Chmatákov online


Fórum – Nezapoměli jsme na tebe !!

Fórum » Archiv » Nezapoměli jsme na tebe !! [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Tak a řekl jsem si dost !! Stará verze je stále v našich srdcích a mluvím-li za některé hráče ze staré verze,tak bych rád zdůraznil že byla prostě NEJ a že jí chceme zpět !! Byla to taková nekomerční hra,plná pohody a dobrých lidí na které nikdy nezapomenu.A zase tam byly lidi které jsem nesnášel,z kterými jsem měl den co den rozpory,duely apod..I to,ale přinášelo do hry ducha,který tomu dával vše co k tomu bylo potřeba !! Kolikrát si prostě vzpomenu a zamyslím se ,,Kdyby tu byla zase stará verze" Rve mi srdce,když slyším že už to je za námi !! Nová verze není to co bývala stará a taky nikdy nebude !! Nová se staré nevyrovná,na tom už nezmění nikdo nic !! Jo je pravda že Gizmo se snaží tuto verzy zdokonalovat,aby se nám více líbila,a neříkám že dělá něco špatně,ale proč to ?? Kdyby radši uvedl do provozu starou verzy a zdokonaloval tu,tak bych mu byl velice vděčný,a ne jednom já,ale spousta fonoušků staré verze,co jí milovaly taktéž jako já !! Ale co já zmůžu,když jsem pouhý hráč a jsem na to sám,hlavní slovo tu má Gizmo,a i VY,VY všichni co jí mají rádi.Tak mi ho pomožte rozhoupat,překecat či co !! Je to jen na vás,co si zvolíte.Hlavně si nemyslete že toto je nějaká revoluce proti nové verzy.Je to jen návrh,spíše malá slůvka k tomu,aby se k nám vrátil pravý Chmatákov.

Doufám že mluvím za všechny,když řeknu !! OLD 4EVER !! :'(

EDIT: Gizmo,nezlob se !!! 3-(

Autor: ZOPei :-[
# 10.7.2008 14.18
 
  • Chcete zpět starou verzy ?
  • Ano9 hlasů, 90 %90 %
  • Ne1 hlas, 10 %10 %
  • Celkem 10 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ

Zopei:Zprovozni starou verzy !!



a peníze?



Naposledy upraveno: 10.7.2008 14.32

# 10.7.2008 14.32
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Pokud se můžu přidat gizmo, stačilo by sehnat pár schopných gm..Kdyby jel server jen pár hodin denně klidně bych tam byl a hlídal bych :P
# 10.7.2008 14.32
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Aha..Jo může,kdyby chtěl !!
# 10.7.2008 14.32
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
nemluf:Tak to zaplať, ne ? 3-(



Naposledy upraveno: 10.7.2008 14.33

# 10.7.2008 14.33
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
a mimoto stará verzia bola zmazaná existuje už len tá ktorá momentálne beží ...
# 10.7.2008 14.33
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Gizmo
autor hry
SZ
Saly je přesně ten typ lidí, o kterých tu mluvíme... Jednou jsem tu napsal, že nikdo nemůže změnit komunitu, je to problém všech her (a nejen her) na světě..ale Saly mi řekne, že můžu...lol

Vy magoři pořád nechápete, že jste to vy, kdo tvoří komunitu a s tím JÁ NIC NEMŮŽU UDĚLAT.

ALe můžu to zkusit, tak se dívej: Saly, vypadni a přestaň sem chodit. To je jediný, co můžu udělat.



Naposledy upraveno: 10.7.2008 14.34

# 10.7.2008 14.33
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Marty sam ji ma.:)
# 10.7.2008 14.34
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Jo ale napsat by sla znova. Nemluf ty by si byl GM? Hahahaha
Gizmo nevim o cem mluvis . Ale ty to zmenit muzes a to sem nikdy nenapsal Alespon myslim. A kdys ti to udela dobre uz sem psat nebudu.



Naposledy upraveno: 10.7.2008 14.36

# 10.7.2008 14.34
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Pala : KONEC nové verze,ZAČÁTEK staré verze ! Bude-li konec nové budou i peníze na starou !!
# 10.7.2008 14.35
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Saly řekl jsem snad že bych byl Gm?Mimoto stejně ji gizmo nespustí a kdyby jo já bych určitě gm nebyl..Gizmo by mě nevybral..
# 10.7.2008 14.35
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
nejde oto či má niekto klienta ide o verziu pre server ak sa nemýlim
# 10.7.2008 14.35
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: ty si fakt blb, je mi to líto.

Pořád si nepochopil, že lidi z nový by přešli na starou! Chápeš ty magore?! je to lidma, ne hrou!
# 10.7.2008 14.36
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
marty..On má všechny soubory..

Btw bohužel má gizmo pravdu :(
# 10.7.2008 14.36
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ach jo..Už se nebudu snažit,když podle mě inteligentní člověk jako je Gizmo,což určitě je na 100% nechce ani poslouchat a pořád jsem pro něj magor,blb,DMNT !!
# 10.7.2008 14.38
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: ty inteligentní bohužel moc nejseš, když si myslíš, že jiná grafika změní lidi.

Kdybych teď spustil starou, tak ji budou hrát ti samí lidé, budou stejně nadávat, stejně killovat a dělat stejnej bordel. Jedinej rozdíl bude, že bude víc bugů.
# 10.7.2008 14.40
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nezapoměli jsme na tebe !! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.