou zbytečné, dávej si na to pozor a už dost OT.
# 25.7.2008 13.25
 
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Už se také těším na tuhle hru . Sice to nebude nová verze chmatákova ale aspoň něco z chmatu to mýt bude . A jak tu čtu od Chmatmastra a Gizma tak to bude ( snad ) fakt bomba
# 25.7.2008 13.25
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
takže už nebude jenom PvP ale i PvE??
# 25.7.2008 13.29
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
PvM bude.
# 25.7.2008 13.30
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
jop a poradny! cekejte cely instance! 8-) (tematicky zamereny ;-) )
# 25.7.2008 14.06
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
bude tam obchod s vietnamcama a bude se dat smlouvat?xD
# 25.7.2008 14.15
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jo..To už jsem navrhoval někdy ještě na staré verzy že by mohl být na Chmatu "BAZAR" A nedávno to tu bylo zase !! Bylo by to dobré...Věc,která stojí v obchodě třeba 10 000,- a měla by třeba 37%,tak kdyby jste jí daly do bazaru,tak by vám to dalo 3700,- .. Prostě podle procent i cena !! Bylo by to dobré a taky si myslím že by to využívalo hodně lidí !! ;-)
# 25.7.2008 14.23
 
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
jo hlavně by se dalo smlouvat protože ze začatku maš jen 50 chk a meli by tam kul napr za 250 chk (sleva bazaru) a ja bych mel napr : 200 chk ze bych to usmlouval na tech 200 bylo by to dobré ;-)
# 25.7.2008 14.25
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
spis bych to videl neco jako trznici kde si budete moct vymenovat zbozi mezi sebou ci pronajimat NPC prodejce...
# 25.7.2008 15.44
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
chmatmaster:To som navrhoval ja...
# 25.7.2008 16.16
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
já bych tam zavedl nějaké ty střelecké průkazy aby se nedalo tak lechce zabíjet třeba že by od určitého skillu presnosti by mohl mit pistol a td...
# 25.7.2008 16.17
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 813 14 15 16 17

Fórum » Archiv » ZCELA NOVÝ CHMATÁKOV [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.