Chmatákov online


Fórum – CHBI continue

Fórum » Archiv » CHBI continue [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Sakra tak mi dej systémovku! když jsou si hráči rovni.

Hele gizi, dyt tu nikomu nevadila, viděl jsi názory. Potom, když někoho zabije ano zmnění se toho hodně, nebude dál krást. A s těma výhodama: Njn, tak pro udržování pořádku to je nutné. Zase ustupuješ zlodějům a killerům. CHBI řešila vracení věcí atp, ale ty jim zas chceš pomoc, ale jak chceš, chceš hru s zloději a killery? máš ji mít
# 16.7.2008 11.01
 

Stránky: 1 2

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Neřekl bych že přestane krást !!
# 16.7.2008 11.02
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Systémovka nijak nezlepšuje mojí postavu ve hře.Nemáme žádnou speciální schopnost na zabijení,či cokoliv jinýho.
# 16.7.2008 11.02
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ale jo, to jsi měl vidět jak hned přestali a začali věci vracet a omlouvat se

Edit: Naray: Jo, ale už to je výhoda. To CHBI měla imunitu, ale zneužívala ji? ne! tak proč ne?



Naposledy upraveno: 16.7.2008 11.04

# 16.7.2008 11.03
 
Správce 2
uživatel
SZ
Systémovka je nějaké zvýhodnění? Jste mi k smíchu, kolik je vám? 10? Srovnávat možnost psát zprávy s imunitou, to je hodné retarda.
# 16.7.2008 11.03
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud se někdo vydává za mne, tak to je samozřemě špatně.

Udělám to tak, že bude vidět (CHMAZKA) u zpráv.
# 16.7.2008 11.04
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Klidně udělej,měto vadit nebude.Zatím sem neviděl nikoho kdo by to zneužíval.Ono jde celkem poznat,jestli to píše správce nebo hráč.

Systémovka se nemůže zneužít jako imunita s cibyho kouskem.



Naposledy upraveno: 16.7.2008 11.08

# 16.7.2008 11.06
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
MAK_obnova2
uživatel
SZ
mě tady jde o ty výhody. Nic proti tomu nemám, že je chmazka má ježiš. A ok můžeš to LOCK je mi jasné, chceš hru plnou killerů a zlodějů bez pořádku a respektu. Mě to je jedno bude to tvoje hra.
# 16.7.2008 11.07
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Omg vám to ani jednomu GMkovi nedochází?

Když nebyla CHBi tak se pořád killilo , ptomo se zavedla CHBI a killení slo velmi rychle dolů a killilo se a kradlo jen ve 4.městě , ale za měsíc teď když CHBI není tak se bude killit a krást uplně všude!na soutěžích bude pořád rušno díky killerům , ale vy si to uvědomíte až když se to stane a bude te chtít CHBi zpátky..

zřejmě budu šetřit a založim klan CHBI a budu tam brát jen ty spolehlivé a zase budeme dávat chmatákov do pořádku!
# 16.7.2008 11.08
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Aspire: Ne jim to nedochází, i když tam VŠICHNI souhlasili tak on řekne ne, to je důkaz, že si domýšlí věci. Všichni chtějí CHBI a giz řekne že ji nechce, protože se to hráčům nelíbí ( žádného jsem neviděl sice, ale detail)
# 16.7.2008 11.09
 
Gizmo
autor hry
SZ
MAK: můžeš mi vyjmenovat výhody Chmazky, když je podle tebe má? Já vím o systémových zprávách a to je vše.

S CHBI si pořád hráči stěžovali, že mají výhody a vím o tom, že dělali schválně bordel. Mě jako hráče by to štvalo taky, kdyby ostatní "normální" hráči měli imunitu nebo více HP.

Vy jste nebyli v kůži GM, vám nikdo nepsal "CHBI mě zabili, protože jsem ukradl to a to", "CHBI provokujou a pak zabíjej" bla bla bla.

# 16.7.2008 11.11
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Více hp? to měl jen marty pokud vím. A pokud by si hráči stěžovali a měli jedinej důkaz, tak ji kldině zruš, ale dokud to bude ok nevidím problém.

a ok s tou systémovkou máš pravdu.
# 16.7.2008 11.14
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Souhlasím stím že by se CH.B.I. měla obnovit,teda spíše je mi jedno,když zase CH.B.I. bude fungovat !! Gizmo.rád bych se tě přez mojí omluvu k tobě ,,spíše ke Správcovi 2" zeptal,jak dlouho budu mít náprávak a taky jestli mi ten skin změníte !! Omlouvám se že jsem zase perlil,tak že zbytečně !! Díky čau
# 16.7.2008 11.14
 
Gizmo
autor hry
SZ
Mak: jde o to, že jsou to normální hráči a mají výhody, což právem vadí ostatním. Ve hrách jsou buď správci nebo hráči, ale ne tahle kombinace.

Kdyby vám tak šlo o pořádek, nemusíte mít žádné pravomoce - většina hry je mimo obranu, tak proč se sakra nesnažíte sami? 5 vyskillovaných bojovníků/mystiků soutěž ubraní a rozhodně je to lepší pocit.

Zopei: víš co je to OT? Nevím, to si řeš s nima..pokud tě vůbec uvěžnili. O skinu - založ nový topic, napiš jakej si měl účet v minulý verzi a jakou IP. Dostaneš ten skin, co si měl tam, takže číslo psát nemusíš.



Naposledy upraveno: 16.7.2008 11.17

# 16.7.2008 11.16
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Gizi:jenže to byli CHBi ti co prostě byli něco jako falešní , ale kdyby se udelalo chbi a vybrali by se tam jen ti dobří-Fabos,Mák,já a třeba ještě někdo tak bys mohl spokojeně říct , že to bude v pohodě..Protože je na nás spoleh...

# 16.7.2008 11.17
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Já už se o hru nestarám, je to jen stres a za to nadávky, ne díky.

Bránit hru můžete i bez pravomocí, jak jsem psal, skupinku dobrých hráčů pár lamek nezabije.
# 16.7.2008 11.18
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » CHBI continue [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.