Chmatákov online


Fórum – Ostrovi

Fórum » Archiv » Ostrovi [zamknuto]

PieTRoo
uživatel
Obrázek
Ve hře: BLiZARD And Pietroo
SZ
Prosim o pristup na Ostrov u bobuli
# 16.7.2008 9.53
 

Stránky: 1 2 3

Krychle
uživatel
Obrázek
SZ
Taky bych ráda svůj ostrov ale, myslím že toto řeší gizmo ;) :idea:.
# 16.7.2008 9.54
Geometrie_lover :)
Správce 2
uživatel
SZ
Pietroo: na kterém účtu si měl přístup v minulé verzi?

Pokud napíšeš podruhé a opět neuvedeš nick, o který jde, tak tě smažu. Nebudu se s váma debilama patlat jako Gizmo, prostě ještě jednou se to stane a máš smůlu. Už tu bylo napsáno, že nikdo nebude zjišťovat, jestli jsou účty v avataru aktuální.
# 16.7.2008 9.56
 
PieTRoo
uživatel
Obrázek
Ve hře: BLiZARD And Pietroo
SZ
Je to vrakuv ostrov mam od neho povoleni na niky Blizard a Pietroo
# 16.7.2008 9.59
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jo mužete mu ho dát..
# 16.7.2008 10.00
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Správce 2
uživatel
SZ
Dokud to sem nenapíše, tak nic řešit nebudu. A stejně tak on musí napsat účet, na kterém měl v minulé verzi přístup. A IP.
# 16.7.2008 10.00
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Správce rád bych se tě zeptal proč si mi smazal topic ,,Změna skinu" Nezměnil by si mi ho prosim tě ?? Já to mám povolený..Děkuju Čaf
# 16.7.2008 10.01
 
PieTRoo
uživatel
Obrázek
Ve hře: BLiZARD And Pietroo
SZ
jj ma to odemne povoleny ten skin



Naposledy upraveno: 16.7.2008 10.03

# 16.7.2008 10.02
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
V minule verzy sem mnel práva na VRahounek a přístup VRahounek VRak Lord_dezmond ...$n!p€r...
# 16.7.2008 10.02
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Správce 2: Tak do pr***e co todle je za přístup ?? Slušně se zeptám,slušně poprosím a on mi nehodlá ani odpovědět !! Sakra,stačilo říct nie,nemám čas..atd..!! No tak takhle si slušný přístup od hráčů nezískáte,když ani lidem ,,slušným"" neodpovíte !! :evil::-!
# 16.7.2008 10.10
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

VRak:V minule verzy sem mnel práva na VRahounek a přístup VRahounek VRak Lord_dezmond ...$n!p€r...


a Sasuke uchiha
# 16.7.2008 10.14
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
I tak dále prosím Správce,aby mi přehodil skin !! Ůčet Wruit je tam skin ID 55,chtěl bych ID 24 !! Děkuju moc
# 16.7.2008 10.22
 
Správce 2
uživatel
SZ
Zopei: dostaneš nápravák za drzost, tohle si zvykat nebudeš. Myslíš, že nemám nic jiného na práci abych tu byl každých 5 minut? Napsal si sem otázku a já tu od té doby nebyl - ale nevím proč ti to říkám, nemáš si co stěžovat, možná kdybys nedostal odpověď za týden.

Topic jsem smazal, protože jste opravdu debilové, jak mi bylo řečeno. 10x si tam měníte skiny, polovina ani neví, že si ho jen tak měnit nemůže.

Takže jestli chcete skin, pište vždy IP a účet, který má ten skin na minulé verzi. Pokud se nebude shodovat, smůla.
# 16.7.2008 10.32
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
A co když jsem přispěl před wipem,a od té doby čekám,než se mi nakreslí skin?.

Tudíž jsem ho před wipem neměl,protože jsem ho neměl jak dostat.
# 16.7.2008 10.34
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype

Správce 2:Dokud to sem nenapíše, tak nic řešit nebudu. A stejně tak on musí napsat účet, na kterém měl v minulé verzi přístup. A IP.


ty kokos ty si daky prutky ne?:idea:
# 16.7.2008 10.35
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Bliding: ty si dej pozor na hubu, chová se tak, jak se chovají všichni správci v ostatních hrách, když maj tak dementní hráče, kteří řeknou "cau ja chci ostrov". A nenapadne je nějak prokázat, že ten ostrov je opravdu jejich, že na něj mají nárok.

A co se zopeiho týče: demence, fakt nechápu co to mělo být? v 10:01 si napsal otázku a za 10 minut nadáváš, že si nedostal odpověď? Nikdo ti tady nemusí odpovědět a nechápu co si dovoluješ po 10 minutách stěžovat.

Naray: a kdo ti ho kreslí, když spider nic nedělá?
# 16.7.2008 10.38
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Ostrovi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.