Chmatákov online


Fórum – Ostrovi

Fórum » Archiv » Ostrovi [zamknuto]

PieTRoo
uživatel
Obrázek
Ve hře: BLiZARD And Pietroo
SZ
Prosim o pristup na Ostrov u bobuli
# 16.7.2008 9.53
 

Stránky: 1 2 3

Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
Gizmo: to chapem len ma troghu zarazilo ze zrazu su novy spravci a spravajusa ako sa maju to je proste super aspon dmnty si us dloho nezahraju
# 16.7.2008 10.40
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Gizmo :

Až přijede 28. martyks,tak bych mu měl poslat předlohu a měl by to zkusit.Jinak taky můžu zkusit Endera,ale všichni grafici jsou pryč.Ender mi to sliboval už ten den,co jsem přispěl,ale hold se mi na to vykašlal.
# 16.7.2008 10.40
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Cože nápravák,,za to že tu si asi 5x od té doby co jsem založil topic a nejsi mi schopný odepsat ? A teď dostanu nápravák ?? Myslím si v tudle dobu že mám pravdu,ale je rozhodnutí tvoje že mi dáš nápravák !! Musím jen dodat že se ti směju !! Nijak jsem tě neurazil,nijak jsem nebyl drzí !! Jen jsem použil pár slov,které jsem ,,hvězdičkoval" !! Gizmo jednou řekl,chceš-li prosazovat sprostá slova ,,hvězdičkuj je" !! Chceš snáma zatočit a chceš ukázat že jsi dobrý správce..TAKHLE ??
# 16.7.2008 10.42
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: buď zticha, lžeš. Není to od něj žádný příspěvek po tom, co ses zeptal, tak co otravuješ?

A drzost je to neskutečná, nadávat na něčí přístup, když ti do 10 minut neodpověděl? Vy malý kreténi už mě začínáte opravdu štvát.

A navíc jsem ten topic viděl, 10 lidí tam poroučelo jaký chce skiny, bez jedinýho dokladu nebo doložení, že na něj mají přístup.

Kdo to udělá další, tak o skin psát nemusí, žádnej vám dát nemusí.



Naposledy upraveno: 16.7.2008 10.46

# 16.7.2008 10.44
 
Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
zopei ma pravdu vobec ta neurazil ani nic a ty mu chces dat napravak?lol
# 16.7.2008 10.44
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Zopei,ale podívej se na ten tvůj přístup.Kdybys radši držel hubu,tak se ti nic nestane.Se správcem nemůžeš vést válku jako s normálním hráčem.
# 16.7.2008 10.45
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Nemůžu sním vést válku,protože si správce semnou,jakožto z normálnim hráčem udělá co chce,i když mám třeba pravdu !!
# 16.7.2008 10.46
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: ty pravdu nemáš, blbe.

V 10:01 ses zeptal, v 10:10 (cca) si otravoval, že nemáš odpověď. Mezitím tu od správce žádnej příspěvek nebyl.

Takže co tady meleš
# 16.7.2008 10.48
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Asi takhle,u správce to funguje tak.

Správce má vždy pravdu,a když jí nemá,tak jí stejně má.
# 16.7.2008 10.48
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Narayenko: nechápu co to máš za kecy, když je tu jasně vidět, že Zopei je dement, kterej si stěžuje, že nemá odpověď do 10 minut.
# 16.7.2008 10.49
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
No jo..Zase máte všichni pravdu a já jsem zase DMNT !! Jednou se k vám všem vyjádřim,tak jak už to chci asi 3 roky a pak se mi teprve ulevý ! Zatim,budu jen debil,který mele jen kraviny !! Uráška za uráškou Gizmo,stačí to říci jednou..Dobře zase jsem DMNT a zase jsem řekl uplnou kraviny..Je to v tom že on tu byl a odepisoval na jiné příspěvky,a na můj ? NE !! Proto mě to naštvalo !!
# 16.7.2008 10.50
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: ukaž mi tvůj první dotaz. Vidím tu jen v 10:01 a od 10 minut pozdějc jak máš kecy.
# 16.7.2008 10.51
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Sice je dement,ale znám ho z realu,tak ho musim trochu bránit.:-P
# 16.7.2008 10.51
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jak ti ho mám ukázat,když jste to zmazaly !! Sakra chápeš že jsem byl naštvaný,kvůli tomu že mi smazal topic a ani mi na něj neodepsal ?? Ne nechápeš a zase mě budeš urážet !!
# 16.7.2008 10.53
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ukaž mi tady v tom topicu, kde se ptáš a on ti neodpovídá. Říkáš, že ses několikrát ptal, proč ti ho smazali - ale já to nevidím.

Jinak proč smazal topic bylo jasný i dementovi - 10 lidí tam otravuje se skinama, hádaj se, že na ně maj nebo nemaj právo.

Jak já to vidím, tak máte smůlu a skin už nikdo nedostane.



Naposledy upraveno: 16.7.2008 10.55

# 16.7.2008 10.53
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Ostrovi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.