Chmatákov online


Fórum – ZCELA NOVÝ CHMATÁKOV

Fórum » Archiv » ZCELA NOVÝ CHMATÁKOV [zamknuto]

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
Takze prave sme se ja a Giz rozhodli vzhledem k tomu ze se vytvari uplne nova verze chmatakova aplikovat vsechny napady a koncepty a vytvorit tak novou verzi chmatakova. nebude to jen zmena systemu hrani ci nove predmety... jina mapa, grafika, prostredi proste UPLNE JINY CHMATAKOV. Vzhledem k tomu ze zaciname jak se rika od 0 bude to trvat dlouho ale ocekavejte super pecku! ;-)

o vyvoji budem pravidelne informovat...

edit: 25.7. - XP neboli zkusennosti: radi bychodm do hry zavedli XP ale ne ve forme jak znate z jinych her. Nabyte XP by se vam stradali az budete mit dost muzete navstivit nejakeho NPC mistra a ten vas nauci za urcity pocet vasich XP nejakou dovednost.. treba utok ze zalohy, presny vystrel, mistrovskou hlaven pusky atd.. melo by jit o zcela novy prvek davajici jeste vetsi variabilitu vasim postavam.

edit: 28.7. - Mame navrzenou mapu Newbie ostrova (dale NBI) jen co nam nekdo udela grafiku hodime do hry a zacneme delat na sklillech vecech atd.. brzy by mohly bejt prvni screeny.


edit: 29.7. - Sepsal sem dohromady skilly, napady, abilitky, predmety atd.. a mam sraz s Gizem, tam zjistime co a jak pude a dame se do prace.
Takze po dnesni schuzce s Gizmem jsme na tom s hlavnimi zmenami takto:
zmena rozliseni, k zivotum a mane pridana jeste energie (kazda akce bude ubirat energii, doplnit pujde potravinami a odpocinkem) zvetsen batoh, choboti budou mit kazdy jinou rychlost, zmena chatu, pokud odlognete behem boje zemrete, zaveden loot kdyz zemre hrac nebo NPC zustane po nem mrtvola a mnoho dalsiho, jedina vec jenz v tuto chvili brzdi praci je grafika jenz se nam tezce nedostava...


edit: 31.7. - navrh noveho batohu a menu postavy:
http://img165.imageshack.us/img165/2517/chmatvn6.png

edit: 1.8. - udelal sem NEKOLIK navrhu pro batohy a statbary byl bych rad kdyz se vam fantasy nezamlouva aby ste si vybrali z techto. Vzdy PRVNI statbar a DRUHY batoh (priklad chmatmaster - 3 / 1)
img410.imageshack.us/img410/9527/statbaryze1.jpg

edit: 5.8 - dnes jsme vymysleli jak systemove udelat, aby monstra utocila na hrace, ktery je nejvetsi hrozbou. Takzvane AGRO.

edit: 9.8. - zavedeno rozdelovani skillu pri tvorbe postavy(primo ve hre by bylo prilis slozite)
upraveno napravne zarizeni, uz nepujde jen o trest ve forme zevlackeho ostrova. Novy pracovni tabor budou chmaturanove doly a trest bude meren ne na cas, ale na praci. Na tezeni chmaturanu nebude zadny skill tedy postavy s tezbou nebudou mit zadnou vyhodu, v dolech nepujde mluvit a tezba vam bude ubirat HODNE energie takze necekejte praci na pul hodiny... uvedomte si ze je to trest za neco co ste podelali.

takze staty (Zivoty, Mana a Energie) budou zavysle na skillech. bojove zvysi zivoty magicke manu. vsechny skilly zvysuji energii. vse samozrejme v omezene mire...

na Ostrove novacku (dale jen NBI) bude moznost resetovat postavu. (tj. znovu si rozvrhnout skilly)

obrazek z tvorby postavy: Obrázek



Naposledy upraveno: 9.8.2008 23.00

# 24.7.2008 12.35
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5 6 713 14 15 16 17

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Same ted si mě připoměl mě když mi bylo 8 a já dostal stavebnici :D
# 24.7.2008 22.26
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
dougám že nebudou tělíčka
# 24.7.2008 22.35
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
daj tam tělíčka jako začáteční skin a skončim :D
# 24.7.2008 22.37
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
Takže jako to tu piše chlastmaster tak uz to nebude freehra ? nebo aspon teda ne z polovic ? kdyz ja budu platit kazdy co 3 mesice 50 kc tak je to fajn ale jen mi jde o to ze uz to nebude free hra jako byla nebo to chapu spatne ?? Jo ja vim sem dement sem debil lidi jen odsuzujte za muj prispevek dekuji vsem 3-(
# 25.7.2008 1.02
:evil:NESTOR:twisted:
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak nejak to nieje free hra ani teraz. Tamtým sa len zabezpečí platba servéru.
# 25.7.2008 1.08
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
plne free hra to bude az ja nebo Giz budem milionari nebo budem mit kouzelny konto kde se samy budou mnozit penize na provoz a rozvoj serveru... 3-(
# 25.7.2008 1.48
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Svatousek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Svatousek
SZ ICQ
ježíš kdyz chi provozovat hru tak musim pocitat s financemi...
# 25.7.2008 5.07
Byl Jsem Tu , Jsem Tu , A Budu Tu
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber

juramraz:A bude to tam zse tak, že 100% těžby budu mít za 1 měsíc? :-O


ne, až za dva xD

BTW: jinak za demenci v tomhle topiku bude +50% warningu, tak jak chcete :-)
MAK: no vidíš, a právě stavebnici Sam nikdy neměl...
Sam. taky jsem zvědavej, jak to dopadne...
.
# 25.7.2008 10.23
Obrázek
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Master: Přeju hodně štěstí při vývoji nové verze !! ;-)



Naposledy upraveno: 25.7.2008 13.26

# 25.7.2008 10.49
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Oblečení,brněni apod.,bude potřeba,jelikož bys jinak proti NPC neměl šanci,každá hra se nějak vyvijí a tahle hra se vyvijí tímto způsobem.Vždy nastane nějaká chyba,kterou tu hru zhorší,ale zatím jsem neslyšel nějakou výraznou chybu.

Výrazná chyba byla v WoW,kdy dali paladiny hordákům a shamany alíkům,tož byla chyba kterou pos*ali nejen RP příběh,ale i celý WoW.



Naposledy upraveno: 25.7.2008 11.09

# 25.7.2008 10.53
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jo..máš pravdu,ale jen chci aby na našem chmatákově zůstaly hlavičky !! ;-)
# 25.7.2008 10.59
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Říkal někdo, že tam nebudou?
# 25.7.2008 10.59
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL..Zdrž se komentáře..!! Blbečku

+10%
# 25.7.2008 11.01
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
Zopej: ty uz radsi mlc... jeste nevis jak bude hra vypadat a uz kritizujes ? navic ma jirek pravdu rikal nekdo ze tam havicky nebudou? to ze bude obleceni atd znamena ZE PUJDE VIC VECI NASADIT, to same s domy nevis jak to bude vypadat a fungovat tak co to komentujes. Mozna ze kdyby ses nejdriv zamyslel nez vypustis nejakou blbost bylo by to lepsi nejen pro tebe ali i pro zbytek komunity.. Projekt je zatim jen na papirech premyslime kombinujeme atd protoze zakladni prvky musime dat do zakladni verze jinak pak uz dodat nepujdou..
# 25.7.2008 12.45
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Gizmo
autor hry
SZ
Asi tak, jak říká chmat. Samozřejmě, že hlavičky zůstanou a oblečení je ve hře i teď - alespoň u nás se čepice považuje za část oblečení.
# 25.7.2008 12.57
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 713 14 15 16 17

Fórum » Archiv » ZCELA NOVÝ CHMATÁKOV [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.