Chmatákov online


Fórum – CHBI continue

Fórum » Archiv » CHBI continue [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Sakra tak mi dej systémovku! když jsou si hráči rovni.

Hele gizi, dyt tu nikomu nevadila, viděl jsi názory. Potom, když někoho zabije ano zmnění se toho hodně, nebude dál krást. A s těma výhodama: Njn, tak pro udržování pořádku to je nutné. Zase ustupuješ zlodějům a killerům. CHBI řešila vracení věcí atp, ale ty jim zas chceš pomoc, ale jak chceš, chceš hru s zloději a killery? máš ji mít
# 16.7.2008 11.01
 

Stránky: 1 2

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo: tak dej anketu! Nebudou - li hráči chtít tak se vzdám, to mi problém nedělá, ale když jsem viděl že ji všichni chtěli tak...
# 16.7.2008 11.18
 
Gizmo
autor hry
SZ
Založte ji a udržujte sami, jako klan.
# 16.7.2008 11.20
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenže Gizmo soutěže jsou na pódiu kde je -> obrana.. Někoho zasáhneš za otravování dá ti obranu a věci ti nikdo nevrátí..Jsi na těžba skilluješ, příjde no_Ob začne ti krást poprosíš ho ať jde pryč, nepomůže, vemeš zbraň zasáhneš -> obrana.. To ž esi nějácí kreténi stěžovali, že se do CHBI nebo tak.. Každý snad měl šanci dostat se tam... 3-(
# 16.7.2008 11.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Hmmm super Maku takže se asi musíme spokojit s Chmatem plnýych killeru a zlodějů...
# 16.7.2008 11.23
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Přesně fabo, ale co. Gizmo chce timto hráčům ulevovat, chce hru plnou kktů co nadávaj
# 16.7.2008 11.23
 
Gizmo
autor hry
SZ
V aukční síni v Ostrovicích obrana není.

Tím to pro mě končí, zkuste se taky snažit sami, jako jinde...
# 16.7.2008 11.23
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Kluci..Slyšely jste ?? Můžete CH.B.I. založit,jako svůj klan !! To neni zase super,ale zase to neni špatné !!
# 16.7.2008 11.24
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jasnééé proč bych něco řešil, chudáčkům killerům se něco nelíbí gizíček hned jim uleví.

Dost na chmat seru, jdu do důchodu a budu místo chmatu pařit WoW s daddym a samem, tam je aspon prdel a ne tady s [cenzure]



Naposledy upraveno: 16.7.2008 11.25

# 16.7.2008 11.25
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Nevim no k tomu aby ste ubránili bordel ve hře nepotřebujete ( za prdelí správce (imunitu ) to dokážete i bez imunity... a je to mnohem zábavnější aspon mi mužeš říct že si je porazil PRÁVEM ! :)
# 16.7.2008 11.25
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Supreme: přesně tak.
# 16.7.2008 11.25
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
MAk:nebudeme to řešit podle mě pak správci řeknou , že už je to nebaví a založí nějakou organizaci podobnou CHBI
# 16.7.2008 11.26
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Mak: buď zticha, nestěžovali si killeři, ale noví hráči, kteří nechápali privilegia.

Mě je to jedno, dělejte si, co chcete.
# 16.7.2008 11.26
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » CHBI continue [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.